Poz verme cevap ver Portakal!

Seferihisar'daki çiftliğine kaçak yapılar yaptığı, daha sonra da İmar Barışı'ndan faydalandığı ortaya çıkan Fox TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Çıkan haberlere cevap vermekten kaçınan Portakal, teknede olduğu fotoğrafı 'Gündem alırken' notuyla paylaştı.

Fox TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal’ın İzmir, Seferihisar'da bulunan çiftliğine 3 kaçak yapı yaptığı ortaya çıktı.

Portakal'ın kaçak yapıları için İmar Barışı'ndan faydalandığı öğrenildi.

Sabah'ta yer alan habere göre, eşi Armağan Portakal ile birlikte Seferihisar'da 8 bin 394 metrekarelik tarla vasfındaki arsayı 2015'te alan Fatih Portakal'ın, İmar Kanunu'nun kendisine verdiği yasal haktan da faydalanarak imarsız araziye 150 metrekarelik 3 odalı ve tek katlı bir çiftlik evi ile bunun yanına da ayrıca hukuksuz bir şekilde 3 kaçak yapı kondurduğu tespit edildi.

HABERLERE SESSİZ KALDI

Çıkan haberlere cevap vermekten kaçınan Portakal, Instagram hesabından teknede olduğu bir fotoğrafı paylaştı.

Haber okurken poz veren Portakal, fotoğrafına 'Gündem alırken' notunu düştü.

Giriş Eskişehir çıkış Bolu! Yıllarca süren dehşet: Annemin kuması gibiydim Ebru Şallı'yı çileden çıkartan mesaj! Lise boş kontenjanları açıklandı mı? LGS taban puanları 2020 Haftalık burç yorumları 10 - 16 Ağustos PTT personel alımı ne zaman? PTT personel alımı başvuru şartları Tıp fakülteleri taban puanları 2020! Tıp başarı sıralamaları kontenjanlar Sen Çal Kapımı 5. Bölüm izle full tek parça FOX YouTube MasterChef Emel Günoğlu kimdir? Kaç yaşında? Instagram hesabı ne?