Şener FETÖ'cülere seslendi

'Yavaş yavaş arazi olun bence'

ABD'de siyahi Amerikalı George Floyd'un polis tarafından öldürülmesini ardından başlayan protestoculara FETÖ'cülerden de destek geldi. Trump'ı devirmek için gösterilere destek veren FETÖ'cülere sosyal medya hesabından seslenen SuperHaber programcısı Nedim Şener, "Yavaş yavaş arazi olun bence. Malum orada da firarisiniz" ifadelerini kullandı.

ABD'nin Minneapolis kentinde başlayan ırkçılık karşıtı protestolar ülkenin her yanına yayıldı.

Siyahi George Floyd'un polis tarafından öldürülmesini protesto eden kişiler, ülkeyi yakmaya ve yağmalamaya devam ediyor.

Firari FETÖ'cüler ise Donald Trump'ı devirmek için hem sosyal medyada hem de meydanlarda  protestolara destek veriyor.

SuperHaber programcısı Nedim Şener, Twitter hesabından bir paylaşım yaparak o FETÖ'cülere seslendi.

 TRUMP PROVOKATÖRLERİN YAKALANMASI İÇİN EMİR VERDİ

ABD Başkanı Donald Trump'ın provokatörlerin yakalanması için emir verdiğini hatırlatan Şener, "FETÖ’cüler Donald Trump provokatörlerin yakalanması için emir vermiş, yavaş yavaş arazi olun bence. Malum orada da firarisiniz" ifadelerini kullanarak FETÖ'cü Adem Yavuz Arslan, Emre Uslu ve Enes Kanter'e seslendi.

Şener, paylaşımında FETÖ'cülerin protestolara verdikleri destekleri gösteren paylaşımlara da yer verdi.

Brezilya'da kıskanç koca eşini zehirledi! Bebek öldü Harika Avcı için ağlayarak yardım istedi Annesiyle tartıştı, evi ateşe verdi Maraşlı dizisine 2 yeni oyuncu Ünlü oyuncu mutlu haberi böyle duyurdu Şanlıurfa'da Türk bayrağını indirmeye çalışan kişiye linç girişimi A101 24 Eylül 2020 aktüel ürünler 24 Eylül 2020 bugün hangi maçlar var? A101 1 Ekim 2020 aktüel ürünler 2 Ekim BİM aktüel ürünler! BİM katalog fiyat listesi BİM 2 Ekim 2020 aktüel ürünler Lise boş kontenjanlar! Hangi liselerde boş kontenjan var?