Teröristler ateş açtı...

Nusaybin'de bir araca mermi isabet etti!

ABD'nin, Suriye'de DEAŞ'ın bitirildiğine dair yaptığı açıklama sonrasında Suriye'nin Haseke vilayetine bağlı Kamışlı ilçesinden PKK/PYD'li teröristlerin havaya ateş açarak yaptıkları kutlama sırasında atılan bir mermi, Nusaybin ilçesindeki bir aracın camına isabet etti.

Nusaybin ilçesinin karşısında bulunan Kamışlı ilçesindeki PKK/PYD'li teröristler, ABD'nin Suriye'de DEAŞ'lı terörist kalmadığına ilişkin açıklamalarını, havaya ateş ederek karşıladılar.

Ağır silahlarla havaya ateş ederek ve havai fişekleri kullanıldığı kutlamalar sırasında, kurşunlardan biri Nusaybin ilçe merkezindeki Yeni Turan Mahallesi Sakarya Caddesi üzerinde hareket halinde olan 72 DE 872 plakalı aracın ön camına isabet etti.

Olayda can kaybı ve yaralanan olmazken, silah seslerinin devam ettiği bildirildi.

Aşık olduğu kadınla 75 yıl sonra bir arada! 84 yaşındaki Instagram fenomeni: Tetsuya Uyku felci olan kızın gördüğü korkunç şeyler! Müge Anlı 18 Haziran canlı izle! Yengesiyle... 18 Haziran 2019 bugün hangi maçlar var? 18 Haziran Bim aktüel kataloğu fırsatları 2019! 84 yaşındaki Instagram fenomeni: Tetsuya Yurt geneline sağanak uyarısı! Uyku felci olan kızın gördüğü korkunç şeyler!