Reha Muhtar'a "sansür" girişimi yargıdan döndü!

Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nde bir dönem yöneticilik görevinde bulunan ünlü gazeteci Reha Muhtar'dan çok konuşulacak bir paylaşım daha geldi.

Reha Muhtar, kendisi gibi Beşiktaş'ta bir dönem yöneticilik yapmış olan yorumcu Sinan Engin'in hakkında yaptığı şikayeti Twitter'da takipçileri ile paylaştı.

Daha önce birçok kez Sinan Engin ile polemik yaşayan Reha Muhtar, Engin'in yargıya başvurarak "yazı yazmasını" engellemek istediğini belirtti.

Reha Muhtar paylaşımında şu ifadeleri kullandı;

"Biraz önce İstanbul 16. Aile Mahkemesinin tebligatı ulaştı elime. MAHKEME; Sinan Engin’in hakkında YAZI YAZMAMAM istemini REDDETMİŞ. 40 yıllık BASIN ŞEREF KARTI sahibi bir GAZETECİNİN hakkında yazı yazmamasını isteyebilmek. CÜRET DEĞİLSE CEHALETTEN OLSA GEREK. TEŞEKKÜRLER ADALET."

Ölümüyle herkesi kahreden dizi ve film karakterleri Ünlü isme ahlaksız teklif yapıldı! Bodrum'da detoks kampına girdi 3 Temmuz 2020 bugün hangi maçlar var? Genç Ferdi Fener'i sırtladı! Yasak Elma dizisinde flaş ayrılık! Yerini bakın kime bıraktı? Başakşehir'e Antalya'da can suyu! 3 Temmuz 2020 zamlı güncel sigara fiyatları 200 bin kişi karantinaya alındı!