Poz verme cevap ver Portakal!

Seferihisar'daki çiftliğine kaçak yapılar yaptığı, daha sonra da İmar Barışı'ndan faydalandığı ortaya çıkan Fox TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Çıkan haberlere cevap vermekten kaçınan Portakal, teknede olduğu fotoğrafı 'Gündem alırken' notuyla paylaştı.

Fox TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal’ın İzmir, Seferihisar'da bulunan çiftliğine 3 kaçak yapı yaptığı ortaya çıktı.

Portakal'ın kaçak yapıları için İmar Barışı'ndan faydalandığı öğrenildi.

Sabah'ta yer alan habere göre, eşi Armağan Portakal ile birlikte Seferihisar'da 8 bin 394 metrekarelik tarla vasfındaki arsayı 2015'te alan Fatih Portakal'ın, İmar Kanunu'nun kendisine verdiği yasal haktan da faydalanarak imarsız araziye 150 metrekarelik 3 odalı ve tek katlı bir çiftlik evi ile bunun yanına da ayrıca hukuksuz bir şekilde 3 kaçak yapı kondurduğu tespit edildi.

HABERLERE SESSİZ KALDI

Çıkan haberlere cevap vermekten kaçınan Portakal, Instagram hesabından teknede olduğu bir fotoğrafı paylaştı.

Haber okurken poz veren Portakal, fotoğrafına 'Gündem alırken' notunu düştü.

3 Haziran BİM Aktüel teknoloji ürünleri: XDrive oyuncu koltuğu ve daha fazlası Esenler Belediye Başkanı Göksü, İmamoğlu'na 'Yalancısın' diyerek sordu: Sizi kim engelledi? VKP Bratislava forması giyen Ecem Şahin, Muratpaşa Belediyespor ile anlaştı Erdoğan'dan Diyarbakır annelerine mesaj: Bu mücadele tarihe altın harflerle yazıldı Antalya kurbanlık fiyatları 2022! İşte Antalya'da büyükbaş, küçükbaş kurbanlık fiyatı Dükkana girdi, börek yiyen adamın kulağını kesti, çıktı
Sonraki Haber