Reyting sonuçları 5 Eylül Pazartesi: MasterChef Türkiye, Müge Anlı ile Tatlı Sert, Güldür Güldür Show

Televizyon dizilerini ve programlarını takip eden vatandaşlar büyük bir heyecanla günlük reyting takibi yapıyor. Bu sebeple, 5 Eylül Pazartesi reyting sonuçları büyük bir merakla araştırılıyor. İşte, 5 Eylül reyting sonuçları! ATV, Kanal D, FOX, Show, Star TV, TV8 reyting sonuçları... Detaylar haberimizde...

Televizyon dizileri ve programları arasındaki reyting mücadelesi her hafta büyük bir heyecanla devam ediyor. Diğer taraftan, televizyon dizilerini takip eden vatandaşlar günlük reyting sonuçlarını da araştırmayı ihmal etmiyor. İşte, 5 Eylül reyting sonuçları! Detaylar haberimizde... İşte, ATV, Kanal D, FOX, Show, Star TV, TV8 reyting sonuçları! Ayrıntılar haberimizde...

5 EYLÜL REYTİNG SONUÇLARI

5 Eylül tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı.

Total'de birinci sırada MasterChef Türkiye, ikinci sırada Bir Küçük Gün Işığı, üçüncü sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber yer aldı.

AB'de ise birinci sırada MasterChef Türkiye, ikinci sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, üçüncü sırada Masterchef Özet yer aldı.

20+ABC1 izleyici grubunda ise birinci sırada MasterChef Türkiye, ikinci sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, üçüncü sırada Bir Küçük Gün Işığı yer aldı.

5 yaşındaki kızına işkence eden anne tutuklandı MasterChef Eleme Adayları Kimler? 27 Kasım MasterChef Kim Elendi? İYİ Parti kongresinde yumruklar havada uçuştu!
Sonraki Haber