Şoke eden açıklama...

Müge Anlı 17 Eylül canlı izle! Canlı yayında...

Müge Anlı 17 Eylül canlı izle! Ekranların sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yeni sezonu ile kaldığı yerden izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Başaralı sunucu ve gazeteci Müge Anlı'nın sunuculuğunu yaptığı program ekranlara damasını vuruyor. Program hafta içi her gün ATV'de canlı olarak yayınlanıyor.

Müge Anlı 17 Eylül canlı izle! Uzun senelerdir ekranlarada yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezonu ekranlara gelmeye başlıyor. Programda birçok olay yer alıyor. Müge Anlı ise programın sunuculuğunu gerçekkleştiriyor. Reyting yarışında da birçok programı geride bırakan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı hayranlıkla izleniyor. İşte Müge Anlı ATV canlı yayın! 

20 YILDIR ARIYORLARDI, DAKİKALAR İÇİNDE BULUNDU!

Ümit Göçer annesini aramak için Müge Anlı'ya katıldı. 20 yıl önce 7 çocuğunu bırakıp giden anneyi Müge Anlı canlı yayında buldu.

Ümit Göçer'in annesi Hanım, Antalya'da çalıştığını ve bir kişi ile imam nikahlı olduğunu belirtti. Hanım, imam nikahlı eşinin başka bir kadın ile resmi nikahlı olduğunu belirtti.

Küçükçekmece Cumhuriyet Savcılığının enişte Tuncer Ustael hakkında soruşturma başlattığı Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında açıklandı.

AYŞE ALTUNTAŞ OLAYI

İstanbul Sultangazi'de yaşayan Ayşe Altuntaş, 18 Temmuz'da kızının evinden çıktı ve bir daha dönmedi. Kayıp Ayşe Altuntaş'ın, 18 Temmuz günü 4 yıldır ilişkisi olduğu kuzeniyle buluştuğu iddia edildi.

Ayşe Altuntaş'ın 4 yıldır birlikteliği olduğu iddia edilen Mehmet Bey, Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınına bağlandı.

Mehmet Bey, Ayşe Altuntaş ile telefonda konuştukları zaman Altuntaş'ın işe gitmeyeceğini kendisine söylediğini ve buluşup ormana gittiklerini belirtti.

PALU ALİESİNİN AVUKATI NE DEDİ?

Palu ailesinin avukatı,Hava Palu'nun Tuncer'in yıllarca kendisini ve tüm aileyi gerek maddi gerek manevi şekilde korkutarak zor durumda bıraktığını duruşma tutanaklarında anlattığını belirtti.

 MÜGE ANLI ATV CANLI YAYINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

GEÇEN SEZON NELER OLMUŞTU!

HÜSNÜ ŞAHİN OLAYI

İzmir'in Bergama ilçesinde 18 Mayıs tarihinde kaybolan Hüsnü Şahin'i kaybolduğu tarihte sabah 10 gibi arkadaşı Kadir Topal ile görüşmüştü. Kadir bey ise Hüsnü beyi Karasu ormanlık alana bırakmıştı ve Hüsnü Şahin'den o günden beri haber alınamamıştı. Hüsnü beyi en son gören Kadir bey ise verdiği çelişkili ifadeler,ortaya çıkan görgü tanıkları ve iddialar ile dikkatleri üzerine çekti.

Hüsnü Şahin'i arama çalışmaları cuma gününden sonra ceset arama çalışmasına dönüştü. Ormanlık alandan geçen vatandaşların duyduğu kötü kokular cinayet şüphelerini daha da derinleştirdi.

En büyük şüpheli Kadir Topal Hüsnü beyi ilk açıklamalarda görmediğini belirtmişti. Ancak köylülerin Kadir bey ile Hüsnü beyi aynı araçta görüklerini söylemesi Hüsnü beyin tavır değiştirmesine sebep oldu ve jandarmaya giderek "Evet biz beraberce çıkmıştık sonra ben onu Karasu mevkinde bir yere bıraktım sonrasından haberim yok" açıklamasını yapmıştı.

Ayrıca Kadir Topal canlı yayına bağlanarak "Cuma günü beni telefonla aramıştı Karasu'ya götürür müsün diye. Akşam köye geldiğimde arayıp ne işin var Karasu'da diye sordum. Oda bana sen ne yapacaksın boş ver beni oraya götürüver ben senin mazot paranı veririm dedi. O gün götürdüm ben ve o gün kayboldu." açıklamalarını yaptı.

Bir diğer iddia ise Turnacılar köyü Muhtarı Rafet Gezer'den geldi. Muhtar Rafet Gezer "Hüsnü'nün kaybolduğu gün saat 12-13 sıralarında Cemal'in yaylası denilen vericilerin olduğu yerde köylüler tek el silah sesi atıldığını duymuş. Duyan köylüler ise tüfek sesi olduğunu söylüyor." açıklamalarını yapması Kadir bey ile şüpheleri iyi arttırdı.

Cuma günü canlı yayında Karasu mevkisi ormanlık alanda arama çalışmaları yapılırken köylülerin duyduğu kötü kokular şüpheleri iyice arttırdı ve arama çalışmalarına kadavra köpekleriyle devam edildi. En büyük bilgi ise Kadir Topal'ın dayısından geldi.

Kadir Topal'ın dayısı Hüseyin bey " Hüsnü Şahin kaybolduktan sonra ifadeye giderken Kadir bana benim sonum yok arılarımı sat dedi arabamı yaptır sat dedi. Avukat tut kurtar dedi." açıklamaları ise şok etkisi yaptı.

Kadir Topal'da dayısının bu açıklamalarına "Avukat tutma diye bir şey yok. Benim beklemeyecek borcum vardı, arabam yolun üzerinde kaldı yolu kapattı zaten. Benimde daha önce başıma böyle bir şey gelmediği için bir gün orada kalırım yine diye borcum vardı ben dedim arabamı satın dedim. Tarlamı sattım arabamı da satacağım. O arada konuşurken dayım avukat gerekir mi dedi bende hayır gerekmez dedim" şeklinde cevap verdi.

Olay ile ilgili soruşturma devam ederken bütün şüpheler Kadir Topal'ın üzerine toplandı.

SON DAKİKA ECRİN BEBEK GELİŞMESİ!

1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz olayından etkilenen Emrah Dönmezer akşam üzeri parkta karşılaştığı Özkan Kurnaz ve yanında bulunan İbrahim Kurnaz'a tepki gösterdi. Çıkan tartışma kavgaya dönüştü.

Kavgada darp edildiğini iddia eden Özkan Kurnaz, Vezirköprü Devlet Hastanesine giderek darp raporu aldıktan sonra hastaneden ayrılarak Emrah Dönmezden şikayetçi oldu. Polis tarafından arandığını öğrenen Emrah Dönmezer, "Yaşanan olaylar beni çok etkiledi. Parkta rastladığım Özkan Kurnaz'a bu yüzden tepki gösterdim. Benim de evladım var. Bu olay beni çok etkiledi." şeklinde konuştuktan sonra İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek teslim oldu.

RESMİ AÇIKLAMA GELDİ

İnsan parçalarının gömülü değil yüzeye yayılmış halde bulunduğunu söyleyen Çakmak, "Bir hayvan müdahalesinin olduğu aşikar ve kemiklerde hayvan dişlerinin olduğu sabit. Hayvani müdahale ile mi başladı ilk süreç yoksa insan müdahalesi ile başlayıp sonradan hayvan bulup o şekilde mi müdahale etti onu yapılacak incelemeler sonunda tespit edeceğiz. Şuan cinsel istismar konusu en çok konuşulan konu. Bulduğumuz veriler ışığında şu an için cinsel istismara yönelik bir bulgumuz yok. İleriki aşamalarda böyle bir durum çıkarsa bununla ilgili değerlendirmeleri de yapacağız.

Soruşturmanın varlık sebebi zaten bu nitelikteki bir eylemde kasten adam öldürme olduğu ortaya çıkarsa gözaltından öte tutuklama olması lazım. Ama bunun için öncelikle şüphelilerin kuvvetli suç şüphesiyle ve delilleriyle tespit edilip ona göre değerlendirilmesi lazım. Bizi adli birimler olarak, mesuliyetten alıkoyma suçu, kasten adam öldürme suçu, taksirli adam öldürme suçu ilgilendirir. Biz bu suçların işlenmiş ihtimaline binaen soruşturma yapıyoruz şuanda. Netice itibariyle doğal ölüm de çıkabilir. Çocuk kaybolmuştur ve hayvan saldırısına uğramış da olabilir. O zaman biz çekiliriz idari birimlerin takdirine kalır. Ama bu suç şüphesi varsa biz soruşturmamıza devam ederiz. Cesedi buraya kadar taşıyan hayvan da olabilir, insan da olabilir. Bunlar ihtimaller, biz bu ihtimalleri araştıracağız" diye konuştu.

Orman muhafaza memurlarının bir adet çocuk ayakkabısı bulması üzerine kendilerine ihbarda bulunduklarını belirten Çakmak, "Jandarma ekipleri de bizimle arama tarama faaliyetlerine katıldı. Arama yaparken ayakkabının bulunduğu noktanın etrafındaki dere yatağında elbise parçaları bulduk. Dağınık elbise parçaları takip edildi, aşağı noktadaki dere yatağında kemikler bulundu. Yüz metreye yayılmış vaziyette küçük bir çocuğa ait olduğunun tahmin ettiğimiz kafatası kemiği, kaburga kemiği, kaval kemiği gibi ufak parçalı kemikler bulundu. Vücut bütün halde değil. Şuanda Ecrin'e ait olup olmadığını da bilmiyoruz. Yaş ve kıyafet durumun uyumlu ancak kesinliğe ulaştırmak için ilgili dairelerden kriminal raporlarını alıp incelemelerimizi tamamlayacağız" dedi.

