Reha Muhtar'a "sansür" girişimi yargıdan döndü!

Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nde bir dönem yöneticilik görevinde bulunan ünlü gazeteci Reha Muhtar'dan çok konuşulacak bir paylaşım daha geldi.

Reha Muhtar, kendisi gibi Beşiktaş'ta bir dönem yöneticilik yapmış olan yorumcu Sinan Engin'in hakkında yaptığı şikayeti Twitter'da takipçileri ile paylaştı.

Daha önce birçok kez Sinan Engin ile polemik yaşayan Reha Muhtar, Engin'in yargıya başvurarak "yazı yazmasını" engellemek istediğini belirtti.

Reha Muhtar paylaşımında şu ifadeleri kullandı;

"Biraz önce İstanbul 16. Aile Mahkemesinin tebligatı ulaştı elime. MAHKEME; Sinan Engin’in hakkında YAZI YAZMAMAM istemini REDDETMİŞ. 40 yıllık BASIN ŞEREF KARTI sahibi bir GAZETECİNİN hakkında yazı yazmamasını isteyebilmek. CÜRET DEĞİLSE CEHALETTEN OLSA GEREK. TEŞEKKÜRLER ADALET."

Ünlü model pozlarıyla Instagram'ı sallıyor! Evli öğretmen öğrencileriyle cinsel ilişkiye girdi Acun'un yeni bombası Exatlon'un çılgın sarışını! WhatsApp açıkladı: Son 20 gün... Elbise deneyecekti hayatının şokunu yaşadı! 11 Aralık 2019 Şok Market aktüel kataloğu fırsatı! Sivas'ta donan gölün üstünde belirdi! Kabus hastanede başladı! Vücudunu yiyip bitiriyor Asgari ücret tartışılırken o nokta gözden kaçıyor!