Müge Anlı'da ortaya çıktı! 'Ayşe Altuntaş'la para karşılığı cinsel ilişkiye girdik'

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert Programın'da kaybolan Ayşe Altuntaş olayı ile ilgili son dakika gelişmesi yaşandı. ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programındaAyşe Altuntaş'ı arama çalışmalarında önemli gelişmeler yaşanıyor. Teyzesinin oğlu olan Mehmet Altuntaş canlı yayına çıkıp kuzeni olan Ayşe Altuntaş ile cinsel ilişkiye girdiklerini açıklamıştı. Peki Ayşe Altuntaş'a ne oldu?

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 18 temmuz tarihinde kaybolan Ayşe Altuntaş'ı arama çalışmalarında önemli gelişmeler yaşanıyor. Teyzesinin oğlu olan Mehmet Altuntaş canlı yayına çıkıp kuzeni olan Ayşe Altuntaş ile cinsel ilişkiye girdiklerini açıklamıştı. Dün canlı yayında da çelişkili ifadeleri devam eden Mehmet Taşdelen, Sultangazi İçe Emniyet Müdürlüğü tarafından gözaltına alındı.

Lise boş kontenjanları açıklandı mı? LGS taban puanları 2020 Haftalık burç yorumları 10 - 16 Ağustos PTT personel alımı ne zaman? PTT personel alımı başvuru şartları Tıp fakülteleri taban puanları 2020! Tıp başarı sıralamaları kontenjanlar Sen Çal Kapımı 5. Bölüm izle full tek parça FOX YouTube MasterChef Emel Günoğlu kimdir? Kaç yaşında? Instagram hesabı ne?