BABANNE'DEN İLGİNÇ SÖZLER

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı'nda tüm şüpheler üvey amca Özkan Kurnaz ve babaanne Hacer Kurnaz üzerinde toplanıyor. Ecrin Kurnaz'ın kaybolduğu gün evde kavga çıkmış anne Sevda bu sebepten dolayı fenalaşmış. Anne Sevda'nın fenalaşması üzerine Deniz'le birlikte o gün hastaneye gittiler. Küçük Ecrin'i gören son kişi ise amca Özkan Kurnaz. Ecrin'in babaannesi, ekmek yaparken oğluna Ecrin'i kapı önüne bırakmasını söylemiş ve Özkan'ın da bebeği her zaman oynadığı bahçeye bırakıp tarlaya ve ineklere bakmaya gittiğini söylemişti.

YENİ İDDİA: KOMŞUNUN KÖPEKLERİ PARÇALADI

Bazı yeni iddialar da ortaya atıldı. Kurnaz Ailesi'nin komşuları Yahşi Bey'in köpekleri olduğu var bu köpeklerin Ecrin'e saldırmış olabileceği iddia ediliyor.

Öte yandan komşular birbirleriyle husumetli.

SAMSUN'A DÖNMÜYOR

Tüm şüpheleri üzerine çeken Özkan Kurnaz, programa çıkmasının ardından Samsun'a geri dönmedi. Müge Anlı'nın yayınlanan son bölümünde ise neden dönmediğini açıkladı.

Kendisine iftira atıldığını söyleyen Özkan Kurnaz, ailesinin yüzünü görmek istemediğini ve bu yüzden eve dönmediğini açıkladı.

Otopsi sonucuna göre bulunan parçaların Ecrin'e ait olup olmadığı yakında ortaya çıkacak. Eğer ceset Ecrin'e aitse savcılık baş şüpheli Özkan için harekete geçecek.

ÖZKAN KURNAZ'DAN FLAŞ İDDİA!

7 Mayıs tarihinde Samsun'un Vezirköprü ilçesinde 1.5 yaşında bir kız çocuğu evinin önünden bir anda kayboldu. Şüpheli üvey amca Özkan Kurnaz'dan yeni açıklamalar geldi

"ECRİN ÖLDÜ DİYE SENARYO KURDULAR"

"Herkes başrol oynamaya çalışıyor" diyen Özkan Kurnaz, şöyle konuştu; "Ben rol yapamam. O ayakkabı neden yolun sağında altında solunda üstünde bulunmuyor da, tam ortasında bulunuyor? Bu işi yapan adam uzman. Öyle bir oyun oynuyor ki; işin hakkını veriyor. Bu işin projesini çizmiş. Şunu da yapmış olabilirler. Çocuk "öldü" diye bulunsun, dışarda aramasınlar. Çocuğu "öldü zannetsinler" diye mezardan yaşlı bir kemik bulurlar, oraya atarlar. Elbiseyi de bir şekilde halleder. "Öldü sansınlar" diye herkes bu konunun üstünde dursun. Niye çocuğu dışarda aramasınlar diye... "

1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz'ı henüz kimin öldürdüğü bilinmiyor. Şüphelilerin ortaya çıkarılması için Adli Tıp raporu bekleniyor.

ECRİN’İN ÜVEY AMCASI ÖZKAN KURNAZ DARP EDİLDİ

İlçe merkezine 35 kilometre mesafede bulunan Alancık Mahallesi'nde 7 Mayıs'ta kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz olayından etkilenen Emrah Dönmezer dün akşam üzeri parkta karşılaştığı Özkan Kurnaz ve yanında bulunan İbrahim Kurnaz’a tepki gösterdi. Çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Kavgada darp edildiğini iddia eden Özkan Kurnaz, Vezirköprü Devlet Hastanesine giderek darp raporu aldıktan sonra hastaneden ayrılarak Emrah Dönmezden şikayetçi oldu.

Polis tarafından arandığını öğrenen Emrah Dönmezer, ”Yaşanan olaylar beni çok etkiledi. Parkta rastladığım Özkan Kurnaz'a bu yüzden tepki gösterdim. Benim de evladım var. Bu olay beni çok etkiledi” şeklinde konuştuktan sonra İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek teslim oldu.

Olayla ilgili inceleme sürüyor.

ECRİN BEBEĞİN CESEDİ BULUNDU!

Vezirköprü ilçe merkezine yaklaşık 32 kilometre uzaklıktaki Alancık Mahallesi’nde oturan Kurnaz ailesinin kızları Ecrin, 7 Mayıs’ta evlerinin önünde oynarken kayboldu. Aile kendi imkânlarıyla aradığı Ecrin’e ulaşamayınca, jandarmaya haber verdi. Bunun üzerine bölgeye jandarma timleri ile AFAD ve UMKE ekipleri sevk edildi. Ekipler, bölgede arama çalışması başlattı. Bölge, helikopter ve drone ile havadan taranırken, güvenlik güçleri tarafından da karadan karış karış arandı, mahalledeki evler kontrol edildi. Arama çalışmalarında canlı arama, iz takip ve kadavra köpekleri de kullanıldı. Jandarma komando ekipleri Altınkaya Baraj Gölü kıyısında da arama çalışması yürüttü.

Minik Ecrin’in Altınkaya Baraj Gölü’ne düşmüş olabileceği ihtimalini göz önünde bulundurarak su yüzeyi tarandı. İl Emniyet Müdürlüğü'nde görevli dalgıç polisler de baraj gölüne dalarak, dipte Ecrin’i aradı. Ancak bir sonuç alınamadı. 16 kilometrekarelik alanı tarayan ekipler, küçük kıza ulaşamayınca geçen hafta arama çalışmaları durduruldu.

ORMAN MUHAFAZA MEMURLARI BULDU

Vezirköprü Orman İşletme Müdürlüğü ekipleri Alancık Mahallesi’nde denetim yaptıkları ormanlık arazideki dere yatağında küçük çocuğa ait olduğu düşünülen ayakkabı ile ceset parçaları buldu. Orman muhafaza memurlarının ihbarı ile dere yatağına jandarma ekipleri sevk edildi. Olay yerinde yapılan incelemede bulunan ceset parçalarının evinin önünde oynarken kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz’a ait olduğu tahmin ediliyor. Olay yerinde bulunan ayakkabının da Ecrin’in kaybolduğu gün ayağındaki ayakkabıları olduğu belirtildi. Ceset parçaları yapılan incelemenin ardından otopsi için Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Ceset parçalarının bulunduğu dere yatağı ile Ecrin’in kaybolduğu evin arasında 1 kilometre mesafe olduğu belirlendi.

Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis de küçük kızın cansız bedeninin evlerinin uzağındaki ormanlık alandaki dere yatağında bulunduğunu belirterek üzgün olduklarını söyledi.

‘KAFATASI VE DAĞINIK HALDE KEMİKLER BULUNDU’

Vezirköprü Cumhuriyet Savcılığı tarafından kayıp Ecrin Kurnaz’a ait kemik parçaları bulunduğu iddiasıyla ilgili olarak resmi internet sitesi üzerinden yazılı açıklama yapıldı. Açıklama şu ifadeler yer aldı:

07.05.2019 tarihinde kaybolan 1.5 yaşındaki çocuk Ecrin Kurnaz'a ilişkin olarak ‘Kişiyi Hürriyetinden Alıkoyma ve Kasten Adam Öldürme’ suçlarına ilişkin olarak soruşturmaya devam edilmekte olup evinin 6 kilometre ötesinde çocuk ayakkabısı bulunması üzerine, ayakkabının kaybolan çocuğun ayakkabısı ile aynı vasıflara haiz olması nedeniyle, tespit edilen bölgede arama tarama faaliyetlerine başlanılmıştır. Arama çalışmaları neticesinde dere yatağının kenarında benzer yaşlarda bir çocuğa ait olduğu tahmin edilen kafatası ve dağınık halde kemikler bulunmuş olup, tespit edilen kemiklerin kaybolan çocuğa ait olup olmadığı hususunda, olay yeri inceleme işlemleri Cumhuriyet Savcısı huzurunda devam etmektedir. Kamuoyunun bilgisine sunulur

O GÖRÜNTÜLER ORTALIĞI KARIŞTIRDI

İddialara göre en büyük 4 şüpheli anne Sevcan Kurnaz, baba Deniz Kurnaz, üvey amca Özkan Kurnaz ve babaanne Hacer hanım. Geçtiğimiz perşembe günü canlı yayında amca Özkan'ın telefonunda çıkan pornofotik kayıtlar dikkat çekerken, babaanne Hacer'den de kan örnekleri alındı.

Babaanne Hacer hanım köyden alınarak kan örneği alındı. Daha sonra ise Hacer hanım savcıya ifade verdi. İddialara göre savcı önümüzdeki günlerde gelişmesi beklenen olaylara hazırlık için ön çalışma yapıyor. Hacer hanım canlı yayında verdiği çelişkili ifadeler ile yine dikkatleri üzerine çekmeye devam etti.

İNTERNET KAYITLARI ORTAYA ÇIKTI

Minik Ecrin'in kaybolduğuna telefon kayıtları incelenen üvey amca Özkan'ın internette ziyaret ettiği sitelerin içeriği dikkat çekti. Özkan Kurnaz minik Ecrin kaybolduğunda internette pornofotik sitelerdeki arama kayıtlarında ana temalar yeğen, yenge, kız kardeş gibi konular üzerinde olduğu belirlendi. Özkan ise bu kayıtlardan bir suçlama olamayacağını söyledi ve suçlamaları reddetti.

ÖNCE İTİRAF SONRA İNKAR...

Hacer Kurnaz, daha önce verdiği röportajda mutfak camının önünde Özkan ile Ecrin'i gördüğünü itiraf etmişti; Hacer Kurnaz sonraki röportajında bu söylediklerini inkar ederek hatırlamadığını beyan etti.

