Oyuncu Meral Kaplan, aleyhinde tanıklık yapılınca sinir krizleri geçirdi!

Kıbrıslı iş adamı Erhan Kiani ile karşılıklı boşanma davaları 3 yıldır süren dizi oyuncusu ve eski manken Meral Kaplan, aleyhinde tanıklık yapan iki muhabirin ifadeleri üzerine duruşma salonunda sinir krizleri geçirdi. Reddi hakim talebinde bulunan Kaplan, duruşma salonu önünde de uzun süre gözyaşı döktü.

Kıbrıslı iş adamı Erhan Kiani ile karşılıklı boşanma davaları 3 yıldır süren dizi oyuncusu ve eski manken meral kaplan, aleyhinde tanıklık yapan iki muhabirin ifadeleri üzerine duruşma salonunda sinir krizleri geçirdi. Reddi hakim talebinde bulunan Kaplan, duruşma salonu önünde de uzun süre gözyaşı döktü. Avukatının müdahalesiyle sakinleştirilen Meral Kaplan, "Duruşmada benim çocukluk arkadaşım olan Kübra Ulutaş'ı yeniden tanık olarak dinletmek istediler. Mahkeme hakiminin tarafsızlığını yitirdiğini düşündüğüm için hakimi reddettim" dedi.

23 Ekim BİM aktüel ürünler fiyat listesi! BİM Cuma hangi ürünlerde indirim var? 19 Ekim 2020 bugün hangi maçlar var? Migros 18 - 28 Ekim 2020 aktüel ürünler kataloğu A101 22 Ekim 2020 aktüel ürünler kataloğu! A101 29 Ekim 2020 aktüel ürünler ŞOK 21 Ekim 2020 aktüel ürünler