Bakan Dönmez açıkladı...

Petrol üretiminde son 20 yılın rekoru kırıldı!

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez'den petrol müjdesi geldi. Dönmez günlük üretimin 50 bin varili geçerek son 20 yılın en yüksek üretimine ulaşıldığını ifade etti.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, yurt içi petrol üretiminde günlük 50 bin varilin geçildiğini ve 20 yılın en yüksek üretimine ulaşıldığını bildirdi.

Bakan Dönmez, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, 2018'de günlük yurt içi petrol üretiminin 42 bin 330 varil olduğunu belirtti.

"Bağımsız enerji güçlü Türkiye" anlayışıyla tüm kaynakların milletin hizmetine sunulacağını kaydeden Dönmez, "Milli kuruluşumuz TPAO yurt içi petrol üretiminde günlük 50 bin varili geçerek son 20 yılın en yüksek üretimine ulaştı." ifadesini kullandı.

Dünya üzerinde yaşayan en önemli canlı açıklandı! Senin için dağları delecek kişinin adı ne? Bu adam hayvanlarla konuşabiliyor! Ünlü şarkıcının özel fotoğrafları sızdırıldı! Ağaçlar arasından çıkıp genç kıza dehşeti yaşattı! Eski karısını ve doktor arkadaşını öldürdü! Bu balığı gördüğünüz yerde öldürüp dondurun! İmamoğlu'ndan yakın arkadaşına 50 milyonluk ihale! Meteoroloji uyardı! Türkiye'nin tamamı etkilenecek