Üvey amca Özkan Kurnaz'ın ahırda Ecrin'in fotoğrafını çektiği ortaya çıktı. 19 gündür kayıp olan Ecrin Kurnaz'ın ahırda çekilmiş fotoğrafı stüdyodakileri gerdi. Müge Anlı, ağzında sigara ile fotoğrafı olan Ecrin'in fotoğrafını Özkan'ın çektiğini öğrenince çok sinirlendi, Özkan ise şaka maksatlı fotoğrafı çektiğini ifade etti.

Olayların ortasındaki Özkan Kurnaz; son canlı yayında da "Müge Hanım sizden bir şey rica ediyorum; annem de doğruları anlatsın Sevcan da doğruları anlatsın." ifadelerini kullandı.

Özkan Kurnaz, abisi Deniz Kurnaz hakkında yeni bir iddia ortaya attı. Müge Hanım size ses kaydı dinleteceğim, diyen Özkan; "Benim aldığım bilgilere göre bunların evlerine silahlı adamlar gelmiş, Deniz'in sadece bir kişiye değil 2-3 farklı kişiye 30 bin-40 bin TL borcu varmış." diyerek herkesi şok etti.

FLAŞ ECRİN KURNAZ GELİŞMESİ!

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde kaybolan Ecrin Kurnaz'dan 13 gündür haber alınamıyor. Ecrin bebeği son gören kişi olan üvey amca Özkan Kurnaz hakkında ortaya çıkan gerçek herkesi şok etti!

13 gündür haber alınamayan Ecrin Kurnaz'ı arama çalışmaları bölgede devam ederken, Özkan Kurnaz bölgedeki yetkillilere sorduğu soru, stüdyoda gergin anlara sebep oldu. Müge Anlı canlı yayında Özkan Kurnaz'a, "Yetkililere ne sordun Özkan?" deyince Özkan Durnaz, "Bir iz yok mu diye sordum." şeklinde yanıt verdi. Ancak Müge Anlı gerçeği açıkladı.

Müge Anlı'nın, Özkan Durnaz'ın bölgedeki yetkililere, "Bu çocuk boğulduysa falan, bi yere gömüldüyse bulunduğunda parmak izi çıkar mı çıkmaz mı?" diye sormuşsun sözlerini canlı yayında paylaşması üzerine, Ecrin Kurnaz'ın annesi Sevcan Kurnaz sinirlerine hakim olamadı.

13 gün önce Samsun'un Vezirköprü ilçesinde kaybolan 1.5 yaşındaki Ecrin Kurnaz'ın sır kaybının arkasındaki gerçekler araştırılırken, canlı yayında şok eden gelişme yaşandı! İbrahim Kurnaz, Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında dehşet veren telefon görüşmesini açıkladı.

"İSTİSMAR EDİLİP BOĞULARAK ÖLDÜRÜLMÜŞSE BELLİ OLUR MU?"

İbrahim Kurnaz, Ecrin bebeğin üvey amcası Özkan Kurnaz'ın, Zeynal adında bir beyefendiye telefonda, "Çocuk istismar edilmişse ve sonra da boğularak öldürülmüşse belli olur mu?" dediğini ileri sürdü.

Bahsi geçen kişi Müge Anlı canlı yayınına bağlanarak, İbrahim Kurnaz'ın sözlerini doğruladı. Müge Anlı'nın ulaştığı bilgiler de Zeynal Bey ve İbrahim Kurnaz'ın sözleriyle örtüşür nitelikteydi.

Müge Anlı, son bölümde üvey amca Özkan Kurnaz'ın, "Eğer bu çocuk boğulmuşsa elbisesinde parmak izi çıkar mı?" diye yetkililere sorduktan sonra ortadan 2 saat kaybolduğu bilgisini verdi.

ECRİN BEBEK HAKKINDA SON DAKİKA GELİŞMESİ!

ATV'nin rekortmen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aranan Ecrin, Türkiye'nin dikkatlerini üzerine çekti. Samsun'da geçtiğimiz hafta kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin, AFAD, emniyet ve bölge halkı tarafından da aranıyor. Ormanlık alanlar ve göller aranmasına rağmen henüz bulunamayan Ecrin hakkındaki detay Müge Anlı tarafından aktarıldı. Müge Anlı canlı yayında Ecrin hakkındaki gerçekleri aktardı.

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde 8 gün önce kaybolan 1.5 yaşındaki Ecrin Kurnaz'ı arama çalışmaları, verilen 1 günlük aranın ardından dün yeniden başladı.

AFAD ve Jandarma ekiplerinin katıldığı çalışmalarda kadavra köpeği "Abrek" de Ecrin'den bir iz arıyor. Abrek, Haziran 2018'de yaz tatili için ailesiyle birlikte geldiği memleketi Ankara'nın Polatlı ilçesi Uzunbeyli Mahallesi'nde kaybolan Eylül Yağlıkara'yı arama çalışmalarına da katılmıştı.

Abrek'in tepki verdiği elektrik direğinin bulunduğu noktada yapılan kazı çalışmalarında yaklaşık 1 metre derinlikte Eylül Yağlıkara'nın cesedi bulunmuştu.

Ecrin Kurnaz'ın kaçırılma ihtimali üzerine de soruşturma çok yönlü genişletildi. Jandarma ve polis ekipleri soruşturmada aile içi bazı ilişkileri mercek altına aldı.

6 aylık hamile olan anne Sevcan Kurnaz'ın, 16 yaşındayken kaçarak kendisinden 20 yaş büyük ilk eşi Cengiz Bey ile evlendiği, Ecrin 4 aylıkken ilk eşi hayatını kaybeden Sevcan Kurnaz'ın bu kez ölen eşinin kız kardeşinin oğlu olan Deniz Kurnaz ile evlendiği belirtildi.

Tüm bu ayrıntılar üzerinden yürütülen soruşturmada aile üyelerinin cep telefon kayıtları geriye dönük incelemeye alındı. Müge Anlı, canlı yayında Samsun Vezirköprü'de evininin önünde oynadığı esnada kaybolan ve halen bir iz bulanamayan 1,5 yaşındaki Ecrin'in üvey babası hakkında değerlendirmelerde bulundu.

"İNSAN DAYISININ HANIMINA YAN GÖZLE BAKAR MI?"

Ölen dayısının eşiyle evlenen 1,5 yaşındaki Ecrin'in üvey babası Deniz Kurnaz'ın sözleri üzerine Müge Anlı canlı yayında çileden çıktı "İnsan dayısının hanımına yan gözler bakar mı?" ifadelerini kullandı.

ECRİN'E NE OLDU?

Vezirköprü merkeze yaklaşık 32 kilometre uzaklıktaki Alancık mahallesinde geçen hafta salı günü evlerinin önünde oynarken kaybolan Ecrin'i arama çalışmalarına 7. günde ara verildi.

Jandarma timleri, AFAD, UMKE ve gönüllü vatandaşlar, canlı arama, iz takip ve kadavra köpekleriyle bölgenin tamamını taradı. Bir ize ulaşılamamış olmasından dolayı çalışmalara ara verildi. Yeniden planlama yapılması üzerine, çalışmalara devam edildi. 25 kişilik AFAD ekipleri, 2 kadavra ve canlı arama köpeğiyle evin çevresinde arama yaptı.

ALDATILMAYI KALDIRAMADIĞI İÇİN Mİ KALP KRİZİ GEÇİRDİ?

Kızlarının bulunmasını isteyen aile bireylerinin Müge Anlı programında, çelişkili ifadeler vermesi dikkat çekti. Ecrin bebeğin annesi, ilk eşinin Ecrin 4 aylıkken, kalp krizinden hayatını kaybettiğini, daha sonra eşinin yeğeni Deniz Kurnaz'la evlendiğini söyledi.

Ancak Deniz Kurnaz'ın kardeşi Özkan Kurnaz, rahmetli Cengiz Kurnaz'ın yeğeniyle karısının arasındaki ilişkiyi öğrendiğini, Ecrin'in kendisinden olmadığını düşünerek beşiğini tekmelediğini iddia etti. Hatta bu ihaneti kaldıramadığı için kalp krizi geçirdiği öne sürüldü.

ECRİN BEBEK 7 GÜNDÜR KAYIP!

Müge Anlı, cuma gününden bu yana, Samsun'un Vezirköprü ilçesinde kaybolan Ecrin Kurnaz'ı arıyor.

Tüm Samsun'da arama çalışmaları sürerken, Ecrin bebeğe ne olduğu araştırılmaya devam ediliyor.

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde kaybolan kız çocuğunun bulunması için yürütülen arama çalışmalarından dün de sonuç alınamadı.

Alancık Mahallesi'ndeki evlerinin önünde oynarken kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz'ın bulunması için arama çalışmalarına altıncı gününde de devam edildi.

Çalışmalara İl Jandarma ve Vezirköprü Jandarma Komutanlığı ekiplerinin yanı sıra Ladik Asayiş Komando Birliğinden 2 tim ile AFAD ve UMKE görevlileri katıldı.

AFAD'ın 32 kişilik ekiple katıldığı arama çalışmalarına bir iz takip, üç canlı arama, bir de kadavra arama köpeği destek verdi. Samsun Emniyet Müdürlüğü Sualtı Grup Amirliği Kurbağa Adamlarca Altınkaya Barajı kıyısında arama yapılırken, altıncı günde de minik Ecrin'e ulaşılamadı.

Havanın kararması nedeniyle arama çalışmalarına ara verildi.

"DAHA EL KADARDI"

Ecrin bebeğin annesi Sevcan Kurnaz, "Kızım yok, ne hissedebilirim? Benim kızım daha el kadardı, buralarda oynuyordu. Bana bir düşmanlığınız varsa benden alsaydınız veya eşime ve aileme bir düşmanlığınız varsa onlardan alsaydınız. Çocuğumdan ne istediniz? 1,5 yaşında daha" diye konuştu.

