İşte BBC haberciliği!

Netflix paylaşımı sosyal medyayı salladı!

BBC'de çalışan gazeteci Zeynep Erdim'in Netflix ile ilgili paylaşımı sosyal medyayı salladı.

Erdim, sosyal medya hesabından Netflix'in Türkiye adresinin geçtiğimiz gün öğleden sonraya kadar kapalı olduğunu, şirketin Türkiye ile ilgili kararını verdikten sonra ise hesabını aktif hale getirdiğini iddia etti.

Erdim paylaşımında '' @netflixturkiye adresi bugun ogleden sonra kilitliydi. Turkiye’den cikip cikmayacaklarina dair aciklama yaptiktan sonra acmislar.'' ifadelerini kullanarak hesaba ait görselleri paylaştı.

Ancak paylaşılan görsellerdeki hesapların birbirinden farklı olduğu ortaya çıktı. Kapalı olduğu iddia edilen hesap NetflixTR iken kurumun resmi hesabı ise netfliztürkiye adıyla açılmış.

Erdim'in paylaşımını bir çok kullanıcı ti'ye alarak yorum yaptı...

BBC
Ünlü yıldızın en 'kirli' sırları Yarı çıplak bir şekilde gelip... Mumyalanan yamyam seri katilin cesedi yakıldı Liseler taban puanları yüzdelik dilimleri 2020 boş kontenjanlar listesi Tıp fakülteleri taban puanları 2020! Tıp başarı sıralamaları kontenjanlar BİM 6-7 Ağustos 2020 aktüel ürünler Ağustos aylık burç yorumları 2020 Sen Çal Kapımı 5. bölüm fragmanı! Sen Çal Kapımı final mi yaptı? 2020 Sağlık Meslek Liseleri taban puanları boş kontejnlar