Ünlü oyuncu paylaştı...

Nerede tanıştıkları ortaya çıktı!

Ünlü oyuncu Ozan Güven, geçtiğimiz gün Yüsra Geyik ile el ele görüntülendi. Ünlü oyuncuların aynı tiyatro oyununda tanıştığı ortaya çıktı.

Ünlü oyuncu Ozan Güven ile Yüsra Geyik, geçtiğimiz günlerde Kadıköy'de ele ele görüntülendi. Aralarında 15 yaş olan çiftin rol aldıkları tiyatro oyununda tanıştıkları ortaya çıktı.

TİYATRO OYUNUNDA BİR ARAYA GELDİLER

El ele görüntülenmelerinin ardından aşk yaşadıkları iddia edilen çiftten herhangi bir açıklama gelmedi. Güven, iddialar karşısında sessizliğini korurken Yüsra Geyik ile rol aldığı tiyatro oyunundan ekiple çekilen bir fotoğrafı paylaştı.

Ünlü oyuncu paylaşımına "Biz toplandık yeni sezona hazırlanıyoruz. Ekim ayında Baba Sahnede seyircimizle kavuşuyoruz. Yaşasın Sanat" notunu düştü.

İlişkinde ne kadar psikopatsın? Arda Turan-Berkay davasında karar! Bu toplumda evin reisi kadınlar! Müge Anlı 16 Eylül canlı izle! Canlı yayında... 16 Eylül 2019 bugün hangi maçlar var? SIM kart devri kapanıyor... 17 Eylül bugün hangi diziler var? Sevgilisi ölünce tüm hayatını değiştirdi! Bim 17 Eylül 2019 kataloğu! İşte aktüel kataloğu