Kızının kaçırılmış olma ihtimaliyle ilgili Kurnaz, "Başka ne olabilir, bilmiyorum. Ormanda yok. Keşke olsa da burada söylesem, ben şundan şüpheleniyorum, desem. Yok ki. Benim kimseye bir düşmanlığım yoktur ama başkasını bilmiyorum ki. Benden çıkarsalardı, bizden çıkarsalardı, el kadar çocuğumdan değil" dedi.

Müge Anlı ise stüdyoda üvey amca Özkan Kurnaz'a sorular yöneltmeye devam ediyor. Çelişkili açıklamalarda bulunan Özkan Kurnaz'ın annesinin söyledikleriyle kendi söylediklerinin birbirini tutmaması ise iddiaları güçlendiriyor.

Müge Anlı'da Ecrin bebek konusunda son dakika gelişmeleri yaşandıkça detaylar haberimize eklenecektir...

1,5 YAŞINDAKİ ECRİN BEBEK 3 GÜNDÜR KAYIP!

Arama çalışmalarına, Ladik Asayiş Komando Birliğinden 2 tim, İl Jandarma Komutanlığı ve Vezirköprü Jandarma Komutanlığı ile AFAD ekipleri ve UMKE katılıyor. AFAD ekipleri, çalışmalarda iz takip köpeği ile kadavra arama köpeği kullanıyor.

'TELEFONDAN ÖĞRENDİM'

İkinci çocuğuna 6 aylık hamile anne Sevcan Kurnaz, salı günü saat 11.00'de rahatsızlanınca eşinin kendisini hastaneye götürdüğünü, kızları Ecrin'i babaannesi ve dedesine bıraktıklarını söyledi. Anne Kurnaz, "Çocuğumun kaybolduğunu telefondan öğrendim. Üç gündür çocuğumu görmedim" dedi.

Baba Deniz Kurnaz da babasının kendisini arayıp "kızının kaybolduğunu" söylediğini anlatarak, "Annem Ecrin'i göremeyince, amcasıyla hayvanları otlatmaya gittiği düşünmüş. Akşam kardeşim eve gelince annem Ecrin'i sormuş, kardeşim onunla olmadığını söylemiş. Sonra babam aradı, hemen buraya geldik" diye konuştu. Köye geldiklerinde havanın karardığını, kızını aradıklarını, bulamayınca jandarmaya haber verdiklerini belirten Kurnaz, "Ecrin kapının önünden bir tarafa gitmezdi, etrafta oynayacağı çocuk da yok" ifadesini kullandı.

"GEÇ HABER VERİLDİ"

Kaymakam Kudret Kurnaz ise Ecrin'i bulmak için tüm imkanlarını seferber ettiklerini dile getirdi. Kendilerine kayıp ihbarının geç yapıldığını ifade eden Kurnaz, şöyle konuştu: "Ecrin'in kaybolduğu saatlerde haber verilseydi bulma şansımız artardı. Ama geç olmasına rağmen tüm ekiplerimizi buraya seferber ettik. Jandarma, Jandarma Komando Timi, AFAD, UMKE ekiplerimiz burada arama çalışmalarını sürdürüyor. Havadan iki drone ile arama yapıyoruz. Sahil Güvenlik'e ait helikopter de havadan arama yapıyor. Köy, Altınkaya Baraj Gölü'ne uzak ama biz her ihtimali değerlendirdik. Botla da arama yapıyoruz."

VATANDAŞLAR BÖLGEDE

Samsun Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada ise Ecrin Kurnaz'ı arama çalışmalarının devam ettiği belirtilerek, şunlar kaydedildi: "Kayıp bilgisi alınır alınmaz İlçe Jandarma Komutanlığı ve AFAD ekipleri tarafından arama çalışmalarına başlanılmıştır. 15 jandarma, 25 komando, 11 AFAD personeli, 1 UMKE ekibi, 1 köpek timi, 1 canlı arama köpeği ve 1 kadavra köpeğiyle arama çalışmalarına devam edilmektedir. Ayrıca drone, helikopter ve yüzün üzerinde vatandaşımızla da arama çalışmalarına destek verilmektedir."

METİN VE NECLA BÜYÜKŞEN'İ ÖZ OĞULLARI MI ÖLDÜRDÜ?

Usta sunucu Müge Anlı, Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, Metin ve Necla Büyükşen'i öldürenin kim olduğunu araştırmaya devam ediyor.

Bugünkü bölümde ise korkunç cinayet hakkında flaş bir gelişme yaşandı...

Metin ve Necla Büyükşen'in öldürüldüğü gece evin içinde olan ve cinayetin tek görgü tanığı konumunda olan çiftin kızı Büşra Büyükşen, bugüne kadar o geceye dair net bir şey hatırlamadığını söylüyordu.

Müge Anlı'ya bugünkü programda flaş açıklamalar yapan Büşra Büyükşen, ağabeyinden şüphelendiğini ve bu cinayeti işleyen kişinin o olabileceğini söyledi.

Kar maskesi takan katilin göz rengini bile hatırlamadığını söyleyen Büşra Büyükşen, vücut ölçülerini hatırlamaya başladığını ve duruşundan ve hareketlerinden yola çıkarak bu katilin ağabeyi Uğur Büyükşen olabileceğini düşündüğü itiraf etti...

Stüdyoda şok etkisi yaratan bu gelişmenin ardından Büşra Büyükşen Müge Anlı'ya konuyu anlatmaya devam etti...

"AĞABEY, BABAMLARI SEN Mİ ÖLDÜRDÜN?"

Büşra Büyükşen, "Ağabeyim Uğur'a tüm cesaretimi toplayarak bu soruyu sordum. 'Ağabey, babamları sen mi öldürdün?' dedim." diyerek Müge Anlı tarafından büyük takdir topladı.

Cesaretinden dolayı kendisini tebrik eden Müge Anlı, Uğur Büyükşen'in ne yanıt verdiğini sorduğunda aldığı yanıt ise şoke etti...

'SEN NASIL KARDEŞSİN?'

Büşra Büyükşen aldığı yanıt karşısında dehşete düştüğünü itiraf ederken, "Ağabeyim bana öyle bir bağırmaya başladı ki, boğazı patlayacak sandım. Bana 'Sen nasıl kardeşsin? Nasıl bana böyle bir şey sorarsın? Bir daha gözüm seni görmesin!'dedi." diyerek sözlerini noktaladı.

KADRİYE SAN OLAYI

Müge Anlı ile Tatlı Sert'in bugünkü bölümünde Kadriye San'ın ölümü konusu inceleniyor.

AİLE KADRİYE SAN'IN EŞİNİ SUÇLUYOR

Stüdyoya gelen Kadriye San'ın ailesi, kızlarının eşi Halil İbrahim San tarafından öldürülmüş olabileceğini iddia ediyor.

Kızlarının, eşinden çok korktuğunu ve şiddet gördüğünü düşündüğünü anlatan aile, Halil İbrahim'den kendilerinin de korktuğunu belirtti.

Kadriye San'ın ablası, Kadriye'nin öldürülmüş olduğuna inandığını, habersizce hiçbir yere gitmeyeceğini, onun cinler tarafından götürülmüş olabileceğini iddia etti.

Kardeşinin daha önce de cinler ve cüceler gördüğünü, cücelerin camına gelerek kendisine bal yedirdiğini ve anlamadığı bir dilde bir şeyler anlattığını söylediğini belirten abla, kardeşinin cinlerin esiri olabileceğini söyledi.

HALİL İBRAHİM SAN'DAN KAN DONDURAN AÇIKLAMALAR

Bu iddiaların ardından canlı yayına bağlanan Kadriye San'ın eşi Halil İbrahim San, hakkında söylenen tüm iddiaları yalanladı.

Halil İbrahim, 'Böyle iftiralara hayatımda hiç maruz kalmamıştım, bu insanlar o kadar pislik insanlar ki, her şeyi yapar suçu da başkasına atarlar. Söyledikleri her şey tamamen yalan.' dedi.

Bu sözlerin ardından gözler yeniden stüdyodaki aileye çevrilirken, 'Biz kime ne yapmışız?' diyen Kadriye San'ın annesinin bu sözlerinin ardından Halil İbrahim San korkunç bir iddia ortaya attı.

'BUNLARIN HEPSİ BÜYÜCÜ'

Halil İbrahim San, 'Benim eşim cin cüceler görüyordu, onlarla konuşuyordu. Ben çok korkmaya başladım. Bu insanlar daha önce de evden çıkmayan kiracılarını evden çıkartabilmek için adama ölüm büyüsü yaptılar. Adam öldükten sonra evi geri aldılar ve adamı da evin altına gömdüler' dedi.

Stüdyoda şok etkisi yaratan iddialar bununla da bitmedi, 'Bana gelip kendileri anlattılar. Pişman olduklarını ve mezarı açarak büyüyü cesedin yanından almak istediklerini ancak korktuklarını söyledikleri için bunu yapamadıklarını itiraf ettiler. Bu insanların hepsi büyücü. Benim eşim Kadriye San'ı da bunlar büyü yaparak öldürdü diye düşünüyorum.' dedi.

Müge Anlı ve ekibi bu iddialar karşısında donup kalırken ailenin bu iddialara nasıl bir yanıt vereceği ve Kadriye San cinayetinin arkasında yatan gizemin ne olduğu büyük bir merak konusu.

KADRİYE SAN ÖLDÜ MÜ, ÖLDÜRÜLDÜ MÜ?

4 çocuk annesi 32 yaşındaki Kadriye San'ın cesedi, İzmir-Çeşme otoyolunda bulundu.

İşkenceye maruz kaldığı tespit edilen Kadriye San'ın açlıktan ölmüş olabileceği düşünülüyor...

