Pençe-Yıldırım harekat bölgesinden kahreden haber

Milli Savunma Bakanlığı, Pençe-Yıldırım Harekâtı bölgesinde teröristler tarafından yerleştirilen EYP'nin patlaması sonucunda 3 askerin şehit olduğunu açıkladı. Patlamada 2 asker ise yaralandı.

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Irak'ın kuzeyinde devam eden Pençe-Yıldırım Harekatı bölgesinde üç askerin şehit olduğunu açıkladı.

MSB'den yapılan açıklamada "Pençe-Yıldırım Harekâtı bölgesinde 15 Ağustos 2021 tarihinde teröristler tarafından yerleştirilen EYP’nin patlaması sonucunda üç kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, iki kahraman silah arkadaşımız da yaralanmış ve derhal hastaneye kaldırılarak tedavilerine başlanmıştır.Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır, yaralılarımıza da acil şifalar dileriz" denildi.

3 Haziran BİM Aktüel teknoloji ürünleri: XDrive oyuncu koltuğu ve daha fazlası Esenler Belediye Başkanı Göksü, İmamoğlu'na 'Yalancısın' diyerek sordu: Sizi kim engelledi? VKP Bratislava forması giyen Ecem Şahin, Muratpaşa Belediyespor ile anlaştı Erdoğan'dan Diyarbakır annelerine mesaj: Bu mücadele tarihe altın harflerle yazıldı Antalya kurbanlık fiyatları 2022! İşte Antalya'da büyükbaş, küçükbaş kurbanlık fiyatı Dükkana girdi, börek yiyen adamın kulağını kesti, çıktı
Sonraki Haber