'Bu bir vebaldir...'

Muhtar korona hastalarını isim isim açıkladı

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde bulunan Kalaycıoğlu köyünün muhtarı koronavirüs hastalarını isim isim açıkladı. Sosyal medya hesabından listeyi yayınlayan muhtar, "Burada çalışan işine gidip ekmek parası kazananlar var bu bir vebaldir, kimsenin kimseye bunu yapmaya hakkı yok." dedi.

Çaycuma ilçesinin Kalaycıoğlu köyünün muhtarı Yalçın Kalaycıoğlu, 3 ayrı ailede 9 kişinin koronavirüs testinin pozitif çıktığını sosyal medyada paylaştı.

Muhtar Kalaycıoğlu, isimleri ifşa etmesinin sebebini şöyle açıkladı:

"Vatandaşları uyarı amaçlı olarak köyümüzün sayfasından pozitif vak'a olanları paylaştım. Kurallara uyulması için ve dikkat etmeleri için. Çünkü alınan önlemlere uymuyoruz, yapılan uyarıları dikkate almıyoruz. Sadece pozitif vak'amız 9 tane, temaslı vak'a 20'nin üzerinde. Burada çalışan işine gidip ekmek parası kazananlar var bu bir vebaldir, kimsenin kimseye bunu yapmaya hakkı yok. Şükür kolluk kuvvetleri sürekli gelip ilgileniyorlar. En kısa zamanda bu durumu atlatacağız inşallah."

İHA

Gümlük 400 TL kazanıyor! Yaptığı işi duyanlar şaşırıyor Rusya'da petrol tankerinde patlama "Yasadışı kumar 100 milyar TL'yi geçti" Lazio- Bologna Canlı izle BB Erzurumspor-Galatasaray CANLI Kartal'da bir gemide yangın çıktı Yasak Elma Zehra erkek mi? Şafak Pekdemir kimdir? Migros 18 - 28 Ekim 2020 aktüel ürünler kataloğu A101 29 Ekim 2020 aktüel ürünler Lise boş kontenjanlar! Hangi liselerde boş kontenjan var? BİM 30 Ekim 2020 aktüel ürünler Rakı fiyatları 2020 ne kadar? 35'lik, 50'lik...