Müge Anlı'da Aleyna Çakır'ın abisi ilk kez konuştu!

Müge Anlı'da Aleyna Çakır'ın abisi ilk kez konuştu! Ölümünün üstünden 111 gün geçen Aleyna Çakır'ın abisi Himmet Esen en sonunda sessizliğini bozdu. Çarpıcı açıklamalarda bulunan Himmet Esen "Tehdit ediliyorum sürekli" dedi. Müge Anlı'da Aleyna Çakır'ın abisi ilk kez konuştu!

Müge Anlı'da Aleyna Çakır'ın abisi ilk kez konuştu! Artık tüm Türkiye'nin merakla takip ettiği Aleyna Çakır'ın davası hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Gülay Uygun'un ölümü hakkında açıklama yaptı. Açıklamada "Soruşturma çok yönlü olarak sürdürülüyor."  denildi. 

"BENİM CAN GÜVENLİĞİM YOK"

Himmet Esen "Kardeşimi gördüğümde bacağı mosmordu. O gece Gaziantep'e kaçtı. Bir buçuk ay boyunca ortaya çıkmadı. Kendi hesaplarını ve kardeşimin hesaplarını kapatmış . 04.05 gibi beni arkadaşı tayfun aradı. Uygun ailesinin Ümitcan'ın arkadaşı Tayfun'u maşa olarak kullanılıyor. Bu kadar suçu ben işleseydim şimdiye kadar 20 yıl hapis almıştım. Annesinin ölümü ardından tehdit aldım. Benim can güvenliğim yok. Tehdit alıyorum sürekli." dedi.

Komşu Leman Hanım "Bende tehditler alıyorumi gidip ifade vereceğim." dedi.

Şaka yapmak isterken arkadaşını öldürdü Murat Dalkılıç konserinde korona tedbirleri hiçe sayıldı! Gençlerbirliği – Gaziantep Canlı İzle Trabzonspor'da Eddie Newton ile yollar ayrıldı! Buse Hasyılmaz kurtarıldı mı? Sağlık durumu nasıl? Bayraklı da Küçükyumuk ailesi enkaz altında! Küçükyumuk ailesinde son durum ne? Yasak Elma Zehrası Şafak Pekdemir erkek hali! Şafak Pekdemir önceden erkek miydi? Yasak Elma Zehra erkek mi? Şafak Pekdemir kimdir? BİM tampon koruyucu bant! 30 Ekim BİM Cuma aktüel ürünler indirimleri BİM 30 Ekim 2020 aktüel ürünler kataloğu! BİM contigo termos, araç içi havalı yatak! BİM 6 Kasım 2020 aktüel ürünler kataloğu A101 30 Ekim 2020 aktüel ürünler kataloğu