Islak ve karanlık bir mekanda aç susuz tutulduğu tahmin edilen Kadriye San'ın 40 kiloya kadar düştüğü ve vücudunda darp izlerine rastlandığı yapılan ilk incelemelerin ardından açıklandı.

Konu hakkında gelişmeler yaşandıkça detayları sitemizden takip edebilirsiniz.

GÜLŞEN KAPKAÇ OLAYI

Daha önce 3 evlilik gerçekleştiren İbrahim Bey'in eski eşlerine yaptıkları ortaya çıktıkça stüdyoda yaşanan şok etkisi daha da arttı.

Gülşen Kapkaç'ı öldürdüğü düşünülen İbrahim Bey'in, Gülşen Kapkaç hakkında söyledikleri şok etkisi yarattı...

"O BİR HAYAT KADINI"

Gülşen Kapkaç ile defalarca telefonda neden konuştuğunu soran Müge Anlı'ya yanıt veren İbrahim Bey, "Gülşen Kapkaç bir hayat kadını. Onunla birkaç defa para karşılığı cinsel ilişkiye girdim." dedi.

İbrahim Bey'in Gülşen Kapkaç hakkında söyledikleri Müge Anlı ve stüdyodakileri şoke ederken, açıklamaları bununla da bitmedi...

İbrahim Bey, Gülşen Kapkaç'ı öldürdüğü iddialarını reddederken, "Onunla aramda duygusal bir bağ yok, özlemem, merak etmem, yalnızca para karşılığı cinsel ilişki yaşadığım biri." dedi.

DEFALARCA CEZAEVİNE GİRMİŞ!

Müge Anlı, İbrahim Bey'e sorular yönelttikçe gerçekler ortaya çıkmaya başladı. İbrahim Bey'in 3 evlilik gerçekleştirdiği, iki eşinin ve bir kızının öldüğü öğrenildi. Cezaevine girme sebebi de ölümlerde yatıyor...

İbrahim Bey, bir eşini 'tüfekle oynarken yanlışlıkla(!)' öldürmüş...

Bir diğer eşini ise trafik kazasında kaybettiğini iddia ediyor.

İbrahim Bey diğer eşinden herhangi bir sorun olmaksızın boşanırken, cezaevine girmesinin sebebi iste şoke edici...

Müge Anlı'nın soruları üzerine gerçeği itiraf eden İbrahim Bey, evinde kilolarca patlayıcı madde yakalandığını ancak kendisinin bununla ilgisi olmadığını belirtti...

Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibi 24 Aralık 2014 senesinde Bartın'ın Hıdırlar Köyünde kaybolan Gülşen Kapkaç'ın başına ne geldiğini araştırmaya devam ederken Gülşen Kapkaç'ı kimin öldürdüğü hala gizemini koruyor...

NECLA VE METİN BÜYÜKŞEN'İ KİM ÖLDÜRDÜ?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk olan Metin ve Necla Büyükşen'in akrabaları, bir gece kar maskeli bir saldırgan tarafından evlerinde vurularak öldürülen çiftin katillerini arıyor.

Hem aile hem de köy halkı cinayetten öldürülen Büyükşen çiftinin oğlu Uğur Büyükşen ve eşi Betül Büyükşen'i sorumlu tutarken, stüdyoya gelen çift iddiaları reddediyor.

Cinayetin tek görgü tanığı Büşra Büyükşen'de Müge Anlı'nın canlı yayınına konuk olurken, olay anında başına aldığı dipçik darbesiyle baygınlık geçirdiği için hiçbir detayı hatırlamıyor.

Müge Anlı ve ekibi Metin ve Necla Büyükşen çiftinin katillerini ararken ortaya atılan iddialar birbiri ardına geliyor.

Müge Anlı konuyu yakından takip ederken, Metin ve Necla Büyükşen'in katilleri hakkında kafasında bir şeylerin şekillenmeye başladığını bildiriyor.

'KİRALIK KATİL TUTTULAR'

Öldürülen çiftin oğlu Uğur Büyükşen ve eşi Betül Büyükşen, babalarının kiralık katil tutularak öldürüldüğünü iddia ediyor.

Müge Anlı bu iddia üzerine ekibine internette konu hakkında araştırma yapmasını söylüyor ve Büyükşen çiftinin kiralık katil tarafından öldürülme ihtimalinin gerçek olamayacağını söylüyor.

Metin ve Necla Büyükşen'in nasıl öldürüldüğü gizemini korurken, Betül Büyükşen'in ailesinden de şüphe duyuluyor.

Öte yandan Uğur Büyükşen amcalarını ve yengelerini suçlarken, onlar da Uğur Büyükşen'i suçluyor.

Uğur Büyükşen'in kısa bir süre önce babası ve annesini evinden kovduğu da yeni ortaya çıkan bilgiler arasında.

Müge Anlı ile Tatlı Sert'in 18 Nisan tarihli bugünkü bölümü, dün yayın sonrası yaşananlarla başladı...

Öldürülen Necla ve Metin Büyükşen çiftinin oğlu Uğur Büyükşen, anne ve babasının cinayetiyle suçlanıyordu...

Yaptığı açıklamalar ve Müge Anlı'nın soruları üzerine iyice köşeye sıkışan Uğur Büyükşen kritik açıklamalarda bulundu...

Köşeye sıkışan Uğur Büyükşen, anne ve babasının cinayetini tanıdık birinin işlediğini ve onun ya eşi ya kendisinden başkası olamayacağını iddia eden Müge Anlı karşısında yalnızca 'Doğru...' demekle yetindi.

Müge Anlı bu açıklamalardan da destek alarak bugün olayın üzerine daha da fazla gitmeye başladı ve Necla-Metin Büyükşen çiftinin dünürünü de stüdyoya getirdi.

Dünür, mehir sorunlarına açıklık getirirken, Metin Büyükşen'in evini kendisine vereceğine söz verdiğini ancak vermediğini bunun çok büyük bir yanlış olduğunu söyledi.

Uğur Büyükşen'in anne babasını evden neden kovduğu da böylece anlaşılmış oldu. Müge Anlı olaya şöyle açıklık getirdi;

"Demek ki anne ve babanı sen evden bu sebeple kovdun. Hatta belki onları da bu sebeple sen öldürdün. Çünkü anne ve baban evi mehir parası olarak dünürüne verecekti, kayınpederin de bu evi sana verecekti...

...Yani sen o evin hakkın olduğuna inandığın için anne ve babana karşı kin besliyordun" dedi.

Müge Anlı'nın bu sözleri karşısında verecek bir cevap veremeyen Uğur Büyükşen, program boyunca sessizliğini korudu...

Öte yandan cinayet gecesi yeniden canlandırılırken, Müge Anlı ve ekibi dakika dakika cinayet anlarını tekrar etti.

Katil zanlılarından bir diğeri olan 18 yaşında Mehmet Ali, Necla ve Metin Büyükşen çiftinin dünürünün yeğeni. Cinayeti onun da işlemiş olabileceği düşünülüyor...

MEHİR CİNAYETİNDE FLAŞ GELİŞME

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına son olarak Metin Büyükşen'in dünürü Muammer Bey de canlı yayına katıldı. Rahmetli Metin Büyükşen'in dünürü Muammer Bey'e son konuşmasında "Oğlun bana neler yaptı, beni evden kovdu" dediği ortaya çıktı. 

OLAY NASIL OLDU?

Olay, 3 Eylül Pazartesi günü saat 23.00 sıralarında Konya'nın İsmil Mahallesi 62. Sokak'ta bulunan müstakil bir evde meydana geldi. Evde bulunan Metin Büyükşen (55), Necla Büyükşen (52) ve kızları Uşak Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi öğrencisi olan Büşra Büyükşen ile evlerinde oturduğu sırada kapı açıldı ve içeri bir saldırgan girdi.

Elinde tüfek bulunan saldırgan eve girerek önce Büyükşen ailesinin oturduğu odaya gelerek tüfekle Metin Büyükşen'e ateş etti. Bu sırada odada Büşra Büyükşen saldırganın üzerine çaydanlığı fırlatarak odadan çıkıp annesi Necla Büyükşen'e dışarı çıkmasını söyleyip kaçtı.

Saldırgan odanın camından kaçmak isteyen Büşra Büyükşen'i aşağı çekip ateş etti ancak tüfek tutukluk yaptı. Bunun üzerine saldırgan tüfeğin dipçiğiyle Büşra Büyükşen'e saldırmaya başladı. Bir süre dipçik darbeleri alan Büşra Büyükşen ölü taklidi yaptı ve saldırgan odadan çıkana kadar hareketsiz kaldı.

NECLA VE METİN BÜYÜKŞEN CİNAYETİNDE FLAŞ TELEFON GÖRÜŞMESİ!

Müge Anlı mehir cinayetinde ortaya çıkan telefon konuşmalarını canlı yayında açıkladı. Kan donduran ifadelerin yer aldığı telefon konuşması Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ortaya çıktı. Müge Anlı'nın 24 Nisan'daki programında ise öldürülen Metin Büyükşen'in dünürü canlı yayına bağlandı.

Müge Anlı canlı yayınında şok gelişme! Mehir cinayetiyle ilgili telefon görüşmesi açıklandı
Tüm Türkiye talihsiz Büyükşen çiftini konuşuyor. Konya'nın Karatay ilçesine bağlı İsmil Köyünde 3 Eylül 2018 Pazartesi günü saat 23.00 sıralarında kızları Büşra Büyükşen'in gözleri önünde canice öldürülen Metin Büyükşen ile eşi Necla Büyükşen'in katili aranırken canlı yayında şoke eden bir telefon konuşması yayınlandı.

BİTMEK BİLMEYEN MEHİR TARTIŞMASI

Metin Büyükşen ile eşi Necla Büyükşen evlerine giren bir maskeli saldırgan tarafından öldürülmüştü. Çiftin çocukları Büşra ve Uğur'un cinayeti kimin işlediğini bildiği yönünde. Uğur ve eşi Betül hanımın ise cinayeti anlaşamadıkları mehir konusundan dolayı cinayeti azmettiricisi olarak suçlanıyor.

