Rusya ve Ukrayna heyeti Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ayakta alkışladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dolmabahçe Ofis'te yapılan Rusya-Ukrayna Müzakere Heyetleri Toplantısı'nın açılışına katıldı. İki ülke heyetlerine hitap eden Erdoğan, "Dünya sizden müjde bekliyor" dedi. Erdoğan, Rusya ve Ukrayna heyetleri tarafından ayakta alkışlandı.

Rusya-Ukrayna savaşı devam ederken müzakereler İstanbul'a taşındı. Dolmabahçe'de Rusya ve Ukrayna heyetleri bir araya gelirken, kritik zirveden önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bir konuşma yaptı. Erdoğan, tarafların sorumluluklarının büyük olduğunu söyledi, dünyanın müjdeli haber beklediğini belirtti. Erdoğan, daha sonra heyetler ile ayaküstü sohbet etti.

Erdoğan, Rus ve Ukrayna heyeti tarafından ayakta alkışlandı. Öte yandan kritik toplantıya ABD ve Avrupa'nın yaptırım listesine aldığı Rus Oligarklar arasında yer alan Roman Abramovich de katıldı.

MSB duyurdu: Ukrayna'dan yeni gemiler yola çıktı! Her 5 konuttan biri gençlerin olacak! TOKİ'nin ucuz konut projesinin detayları belli oluyor... Abdülhamid Han için bugün büyük gün: Erdoğan ilk seferine uğurlayacak! Tarihi bir gün yaşanacak! Abdülhamid Han ilk sondaj için demir alacak Tahıl koridorundan sonra sırada enerji var: Türkiye enerji koridoruna dönüşebilir! Meteoroloji uyardı! 5 gün boyunca...
Sonraki Haber