Rusya-Ukrayna savaşında iki gazeteci daha hayatını kaybetti

Rusya ile Ukrayna arasındaki savaş tüm şiddetiyle devam ederken Fox News adına sahada olan 55 yaşındaki kameraman Pierre Zakrzewski ve Ukraynalı yapımcı Oleksandra Kuvshynova hayatını kaybetti.

Pazar günü ABD’li yapımcı Brent Renaud’un Rus askerlerinin ateş açması sonucunda ölmesinin ardından geçtiğimiz gece gerçekleşen saldırılarda Kiev’de görevli 55 yaşındaki kameraman Pierre Zakrzewski yaşamını yitirdi. Zakrzewski ile birlikte olan Benjamin Hall’un da yaralandığı belirtildi.

Öte yandan Rusya’nın saldırısından yaralı kurtulan Oleksandra Kuvshynova’nın da yaşamını yitirdiği açıklandı. Fox News CEO’su Suzanne Scott konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Scott, Zakrzewski’nin yaşamını yitirdiğini doğrularken Hall’un da hastanede tedavi altına alındığını söyledi.

Dilencinin üzerinden 10 cumhuriyet altını ile 9 bin 165 lira çıktı! Kusursuz Kiracı ne zaman başlıyor? İşte Kusursuz Kiracı oyuncuları Ankara'da metrelerce yüksekten atlayan paraşütçü yere çakıldı Küçükçekmece Sinop Spor'dan büyük transfer! İsrail güçleri, 17 yaşındaki Filistinli genci öldürdü! 'Kanlı Noel' şehitleri Mavi Vatan'da
Sonraki Haber