ODTÜ'de skandal! Teröristin fotoğrafını taşıyıp, PKK sloganları attılar

Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde her yıl düzenlenen Devrim Yürüyüşü etkinliğinde terör propagandası yapıldı. Terör örgütü PKK yanlıları, örgüt kurucuları arasında yer alan terörist Mazlum Doğan'ın fotoğrafı ile kampüs içinde yürüyerek sloganlar attı.

This browser does not support the video element.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde (ODTÜ), her yıl Devrim Yürüyüşü adı altında düzenlenen etkinlik skandal görüntülere sahne oldu.

ODTÜ'deki PKK sempatizanları, kampüsteki yürüyüşü terör örgütü propagandasına çevirdi. Ellerinde PKK afişleri ve örgüt kurucuları arasında yer alan terörist Mazlum Doğan'ın fotoğrafı ile kampüs içinde yürüyerek sözde Kürdistan ve örgütle ilgili sloganlar attı.

7 Haziran gerçekleri… ‘Parlatılan Demirtaş ve HDP’liler sustu, sahneye PKK çıktı!’ Kastamonu'da harap olan köprü ve yollar havadan görüntülendi Babacan'a Kırşehir'de 6'lı masa tepkisi: Onu kimse tanımazdı. AK Parti ile tanındı 'Ey Cahil... Ey Çapsız...' Yusuf Alabarda, Gültekin Uysal'a ateş püskürdü 'Haram yemeyen adamı korkutamazsın. Ne Peker, ne FETÖ, ne PKK, ne de başka bir güç beni korkutamaz!' Şener’den kendisini Peker’in hedefine koymak isteyenlere rest: Arkasında CHP’li, İP’li troller var!