Müjdeyi Selçuk Bayraktar verdi: Bayraktar AKINCI B atış testlerini başarıyla tamamladı

BAYKAR Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar, Bayraktar AKINCI B'nin Yüksek İrtifa Ağır Faydalı Yük ve TEBER-82 Güdüm Kiti ile Atış testlerini başarıyla tamamladığını duyurdu. Bayraktar atış görüntülerini de sosyal medyadan paylaştı. Videoda, AKINCI B'deki şehit Eren Bülbül detayı dikkat çekti.

This browser does not support the video element.

Baykar Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar, Bayraktar AKINCI B'nin yüksek irtifa ağır faydalı yük ve TEBER-82 Güdüm Kiti ile atış testlerini başarıyla tamamladığını açıkladı.

Selçuk Bayraktar, Twitter'dan yaptığı paylaşımda, "Bayraktar #AKINCI B, Yüksek İrtifa Ağır Faydalı Yük ve TEBER-82 Güdüm Kiti ile Atış testlerini başarıyla tamamladı #MilliTeknolojiHamlesi." dedi.

AKINCI B'DE EREN BÜLBÜL DETAYI

Videoda, AKINCI B'deki şehit Eren Bülbül'e gönderilen selam da dikkat çekti. TİHA'nın üzerinde "11.08.2017 Eren Bülbül. İyi ki varsın Eren. 24.06.2022" yazısının olduğu görüldü.

İmamoğlu kendini rezil etti: Erdoğan'ı öven Yuvanidis'i arayıp artistlik yaptı! PYD/YPG'den Gaziantep Karkamış'a roketli saldırı: Misliyle karşılık verildi! Ekrem İmamoğlu'nun skandallarının yer aldığı rap şarkısı sosyal medyada viral oldu AK Parti'den çarpıcı 21. yıl klibi: Biz bir oluruz işte böyle 21 oluruz Ankara'da sel sularına kapılan genç kızı vatandaş kurtardı Kuşadası depremi büyük İzmir depremini tetikler mi? Şener Üşümezsoy riskli bölgeleri uyardı!