"Sen de onlardan birisin"

Nuran Yıldız'ın sorusuna Ertuğrul Özkök'ten cevap...

Köşe yazısının 'Beni yiyen sorular' başlıklı bölümünde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu online basın toplantısına değinen SuperHaber yazarı Nuran Yıldız, 'Neden çağrılmadım ki?' diye sordu. Yıldız'a cevap Ertuğrul Özkök'ten geldi.

SuperHaber yazarı Nuran Yıldız'Floyd'un, Brown ve Taylor'dan farkı ne?' başlıklı yazısında kafasına takılan soruları sıraladı. 

O sorulardan biri de İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun online basın toplantısı ile ilgili oldu.

Yıldız, yazısının 'Beni yiyen sorular' başlıklı bölümünde  "İçişleri Bakanı Süleyman Soylu online basın toplantısı yapmış, güzel. 50 gazeteci davet edilmiş, o da iyi. Ve fakat ben yokum. Etki katsayısı yüksekliği derseniz bende var, itibar/güvenilirlik derseniz bin şükür var, online derseniz o da var. Davetli gazetecilerin çoğundan daha çok okunuyorum. Neden çağrılmadım ki?" diye sordu.

ÖZKÖK'TEN CEVAP

Yıldız'ın bu sorusuna yanıt Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök'ten geldi. Köşe yazısına yorum yapan Özkök, Yıldız'ın siyasetçilerin dikkate alması gereken kişilerden biri olduğunu belirterek, şu ifadeleri kullandı:

"Doğru sorular. Beni çağırdı. Ama post korona bir gerçek var. Siyasetçiler artık sosyal medyadaki "Influencer'ları" daha çok dikkate almalı. Sen de onlardan birisin"

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Brezilya'da kıskanç koca eşini zehirledi! Bebek öldü Harika Avcı için ağlayarak yardım istedi Galatasaray ın rakibi Rangers Maraşlı dizisine 2 yeni oyuncu Ünlü oyuncu mutlu haberi böyle duyurdu Şanlıurfa'da Türk bayrağını indirmeye çalışan kişiye linç girişimi A101 24 Eylül 2020 aktüel ürünler 24 Eylül 2020 bugün hangi maçlar var? A101 1 Ekim 2020 aktüel ürünler 2 Ekim BİM aktüel ürünler! BİM katalog fiyat listesi BİM 2 Ekim 2020 aktüel ürünler Lise boş kontenjanlar! Hangi liselerde boş kontenjan var?