QNB Finansbank ne kadar promosyon veriyor? 2020 promosyon ücretleri

QNB Finansbank ne kadar promosyon veriyor? Son dakika gelen bilgiye göre, emekli promosyonu miktarları belli oldu.SGK'nın kamu bankaları ile yaptığı promosyon pazarlığında sonuçlandı. Peki QNB Finansbank ne kadar promosyon verecek?

QNB Finansbank emekliye ne kadar promosyon veriyor? Emekli promosyon ücretleri ile ilgili detaylar merak ediliyor. Emeklilerin merakla beklediği promosyon ücreti belli oldu. Qnb Finansbank'ın verdiği promosyon miktarları ise araştırılıyor. Peki Qnb Finansbank ne kadar promosyon verecek? Detaylar haberimizde...

QNB Finansbank

QNB Finansbank, emeklilere 1.250 TL'ye varan nakit kazanma fırsatı sunuyor. Ayrıca emekli tanıdıklarını yönlendirenlere, emekli başına 125 TL veriliyor.

2020 EMEKLİ PROMOSYON ÜCRETLERİ

Promosyon ücretlerinde yeni rakamlar SGK ve bankalar arasında gerçekleştirilen toplantının ardından belirlendi.

İşte yeni taban rakamlar:

1.500 TL'ye kadar olan emeklilere 500 TL,

1.500-2.500 TL arasında olan emeklilere 625 TL,

2.500 TL üstünde olanlara ise 750 TL tutarında promosyon ödemesi yapılması kararı alındı.

PROMOSYON ÖDEMELERİ BAŞLADI MI?

Emekli promosyon ödemeleri 1 Mart 2020 yılı itibariyle başladı. Promosyon alabilmek için emeklilerin maaşını aldıkları bankalara gidip 3 geçerli olan promosyon sözleşmesini imzalamaları gerekiyor.

Gmail yeni tasarıma geçiyor: Daha düzenli daha basit Beren Saat ve Kenan Doğulu, Kraliçe Elizabeth'in 'Platin Jubilesi' partisine katıldı Ankara'daki selde evinde boğulan Busenur, akrabasıyla aynı kaderi yaşamış Feci kazada can verdi! Yürek dağlayan detay ortaya çıktı: Meğer 7 yıl önce... Aslan, Norveçli golcüyü bitiriyor! Bonservissiz transfer an meselesi Cumhurbaşkanı Erdoğan yurda döndü
Sonraki Haber