Reyting sonuçları 11 Eylül Pazar: MasterChef, Yargı, Tozluyaka

Televizyon dizilerini ve programlarını takip eden vatandaşlar büyük bir heyecanla günlük reyting takibi yapıyor. Bu sebeple, 11 Eylül Pazar reyting sonuçları büyük bir merakla araştırılıyor. İşte, 11 Eylül reyting sonuçları! ATV, Kanal D, FOX, Show, Star TV, TV8 reyting sonuçları... Detaylar haberimizde...

Televizyon dizileri ve programları arasındaki reyting mücadelesi her hafta büyük bir heyecanla devam ediyor. Diğer taraftan, televizyon dizilerini takip eden vatandaşlar günlük reyting sonuçlarını da araştırmayı ihmal etmiyor. İşte, 11 Eylül reyting sonuçları! Detaylar haberimizde... İşte, ATV, Kanal D, FOX, Show, Star TV, TV8 reyting sonuçları! Ayrıntılar haberimizde...

REYTİNG SONUÇLARI 11 EYLÜL PAZAR

11 Eylül tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı.

Total’de birinci sırada Tozluyaka, ikinci sırada MasterChef Türkiye, üçüncü sırada Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu yer aldı.

AB’de ise birinci sırada MasterChef Türkiye, ikinci sırada Tozluyaka, üçüncü sırada Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu yer aldı.

20+ABC1 izleyici grubunda ise birinci sırada MasterChef Türkiye, ikinci sırada Tozluyaka, üçüncü sırada Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu yer aldı.


Yalı Çapkını Dizisinde Sultan Hepten Sapıtacak! İbrahim Veda Etti Rüyada üzülmek ne anlama gelir? Apple ve Elon Musk savaşına iki dev şirket daha katıldı!
Sonraki Haber