Reha Muhtar'dan çok konuşulacak sözler...

Reha Muhtar'ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım büyük merak uyandırdı.

Show Haber Ana Haber Bülteni ile özdeşleşen ve uzun yıllar reyting rekorları kırarak medya tarihine adını yazdıran Reha Muhtar akşam saatlerinde sosyal medya hesabından dikkat çeken bir mesaj paylaştı.

Muhtar, ''B. ECEVİT Bşk ken KONTRGERİLLA ADLI ÖRGÜTÜN VARLIĞInı ortaya çıkardı.NEDİR BU ÖRGÜT dedi. NATO’nun SOĞUK SAVAŞ döneminden kalma GİZLİ ÖRGÜT dediler. Örgüt SİYAH KOD ADLI ajanı ve SÜNNETÇİ’yle. AHMET KAYA üzerinden TÜRK-KÜRT SAVAŞI çıkartmaya çalıştı. İkisi bu akşam canlı yayında.'' ifadelerini kullandı.

SONER YALÇIN VE FATİH ALTAYLI'YI MI HEDEF ALDI?

Reha Muhtar'ın kimi kastettiği merak konusu olurken, o dakikalarda Habertürk ekranlarında  Teke Tek programını hazırlayan Fatih Altaylı, Sözcü yazarı Soner Yalçın'ı konuk ediyordu!

Muhtar'ın "Sünnetçi" ifadesi ile; sağlık meslek lisesini bitiren ve bir dönem sünnetçilik yaptığı da belirtilen gazeteci Soner Yalçın'ı kastettiği şeklinde yorumlar yapıldı.

Fatih Altaylı ve Soner Yalçın'ın bu suçlamalara ne yanıt vereceği ise merak konusu oldu.

Evli öğretmen öğrencileriyle cinsel ilişkiye girdi Sevdikleri biri ölünce parmaklarını kesiyorlar! Canlı yayında kocasını böyle aldattı! WhatsApp açıkladı: Son 20 gün... Elbise deneyecekti hayatının şokunu yaşadı! 11 Aralık 2019 Şok Market aktüel kataloğu fırsatı! Sivas'ta donan gölün üstünde belirdi! Kabus hastanede başladı! Vücudunu yiyip bitiriyor Asgari ücret tartışılırken o nokta gözden kaçıyor!