Paris'e gitmek için 4 neden!

Paris, yalnızca kültür ve sanatın başkenti olmayan bu eşsiz şehir, hem aşkın hem tarihin hem de gastronominin kalbi... Herkesin mutlaka bir kez havasını soluması gereken bu kent, gerek klasikleri gerekse bilinmeyen yönleriyle Avrupa’nın en güzel durakları arasında yer alıyor.

EIFFEL KULESİ

Yalnız Paris'in değil, ülkenin bir sembolü haline gelen 300 metre yüksekliğindeki Eiffel Kulesi, bazıları için muhteşem bir yapıyken, kimileri tarafından bir demir yığını olarak görülse de bu mimari kesinlikle ziyaret edilmeyi hak ediyor. Paris halkı tarafından "Demir Bayan" olarak adlandırılan bu kule, bugün bile Paris’in bir turizm merkezi haline gelmesinde büyük bir rol üstleniyor.

Tüm öğrencilere 1611 lira yardım parası veriliyor! İlkokuldan üniversiteye kadar herkes yararlanıyor Doğum sonrası 38 kilo veren Yağmur Sarıoğlu iğne ipliğe döndü! Zayıflama sırrı ortaya çıktı A101 11 Ağustos 2022 aktüel ürünler Perşembe katalog fiyat listesi A101 18 Ağustos 2022 aktüel ürünler Tüm öğrencilere 1650 lira yardım parası veriliyor! İlkokuldan üniversiteye kadar herkes faydalanıyor Emine Ün'e yönelik ihanet iddiaları akıllara ablalarının eşleriyle evlenen ünlüleri getirdi