STÜDYO BU TELEFON KONUŞMASI İLE BUZ KESTİ

Müge Anlı'nın daha önce programda defalarca bahsettiği Metin Büyükşen ile gelini Betül arasındaki 'mehir' hakkında telefon konuşmasından bir bölüm yayınlandı. Yayınlanan parçası bile stüdyodakiler ve ekran başındakilerin şaşkına dönmesine yetti.

Müge Anlı canlı yayınında şok gelişme! Mehir cinayetiyle ilgili telefon görüşmesi açıklandı
Metin Büyükşen telefon konuşmasında mehir pazarlığı yapıyor. Elindeki para ve arabayı vermeyi gelinine teklif ediyor Metin Büyükşen. Ancak Betül'ün verdiği cevap herkesi şoke etti.

Müge Anlı canlı yayınında şok gelişme! Mehir cinayetiyle ilgili telefon görüşmesi açıklandı
Betül Büyükşen, bu paranın mehir parasının karşılığı olamacağını ve bununla yetinmeyeceğini Metin Büyükşen'e ifade ediyor. 23 Nisan canlı yayınından olayın seyrini değiştirecek başka gelişmeler de yaşandı.

SWAMP RAPORU ORTAYA ÇIKTI!

3 Eylül'de öldürülen Metin Büyükşen ile Nejla Büyükşen'in incelenen kriminal raporunda 4 kişinin üzerinde barut izine rastlanmıştı. Ancak swapm izi çıkan 4 kişi ise tutuklanmamış serbest bırakılmıştı. Barut izi çıkan kişiler arasında ise Uğur Büyükşen,Betül Büyükşen ve Ertuğrul İpekçi bulunuyor. En çok merak edilen konunun üzerine giden Müge Anlı ve ekibi olayın kilit ismi olarak da Büşra'nın verdiği ifadede olduğunu söyledi. Büşra'nın biri yada birilerini koruduğu şüphesi de her geçen gün ortaya çıkan detaylar ile arttı.

Canlı yayında swamp raporunun detaylarını anlatan Adli Tıp Uzmanı Şevki Sözen "Bir kişinin hem yüzünde, ellerinde ve elbisesinde atış artığı görüyorsam , bu bir cinayet ise bu kişi bizim için birinci dereceden zanlıdır. O nedenle Betül ve Uğur bana göre bu barut atıklarının kendi bedeninde olmasını bir şekilde açıklayabilmeleri gerekiyor. " açıklamasını yaptı.

Ancak gelin Betül'de çiftin oğlu Uğur'da bu sorunun cevabını veremedi. Nejla Büyükşen'in annesi ise ilk günde bu cinayetin mehirden dolayı işlandiği söyledi. Ortaya çıkan yeni tanık ise Ertuğrul Ekmekçi hakkında şok bilgiler verdi.

Müge Anlı'da yaklaşık bir aydır araştırılan mehir cinayetinde yeni tanıklar ortaya çıktı. Gizli tanık programa yaptığı açıklamada "Ertuğrul Ekmekçi dediğimiz şahısın bu olaydan 15-20 gün önce sanayide susturucu yaptırdığını duydum.Tüfeğin ucuna takılan susturucu. Sadece bir kişiden değil 3-4 kişiden duyduk.Çarşı içinde kahvede arkadaş ortamlarında konuşurken duyduk." dedi.

Müge Anlı bütün bu gelişmeler sonrasında programda Ertuğrul İpekçi'nin savunmasını okudu Ertuğrul bey savunmasında "Olay yerine saat 23:30 gibi anne ile beraber gittim. Jandarma ile bahçe kapısının önünde bekledik. Jandarma olay yeri incelemesini bitirip cenazeler evden çıkartıldıktan sonra yanımda bulunan Muhammet Çavdarcı ile birlikte olayın olduğu yere girdim. İçeri girince odanın içerisinde bulunan kanlı minderi ev halısının üzerindeki örtüyü gördük.

-Bizden sonra evin içerisine Uğur Büykşen'in kayın pederi Yılmaz Büyükdoğrucan ve Mehmet Ali Dayanır geldi. Odadaki minderi Yılmaz abi kaldırdı.Bende Mehmet Ali Dayanır ile birlikte hali üzerindeki örtüyü topladım.Evin banyonun kapısının önüne koyduk.Daha sonra annem ile birlikte avlunun dışına çıktım bu sırada jandarma beni çağırdı karakola götürdü.Benim el ve yüzüme bir şeyler sürdüler daha sonrada ifademi aldılar.

-Bizden önce bir kişi daha girdi ama onu kim olduğunu hatırlamıyorum.Benim kendime ait silahım bulunmamaktadır.Olay günü kesinlikle silah kullanmadım. En son olaydan 3 gün önce Mahmut Çavdarcı'nın nişanında pompalı av tüfeği kullandım. Abim Mevlüt Ekmekçi'nin ruhsatsız av tüfeğini kullandım ama şuan tüfek nerede bilmiyorum.

-Benden alınan swampta çıkan atış artığı yukarıda da anlattığım gibi jandarma tarafından olay incelemesi bittikten ve cesetler çıkarıldıktan sonra maktullerin bulunduğu odaya girmem ve odadaki halı üzerine serilen örtüyü kaldırmam nedeniyle bulaşmış olabilir. Başka türlü ben kimseyle temasta bulunmadım."

Canlı yayında gerçekleşen bütün bu gelişmeler sonrası cinayetin en büyük zanlıları talihsiz çiftin oğlu Uğur Büyükşen,gelin Betül Büyükşen ve Ertuğrul İpekçi oklarını üzerine çekti. Büşra Büyükşen ise hala bildiklerini tam olarak söylememekle suçlanıyor. Olay ile ilgili yeni gelişmeler ise takip edilmeye devam ediyor.

MÜGE ANLI GERİLDİ!

İddialara göre gelin Betül Büyükşen'e mehir olarak bundan 10 yıl önce 10 dönüm tarla 120 gram altın 500 metrekare arazi verildi. Gelin Betül Büyükerşen, kayın pederi Metin Büyükşen'e arsaya ev yaptırmasını istedi. Ancak kayınpeder durumunun olmadığı gerekçesiyle gelinine 40 bin TL para ve bir arsa teklif etti fakat gelin bu teklifi geri çevirdi.

MÜGE ANLI'DA BÜŞRA BÜYÜKŞEN ARASI GERİLDİ!

Anne ve babasına yapılan saldırıda sağ kurtulan Büşra Büyükşen'in verdiği çelişkili ifadeler stüdyoda gergin anlar yaşattı. Büşra Büyükşen, ifadesinin yanlış yazıldığını söylerek,

Müge Anlı canlı yayında gerildi! Necla ve Metin Büyükşen'i kim öldürdü?
"Ben annemi geride bırakmanın azabını çekiyorum. Benden artık ne istiyorsunuz?" diyerek Müge Anlı'ya sert çıktı. Necla ve Metin Büyükşen cinayetinde tek görgü tanığı olan "Büşra'nın bildiklerini saklıyor mu" sorusunu akıllara getirdi.

HASAN KONUŞUK ÖLDÜ MÜ?

İstanbul'da ailesiyle yaşayan Hasan Konuşuk piyasadan topladığı altınların ardından kayıplara karıştı. Aylardır izini kaybettiren Hasan Konuşuk öldürüldü mü yoksa yaşıyor mu?

Hasan Konuşuk'un ablası Seher Gider yayında kardeşine tepkiliydi. Kardeşinin babasını kandırdığı ve bu sebepten dolayı babasıyla ters düştüğünü belirten Gider babasını, oğluna kefil olmaması için uyardığını ancak bunun fayda getirmediğini belirtti.

Piyasadan aldığı altınların ardından kaybolan kardeşinin define işleriyle alakası bulunmadığını da anlatan genç kadın, "Belki de yapıyordur, bunu sadece siz çıkarırsınız Müge Hanım" dedi. Hata ettim Oğluna defalarca kefil olmak için imza atan baba da zor durumda kaldığını belirterek hata yaptığını kabul etti. Üstlerine 280-300 bin liralık bir borç kalan aile şu anda kirada oturuyor ve Hasan Konuşuk'un geleceği anı bekliyor.

ARİF KARAKOLLU: OĞLUMU ÖLDÜRDÜM

ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te geçtiğimiz gün işlenmeye başlanan Engin Karakollu olayı dün açıklığa kavuşmuştu.

Engin Karakollu'nun babası Arif Karakollu cinayeti kabul ederken oğlunu nasıl öldürdüğünü ve nereye gömdüğünü en ince ayrıntısına kadar anlattı.

Oğlu tarafından şiddet gördüğünü ve cinsel istismara uğramaktan korktuğunu söyleyen baba Arif Karakollu'nun bu cinayeti işlemeye mecbur kaldığının anlaşıldı.

Suçunu itiraf eden ve çok pişman olduğunu, uyku uyuyamadığını söyleyen gözü yaşlı baba Bahçelievler Emniyet Güçleri tarafından Müge Anlı'nın stüdyosunda gözaltına alınarak götürüldü.

İnternette ise Engin Karakollu'yu öldüren babası Arif Karakollu'nun ne ceza alacağı merakla incelenmeye başlandı.

Bugün Müge Anlı'nın verdiği son bilgilere göre Arif Karakollu ,karakoldaki ifadesinin tamamlanmasının ardından savcılığa yönlendirildi.

PALU AİLESİ MAHKEMEDE!

Usta sunucu Müge Anlı'nın sunumuyla yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk oldukları dönemde anlattıkları ve hakkında iddia edilenlerle tüm Türkiye'nin konuştuğu bir olay haline gelen Palu Ailesi'nin yargılanmasına bugün başlandı.

