Sonu kötü bitti...

Paris Hilton eline paspas alarak temizlik yaptı!

Dünyaca ünlü yıldız Paris Hilton, yıllar önce evinde temizlik yaptığı anların videosunu perşembe günlerinin ritüeli haline gelen 'TBT' yaparak Instagram hesabından paylaştı.

Ünlü yıldız Paris Hilton, yıllar önce evde temizlik yaparken çekitiği bir videosunu sosyal medya hesabından paylaştı. Hilton'un eğlenceli videosu takipçileri tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

TEMİZLİĞİN SONU KÖTÜ BİTTİ

Beyaz elbisesiyle eline paspas alarak yerleri silen güzel şarkıcı, bir ara sıkılarak cincir olarak bilinen elektrik araca binerek paspas yaptı. Paspasın sobasına beline iple bağlayan Hilton'un bu eğlencesi cincir üzerinde dengeyi sağlayamayıp düşmesiyle kötü bitti.

Sosyal medya hesabı Instagram'da 11 milyon takipçisi bulunan 38 yaşındaki Paris Hilton'un temizlik videosu yarım saatte 95 bin kişi tarafından beğenilirken binlerce de yorum aldı.

Bu nasıl tedavi! Hastalar ve cesetler yan yana! Kocasını üvey oğlu ile aldattı! İlişkisini savundu Ünlü modelin son hali şaşırttı! 66 yaşındaki senatör, çırılçıplak kaldı Üstelik maskesiz girmek de yasak Yasin Suresinin okunuşu! Arapça-Türkçe meali! Trendyol siparişi ne zaman gelir? Protestolar kana bulanıyor Amerikalılar nefes alamıyor!