Muhalif medya Muharrem İnce'nin sesini mi kısıyor?

CHP'den istifa ettikten sonra Muharrem İnce'nin Memleket Partisi'ne katılan Gaye Usluer, Halk TV, KRT TV ve TELE 1'e isyan etti. Memleket Partisi'nin ekranlara davet edilmediğini belirten Usluer, "Bunu normal olarak mı değerlendireceğiz?" dedi.

Memleket Partisi Genel Başkan Vekili ve Parti Sözcüsü Gaye Usluer, Twitter hesabından muhalif medyaya yüklendi.

Halk TV, KRT TV ve TELE 1 ekranlarına tüm muhalefet partilerinin çıkarıldığını ancak Memleket Partisi'nin davet edilmediğini belirten Usluer, "Bunu normal olarak mı değerlendireceğiz?" diye sordu.

Usluer, paylaşımının devamında "Bundan sonra kimse hiçbir kanal için yandaş demesin" ifadesini kullandı.

GEÇEN AY CHP ÜYELİĞİNDEN İSTİFA ETMİŞTİ

5 Mayıs'ta CHP üyeliğinden istifa ettiğini duyuran Usluer, "Birlikte yol yürüdüğüm tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Barış, özgürlük, adalet, demokrasi mücadelesine vazgeçmeden devam edeceğim" ifadelerini kullanmıştı.

Twitter’da en çok takipçisi olan ünlüler! Erdoğan, Finlandiya Cumhurbaşkanı, İsveç Başbakanı ve NATO Genel Sekreteri ile görüşüyor! Kendi ameliyatını kendisi yaparak tarihe geçen Sovyet doktor: Leonid Rogozov! İşte o görüntüler... Kazada suya düşüp akıntıya kapılmıştı! Kayıp gençten 4 gün sonra acı haber geldi Gratis Haziran 2022 indirim kataloğu! Gratis 28 Haziran indirimli ürünler... Bakan Kirişci'den selin vurduğu Zonguldak'ta inceleme
Sonraki Haber