Kocaeli'nin Körfez ilçesinde, 11 yıl önce Meryem Tahnal ve kızı Melike'nin kaybolmasıyla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında; Hava-Harun Palu çifti ile çocukları İsa Palu, Fatih Palu, Ayşe Palu ve Emine Ustael ile onun eşi Tuncer Ustael gözaltına alınmıştı.

Aile bireyleri, adliyeye sevk edilirken, baba Harun Palu dışında 6 kişi, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

TUNCER USTAEL HAKKINDA BULUNAN SUÇLAMALAR

Cezaevinde tutuklu bulunan Hava Palu, çocukları İsa Palu, Fatih Palu, Ayşe Palu ve Emine Ustael ile onun eşi Tuncer Ustael'in bugün Kocaeli Adliyesi'nde yargılanmasına başlandı. Sanıklar için açılan davada Tuncer Ustael; Meryem Tahnal'ı, Kocaeli'nin Körfez ilçesinde 20 Aralık 2008 tarihinde 'tasarlayarak canavarca hisle, eziyet çektirerek öldürmek', 'Meryem Tahnal'a ait banka veya kredi kartını izinsiz kullanmak', 'kişinin ölmesinden yararlanarak cep telefonunu çalmak', 'cebir kullanarak birden fazla kişi ile Meryem Tahnal'ı hürriyetinden yoksun kılmak' suçlarından hakim karşısına çıktı.

İSA PALU'NUN YARGILANACAĞI SUÇLAR

İsa Palu ise kardeşi Meryem Tanhal'ın Tuncer Ustael tarafından 'tasarlayarak canavarca hisle, eziyet çektirerek öldürmek suçuna yardım', 'Meryem Tahnal'a ait banka veya kredi kartını izinsiz kullanmak', 'cebir kullanarak birden fazla kişi ile kişiyi hürriyetinden yoksun kılmak' suçlarından yargılanacak.

İŞTE TUNCER USTAEL'İN MAHKEMEDEKİ İFADESİ

Sanıklar mahkeme salonuna alındı. İlk olarak Palu Ailesinin damadı olarak bilinen Tuncer Ustael ifade verdi. Ustael ifadesinde şunları söyledi:

"İddianamedeki ifadem büyük ölçüde doğru olmakla birlikte olay günü Meryem’in cesedini bulduğumuz doğru değildir. O ifadeyi emniyetin baskısıyla verdim. Meryem’i, Hikmet Ş. ve Yusuf Ş. öldürdü. Maktulü iğne tozuyla öldürmüşler. Ben ifademi baskı altında verdim. Biz Mercedes marka araçta hep birlikte yaşarken bir gece Meryem kayboldu. Kendisini bir daha ne canlı ne de ölü olarak gördüm. Maktulün kredi kartı ve banka kartı ölmeden önce bende duruyordu. Zaman zaman para çekerek kendisine veriyordum. Daha sonra kim kullandı bilmiyorum. 2008 yılı Aralık ayında kartı kullandığım söyleniyor ancak o tarihte zabıtalar beni barınma evine götürmüştü, barınma evinde kalıyordum.

Baştan beri adli makamlar beni hiçbir şekilde dinlemediler. Maktul kaybolduktan sonda annesi Havva ve kardeşi İsa, polise giderek kayıp başvurusu yaptılar. Aleyhime olan beyanları kabul etmiyorum. Ölen Meryem’in eşinin ailesi problemliydi bu nedenle beni suçlandıklarını düşünüyorum. Ben bu olaylar öncesinde İstanbul’da yaşıyordum. Benim bir çocuğum kaçırıldı. Eline büyükçe bir iğne batırıldı. Kalçasına şırınga batırıldı. Benim araçta yaşamaya başlamamda, cin ve benzeri şeylerin etkisi yoktur. Ben böyle şeylere inanmam.

Arabada yaşamaya başlamamızın nedeni Meryem’in ailesinin bizi tehdit etmesidir. Ben bu aileden uzak durmaya çalıştım. Kendilerinin polisle de ilişkilerinin olduğunu düşünüyordum. Bu nedenle bizi tehdit ettikleri zaman polise gitmedim. Ben Meryem Tahnal’ı hiçbir dönem darp etmedim. Kendisinin eşi öldürüldü ve bizim eve geldi. Ölene kadar da hep birlikte yaşadık. Hiçbir zaman evde cin çıkarma gibi bir faaliyette bulunmadım."

HAVA PALU İFADESİNDE TUNCER'İ SUÇLADI

Oğlumu evlendirmek için biriktirdiğim parayı sanık Tuncer’e verdim. O da bir araç aldı ve hep birlikte o aracın içinde yaşamaya başladık. Tuncer sürekli kızımı darp ediyordu, sinirlendikçe dövüyordu. Günde birden fazla dövdüğü de oluyordu. Kafasına ve yüzüne vuruyordu. Kızımı aç bırakıyordu. Meryem’e 3 günde bir tabak yemek veriyordu. Yaklaşık 4 ay kadar araçta birlikte yaşadık. Bu süre zarfında kızımı ağaca bağlamış ancak ben bunu görmedim. Özel olarak soğukta yatırması söz konusu değildir. Aracın içi zaten soğuktu. Kızım ölmeden 3-4 gün önce hasta olduğunu söyleyerek yatmaya başladı. Açlık ve soğuğun etkisiyle bitkisel hayata girmişti ve devamında da orada öldü.

Bu durumu polise bildirmemiz gerektiğini söyledim ancak Tuncer kabul etmedi. Kızım ölmeden önce yüzünde darp izleri gördüm. Daha sonra İsa’yı zorla götürerek kızımı bir yere gömdüler. Olaydan iki gün sonra beni götürüp mezarı gösterdiler. Kızımın ölümünden sonra Tuncer bizi ayrı odalarda tutmaya başladı ve bizi aç bırakıyordu. Birbirimizle temasımızı engelliyordu." dedi.

FATMA UYANIK OLAYINDA FLAŞ GELİŞME!

Karaman'da 5 Ekim 2017 tarihinden beri kendisinden haber alınamayan Fatma Uyanık'ın (33) bulunması için yeniden çalışma başlatıldı. Olayla ilgili 4 kişi gözaltına alınırken, Uyanık'ın öldürülüp toprağa gömülmüş olabileceği şüphesi üzerine Tepeardı bölgesinde iş makineleriyle kazı yapıldığı belirtildi.

Sarıveliler ilçesinde yaşayan Fatma Uyanık, 5 Ekim 2017 tarihinde annesi Zahide Uyanık ile birlikte evlerinden 15 kilometre uzaklıktaki bahçelerine gitti. Gece buradaki bağ evinde kalan anne- kız sabah bir süre bahçede çalıştı. Daha sonra anne Zahide Uyanık ilçe merkezine döndü. Fatma Uyanık ise hava kararmasına karşın eve dönmeyince yakınları aramaya çıktı.

Tüm çabalara karşın sonuç alamayan aile, jandarma ve polise giderek kayıp başvurusunda bulundu. Jandarma ve AFAD ekibi, bağ evinin bulunduğu bölgede uzun süre arama yaptı, ancak Fatma Uyanık'a dair herhangi bir bulguya rastlanmadı. Ekipler bir süre sonra çalışmaları sonlandırdı.

Ailenin başvurusu üzerine Cumhuriyet savcısının talimatıyla geçen yıl ilçede bulunan Çevlik Göleti'nde tekrar arama başlatıldı. Karaman AFAD ekipleri ve Mersin'den gelen su altı polisi tarafından yapılan aramalarda da Fatma Uyanık'a ait herhangi bir ize rastlanmadı.

4 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Aradan geçen zamanın ardından Cumhuriyet Savcılığı tarafından Fatma Uyanık'ın bulunması için yeniden çalışma başlatıldı. Çalışma kapsamında Fatma Uyanık'ın kayıp olduğu dönemlerde o bölgede baraj inşaatında çalışan A.Ö., V.V., babası M.V. ve kardeşi B.V., şüphe üzerine gözaltına alındı. Şüphelilerden bazılarının Fatma Uyanık'ın bulunması için bir televizyon kanalında yayınlanan Müge Anlı'nın programına katıldığı öğrenildi.

Fatma Uyanık'ın öldürülüp toprağa gömülmüş olabileceği şüphesi üzerine Tepeardı mevkisinde iş makineleriyle kazı çalışması başlatıldı. Antalya İl Jandarma Komutanlığı'ndan gelen özel ekibin de kadavra aramada eğitimli köpekle birlikte çalışma yaptığı belirtildi.

ZEKİ TURHAL OLAYI

Müge Anlı ile Tatlı Sert'in bugünkü bölümünde Zeki Turhal cinayetinin failleri aranıyor. Güvenlik görevlisi olarak çalışan Zeki Turhal güvenlik kulübesinde kurşunlanarak öldürüldü.

Müge Anlı'ya konuk olan Zeki Turhal'ın eşi Ümüş Turhal ise Ejder Gevrek'ten şüpheleniyor.

Hakkında her gün yeni skandal iddialar ortaya atılan Ejder Gevrek ise suçlamaları reddetmeye devam ediyor.

"SENİN KOCAN SENİ BAŞKA ERKEKLERE PAZARLIYOR"

Müge Anlı'nın dün yayınlanan bölümünde canlı yayına bağlanan bir konuk Ejder Gevrek'in kadınlara zorla fuhuş yaptırdığını öne sürmüştü.

Stüdyoda şok etkisi yaratan bu iddiaya ise bugün yenileri eklendi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına bağlanan bir başka ismini vermek istemeyen izleyici kan donduracak cinsten skandal iddialar ortaya attı...

Seyirci Ejder Gevrek'in eşini hedef alarak, "Senin kocanın seni başka erkeklere pazarladığını da ben biliyorum. Hiç yalan konuşmayın. O güvenlik kulübesinde ne işler karıştırdığınızı, orayı fuhuş için kullandığınızı biliyorum." sözlerini kullandı.

