Rıdvan Dilmen %100 Futbol ile maç reytinglerini yakaladı

TRT Spor ekranlarında %100 Futbol programı ile ekrana gelen Rıdvan Dilmen, reyting sıralamasında Trabzonspor-Galatasaray ile Fenerbahçe-Sivasspor maçlarından sonra 3. sırada yer aldı.

Futbolculuğu ve yorumculuğu ile bir efsane olan Rıdvan Dilmen, TRT Spor'da yayınlanan %100 Futbol programındaki yorumları ile büyük ilgi görüyor.

Erbatur Ergenekon ile spor gündemini değerlendirerek Süper Lig maçlarını yorumlayan Dilmen, dün geceki programla maç reytinglerini yakaladı.

Türk futbolunda marka haline gelen Rıdvan Dilmen'in programı %100 Futbol, 12 Eylül 2021 tarihli Devre Arası ile, 7.75 reyting alarak Trabzonspor-Galatasaray ile Fenerbahçe-Sivasspor maçlarından sonra 3. sırada yer aldı. Genel reyting sıralamasında ise %100 Futbol, AB'de 9., ABC'de 8. sırada yer buldu.

Yeni Omicron varyantının semptomları neler? Omicron varyantının ilk semptomları ortaya çıktı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ile görüştü Ali Eren Demirezen Hollywood'da ringe çıkıyor 29 Kasım-5 Aralık 2021 haftası burç yorumları! Haftalık aşk burcunuz ne diyor Müslüme Yağal'ın ölümüyle ilgili yayın yasağına uymayanlara soruşturma başlatıldı Meteoroloji, 52 ilimizi sarı ve turuncu kodla uyardı!
Sonraki Haber