Putin’in seferberlik çağrısından sonra Ruslar ülkeyi terk ederek Türkiye’ye geliyor! Belediye Başkanı uyarıyor "Ev kiraları artabilir"

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in seferberlik çağrısından sonra Rus vatandaşları ülkelerini terk etmeye başladı. Havadan ve karadan kaçışlar devam ettiği ülkede, Rus vatandaşların tercihi turizmde en çok tercih ettiği ilçelerden olan Alanya oldu. Alanya Belediye Başkanı Adem Yücel artışa dikkat çekerek, "Kira ve ev fiyatlarında artışlar yaşanabilir" dedi.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in seferberlik çağrısından sonra Rus vatandaşları ülkelerini terk etmeye başladı. Moskova'dan tek yönlü uçuşların çoğunda yer kalmadı, kalan koltukları satın alabilmek için ise normal fiyatının on katını ödemeye razı olanlar bile var.

5L TMO Ayçiçek Yağları ile 5kg Destan Toz Şekerde ŞOK'latan indirim 5L Sole Ayçiçek Yağları ile 5 kg Şafak Toz Şekerde ŞOK'latan indirim "Ekrem İmamoğlu istifa edecek!" Günlük burç yorumları 30 Kasım! 2 burcun aşk hayatında sorunlar var A101 8 Aralık 2022 aktüel ürünler Perşembe katalog fiyat listesi Altın fiyatlarında hareketlilik! Gümüş ve döviz rakamları nasıl?