PKK'nın eylem hazırlığındaki bombacısı Diyarbakır'da yakalandı!

Diyarbakır Yenişehir'de eylem hazırlığındaki bombacı terörist, vatandaşların ihbarı sayesinde yakalandı. Teröristin Yunanistan'da 3 yıl bomba ve suikast eğitimi aldığı öğrenildi.

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü, Yenişehir ilçesinde eylem hazırlığındaki PKK'lı teröristi kıskıvrak yakaladı. Bombacı teröriste yönelik operasyonun vatandaşların ihbarı üzerine gerçekleştirildiği öğrenildi.

VATANDAŞLAR İHBAR ETTİ, BOMBACI YAKALANDI

Edinilen bilgiye göre, vatandaşlar eylem hazırlığı yapan teröristten şüphelenince emniyete haber verdi. Emniyet yaptığı hazırlık sonrası eve operasyon düzenledi. Bombacı terörist evdeki malzemeler ve tabancalar ile yakalandı.

YUNANİSTAN'DA SUİKAST VE BOMBA YAPIMI EĞİTİMİ ALDIĞI BELİRLENDİ

A Haber'de yer alan habere göre; bombacı PKK'lı 3 yıl Yunanistan'da kaldı. Bu süre zarfında da suikast ve bomba eğitimi aldı.

3 Haziran BİM Aktüel teknoloji ürünleri: XDrive oyuncu koltuğu ve daha fazlası Antalya kurbanlık fiyatları 2022! İşte Antalya'da büyükbaş, küçükbaş kurbanlık fiyatı Pençe - Kilit operasyonu bölgesinde 9 PKK'lı terörist öldürüldü Erdoğan'dan Diyarbakır annelerine mesaj: Bu mücadele tarihe altın harflerle yazıldı Avrupa Şampiyonası'nda madalya alan karateci kardeşler, Erman ile Eda büyük sevinç yaşıyor Dükkana girdi, börek yiyen adamın kulağını kesti, çıktı
Sonraki Haber