'Haram yemeyen adamı korkutamazsın. Ne Peker, ne FETÖ, ne PKK, ne de başka bir güç beni korkutamaz!'

Gazeteci, Hürriyet yazarı Nedim Şener, kendisini aralarında tartışmaların sürdüğü Sedat Peker'in hedefine koymak isteyen linç çetelerine ''Haram yemeyen adamı korkutamazsın. Ne Peker, ne FETÖ, ne PKK, ne de başka bir güç beni korkutamaz!'' sözleriyle sert tepki gösterdi.

Firari suç örgütü lideri Sedat Peker ile Gazeteci, Hürriyet yazarı Nedim Şener arasında sosyal medyada başlayan tartışma üzerinden linç kampanyaları sürüyor. Şener, Peker'e yanıt verdiği SuperHaber YouTube kanalında kendisini Peker'in hedefine koymak isteyen linç çetelerine sert sözlerle rest çekti.

Nedim Şener’in açıklamaları şu şekilde;

Haram yemeyen adamı korkutamazsın. Öldürebilirsin ama korkutamazsın. Ben o tanınan ünlülere benzemem. Kendi damacanını kendi taşıyan adamdan, ekmeğini, yoğurdunu kendi alan adamdan bahsediyoruz. Son derece sıradan birisiyim. Beni hiçbir şeyle korkutamazsınız. Hiç kimseden menfaatim, makam, iş, para ya da oy talebim olmamıştır. Hiç kimseye borcum da yok, alacağım da yok. Alacak gibi görünen şeyler de feda olsun. Yaptığım her mücadele de bu millete feda olsun. Bu şerefli millet layıktır. Haram yemememiş adamı korkutamazsınız. Tehdit edebilirsin en fazla da öldürebilirsin. Korkutamasınız. Ne Sedat Peker, ne başka bir güç, ne FETÖ’cüsü, ne PKK’lısı korkutamaz. 2 gün önce PKK’lılar tehdit ediyordu. Ondan önce de FETÖ’cüler, Adnan Oktar'cılar, Kuytulcu'lar tehdit ediyordu. Çevrede bunlar dolaşıyor. Onun dışında CHP, İYİ Parti’liler, HDP’liler tehdit ediyordu. ‘Devran dönecek, yargılanacaksın’ diyorlar.

Nedim Şener'in açıklamalarının tamamını YouTube kanalımızda izleyebilirsiz...

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN 

İmamoğlu kendini rezil etti: Erdoğan'ı öven Yuvanidis'i arayıp artistlik yaptı! PYD/YPG'den Gaziantep Karkamış'a roketli saldırı: Misliyle karşılık verildi! Ekrem İmamoğlu'nun skandallarının yer aldığı rap şarkısı sosyal medyada viral oldu AK Parti'den çarpıcı 21. yıl klibi: Biz bir oluruz işte böyle 21 oluruz Ankara'da sel sularına kapılan genç kızı vatandaş kurtardı Kuşadası depremi büyük İzmir depremini tetikler mi? Şener Üşümezsoy riskli bölgeleri uyardı!