Bakan Dönmez açıkladı...

Petrol üretiminde son 20 yılın rekoru kırıldı!

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez'den petrol müjdesi geldi. Dönmez günlük üretimin 50 bin varili geçerek son 20 yılın en yüksek üretimine ulaşıldığını ifade etti.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, yurt içi petrol üretiminde günlük 50 bin varilin geçildiğini ve 20 yılın en yüksek üretimine ulaşıldığını bildirdi.

Bakan Dönmez, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, 2018'de günlük yurt içi petrol üretiminin 42 bin 330 varil olduğunu belirtti.

"Bağımsız enerji güçlü Türkiye" anlayışıyla tüm kaynakların milletin hizmetine sunulacağını kaydeden Dönmez, "Milli kuruluşumuz TPAO yurt içi petrol üretiminde günlük 50 bin varili geçerek son 20 yılın en yüksek üretimine ulaştı." ifadesini kullandı.

Dünyanın en güzel kızı büyüdü! Yola atlayan yarı çıplak kadın ortalığı karıştırdı İnternetin yeni fenomeni o oldu! 4 Haziran 2020 bugün hangi maçlar var? Müge Anlı'da ortaya çıktı! 'Ayşe Altuntaş'la para karşılığı cinsel ilişkiye girdik' Trendyol siparişi ne zaman gelir? Yasin Suresinin okunuşu! Arapça-Türkçe meali! Ayetel Kürsi Suresinin okunuşu nasıl? Anlamı nedir? Virüsten korunmak için okunacak dua!