Saat 17.00'da otobüsler peş peşe yola çıktı!

Koronavirüs önlemleri kapsamında saat 17.00'da seferlerin durduğu Bayrampaşa'daki 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda son dakika yoğunluğu yaşandı. Otogardan otobüsler peş peşe ayrılırken, son dakika yaşanan yoğunluk havadan görüntülendi.

İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan genelge ile şehirlerarası otobüs seferlerinin bugün saat 17.00 itibarıyla valilik izniyle yapılabileceğini açıklanmasının ardından 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda da tam anlamıyla son dakika yoğunluğu yaşandı.

Saat 17.00'ye dakikalar kala otogardaki yoğunluk havadan görüntülendi.

Görüntülerde otobüsler sıra sıra otogardan çıkarken görüldü. 

Bu arada İçişleri Bakanlığı'nın yayımladığı genelge sonrasında otobüslerle seyahatler izne bağlanırken, özel araçla yolculuk yapacaklar da şehir giriş ve çıkışlarında kontrol ve kayıt altına alınıyorlar...

Vizesiz gidilebilen ülkeler Seyir halindeki otomobilde cinayet! Bolu Dağı'ndan gemi geçti! 4 Haziran 2020 bugün hangi maçlar var? Müge Anlı'da ortaya çıktı! 'Ayşe Altuntaş'la para karşılığı cinsel ilişkiye girdik' Trendyol siparişi ne zaman gelir? Yasin Suresinin okunuşu! Arapça-Türkçe meali! Ayetel Kürsi Suresinin okunuşu nasıl? Anlamı nedir? Hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? 6-7 Haziran dışarı çıkma yasağı olacak mı?