Yorumlara dayanamadı!

Cadılar Bayramı tepkisi...

Şarkıcı Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin kızı Arya ile birlikte katıldığı Cadılar Bayramı partisinden fotoğraf paylaştı. Fotoğrafa sosyal medyadan tepki yağdı.

Şarkıcı Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin, Cadılar Bayramı etkinliğine kızı Arya ile katıldı. Arya'nın kıyafetini de etkinliğe göre seçen Şahin kızı ile etkinlikte çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı.

Özlem Ada Şahin kızı ile olan bu pozundan dolayı takipçileri tarafından linç edildi. Şahin, "Çok dinlilik" gibi ağır ithamlara varan yorumları görünce dayanamadı.

Ünlü isim bu yorumu görünce dayanamadı ve ardından şu cevabı verdi:

"İstediğimi yaparım. Muharrem ayında aşuremi de yaparım, Ramazan'da orucumu da tutarım, yılbaşını da kutlarım. Saygı lütfen. Herkes kendinden sorumlu. Ayrıca Türkiye genelinde artık okullarda Halloween partileri yapılıyor sırf çocuklar eğlensin diye. Abartmayalım. Benim gözümde bunun din ile alakası yok alt tarafı sadece küçük bir eğlence o da Arya eğlensin diye."

Kocasını üvey oğlu ile aldattı! İlişkisini savundu Ünlü oyuncu, fit halini köpük banyosu pozuyla sergiledi Bu nasıl tedavi! Hastalar ve cesetler yan yana! 1 Haziran 2020 bugün hangi maçlar var? Van'da neler oluyor? 480 vaka, 18 bin karantina! Yasin Suresinin okunuşu! Arapça-Türkçe meali! Polis ilk kez müdahalede bulundu ALİ BABACAN KİMLERE MESAJ VERİYOR? Yarın nereler açılacak? 1 Haziran'da hangi mekanlar açılacak?