Bu açıklamaların ardından stüdyodaki herkes şok olurken, Müge Anlı daha fazla tahammül edemeyerek ismini vermek istemeyen izleyicinin hattan alınmasını istedi.

Müge Anlı'da Zeki Turhal cinayetinde yeni gelişmeler yaşanması durumunda detaylar haberimizde yer alacaktır.

ZEKİ TURHAL HAKKINDA FLAŞ İDDİA

Canlı yayında Zeki Turhal'ın kayınpederi Ejder Gevrek'in kadın ticareti yaptığı ortaya çıkmasından sonra, bu günde öldürülen Zeki Turhal ve Satı hanımın da kadın ticareti yaptığı iddia edildi. Hatta Satı hanımın kızı, 2 sene önce bu sebepten dolayı öldürülmüştü. Canlı yayına bağlanan isim veremeyen izleyici, "Satı hanıma sorar mısınız Dilek ile Özge kim?" sorusunu yönetti. Satı hanıma da Dilek benim kızımı öldürenlerin kardeşi olduğunu Özge'yi de tanımadığını söyledi. Bunun üzerine izleyici "Müge hanım Satı hanımda kadın ticareti yapıyor maalesef." dedi. İsim vermeyen izleyici Satı Hanım'a "Çarşamba pazarının oradaki evden neden kovuldunuz? Kızın neden öldürüldü?" sorularını yönetti. Satı hanımda kirayı ödeyemedim o yüzden çıktım, kızımda kocasının düşmanları tarafından öldürüldü dedi.

"BİZ NEYİN İÇİNDEYİZ ANLAMADIM"

Canlı yayına gelen bu iddialar karşısında şoke olan Müge Anlı'da, "Biz neyin içindeyiz ya anlamadım yani. Korku filmi gibi. O zaman şurada oturanların cinayeti bilmemesinin mümkünü yok yani. Siz biliyorsunuz burada oturanlar cinayetin kimin işlediğini biliyorsunuz. Artık bu kadar konuşulanın üzerine bu adamın 14 kurşun sıkıldıysa hiçbirinizi birbirinizden ayırmıyorum bu 7 kişi biliyor bu cinayeti kimin işlediğini. Bakın cinayet ile yargılanmak ayrı bir şeydir. Örtbas etmek ayrı bir şeydir. Bakın siz bir hazırlık kurmuşsunuz. Siz bir plan yapmışsınız. O planın içinde sen gitmişsin Pakize'yi almışsın Kırıkkale'de ona bir ev tutma hazırlığına girmişsiniz. Ne zamanki Zeki öldürülmüş hop planlar alt-üst olmuş.Tutulan eve yerleşilmemiş." ifadelerini kullandı.

ERDAL BEY EŞİNİ KAÇ KERE BIÇAKLADI?

Canlı yayına bağlanan isim vermek istemeyen izleyiciler verdiği bilgilerle herkesi şoke etti. İzleyicilerden biri "Erdal beye sorar mısınız ilk karısını kaç kere bıçaklamış? 27 bıçak darbesiyle eski eşini bıçakladı. Bende onlarla çalışıyordum ben bıraktım tövbe ettim. Ben bunların ciğerini biliyorum." dedi. Erdal bey ise bütün bu iddiaları reddetti.

Mağdur olduğunu söyleyen 18 yaşındaki Dilek hanım ise " Orada oturan Satı Hanım hayatımı söndürdü. Orada şimdi eşya derdinde ya Satı Hanım o bana çocukluğumu gençliğimi geri versin ben ona eşyanın kralını alırım." dedi. Müge Anlı canlı yayında Dilek'e yardım sözü verdi.

SİLİVRİ'DE DEFİNE AVI KÖTÜ BİTTİ

ATV'de yayınlanan Müge Anlı Tatlı Sert programında akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı.

İstanbul Silivri'de yaşanan olayda, Enes Uçkan ve Cemal Güngör isimli iki arkadaş, Nur Ahmet Pehlivan'ın yalanlarına inanarak, yanlarına aldıkları iki arkadaşlarıyla birlikte Rum Mezarlığı altında define aramaya başladı.

Müge Anlı'da ortaya çıkan gerçeklere göre, 3 yıl boyunca 120 metre 'S' şeklinde tünel kazan define avcılarından bir daha haber alınamadı. Ancak olay bununla da kalmadı...

"BEN MEHDİYİM"

Tüm çevre halkı kandıran ve "Ben Mehdiyim. Artık sır perdesi kalkacak. Kıyamet günü geliyor, bana inanın, bana destek olun ve sizlere cennetteki yerinizi garanti edeyim." diyen din istismarcısı Nur Ahmet Pehlivan'ın kandırdığı insanlar bir bir programa konuk olurken, anlattıkları kan dondurdu.

Müge Anlı'nın bu olayı incelemesinden rahatsız olan Nur Ahmet Pehlivan'ın, "Cinlerimi saldım. Müge Anlı ve ekibine o programı yaptırmayak. Siz merak etmeyin, tüm gazabım onların üzerinde olacak." dediği öğrenildi.

Bir diğer vatandaş ise, din istismarcısı Nur Ahmet Pehlivan'ın kendisini de kandırdığını ve kendisine Kabe'nin örtüsünden bir parçayı öptürdüğünü, Cinlerim bana Hz. Muhammed'in hırkasını, Hz. Musa'nın kılıcının kabzasını getirdi dediğini iddia etti.

Müge Anlı bir yandan bu din istismarcısı Nur Ahmet Pehlivan'ın peşindeyken öte yandan da halen kendilerinden haber alınamayan, ölü mü diri mi olduğu bilinmeyen define avcıları Enes Uçkan ve Cemal Güngör'ü arıyor.

Öte yandan yayına bağlanan bir seyircinin verdiği bilgilere göre, Silivri'de kazı sırasında konakladıkları evin sahibinin de işin içinde olduğunu, kendilerine yiyecek getirdiğini ve 'Güç katmak' için bunu yaptığını söylediğini iddia etti.

Din istismarcısı Nur Ahmet Pehlivan'ın kandırdığı define avcıları Enes Uçkan ve Cemal Güngör'ün, defineyi bulmuş olabileceği ve bu parayla kayıplara karışmış olabileceği de ihtimaller arasında bulunduruluyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert'in bugünkü bölümünde yeni gelişmeler yaşanması durumunda detaylar haberimizde yer alacaktır.

"HZ. SÜLEYMAN'IN GİZLİ HAZİNESİ"

Kendisini insanlara Mehdi olarak tanıtan Nur Ahmet Pehlivan isimli din istismarcısı, 5 defineciyi Hz. Süleyman'ın gizli hazinesi olduğunu ve içinde 100 ton paha biçilemez altın eserlerin olduğunu söyleyerek kandırdı. Üç yıl boyunca süren kazı çalışmasının sonunda karşılarına çıkan kaya parçasını 'Hz. Süleyman'ın gizli hazine kapısı' olarak nitelendiren Nur Ahmet Pehliven bu taşın patlatılmasını söyledi. Defineciler kaya parçasını dinamit ile patlattı ancak, hazine peşindeki 5 defineciden 2'sine 16 gündür ulaşılamıyor.

JANDARMAYA YALAN İFADE VERDİLER

Arama çalışmalarının son bulmasıyla birlikte gözaltına alınan 3 şüphelinin savcılık sorgularında ifadelerini değiştirdikleri iddia edildi. Jandarmaya verdikleri ifadede, "Arkadaşlarımız göçük altında kaldı" diyen şüpheliler, savcıya verdikleri ifadede ise "Onlar gömüyü bulup kaçtı. Tünelde kimse yok" dedi.

"BENİM ALLAH'IM YOK!"

Müge Anlı'nın bir süredir incelediği Silivri'deki define avında kaybolan Enes Uçmak ve Cemal Güngör'ü arama çalışmaları devam ediyor.

'Ben Mehdi'yim, bana itaat edin' diyen Nur Ahmet Pehlivan tarafından kandırılan genç definecilerin kazdıkları 160 metrelik çukurda ölmüş olabileceği veya buldukları sikkelerle birlikte kaçmış olabilecekleri düşünülüyor.

Ahmet Nur Pehlivan, Müge Anlı canlı yayınına katıldı ve şok ifadelerde bulundu. Din istismarcısının bilinen son fotoğrafından bu yana son derece değiştiği ve imaj değiştirdiği ise gözlerden kaçmadı.

Yaptıkları tüm kazıları ve define avlarını Müge Anlı'ya anlatan Ahmet Nur Pehlivan'ın anlattıkları ise kan donduran cinstendi.

Kendisinin bu konularda uzman olduğunu iddia eden Nur Ahmet Pehlivan, hayvan gübrelerinden bombalar yaptığını ve komşusunun evinin altını patlattığını belirtti.

Kendisinin yaptığı bombaların son derece kaliteli olduğunu anlatan Nur Ahmet Pehlivan 'Evinizin altında bomba patlatsam, bardaktaki su titremez bile' dedi.

Silivri'de gerçekleştirdikleri kazının planlarını gösteren Nur Ahmet Pehlivan, ailenin tüm suçlamalarına rağmen herhangi bir kötülük yapmadığını ve kendisini Mehdi olarak tanıtmadığını söyledi.

Müge Anlı'ya anlattığı hikayesinde, 'Ben kendimi Mehdi olarak tanıtmadım. Ben 'Mehdi' falan değilim, benim zaten Allah'ım falan yok. Dinsiz biriyim, Mehdi sadece benim lakabım' dedi.

Define avı sırasında yaşanan patlamanın ardından fenalaştığı öğrenilen Enes Uçmak ve Cemal Güngör'ün fenalaştığını söyleyen Ahmet Nur Pehlivan, "Onların suratına sarımsak ve soğan sürdüm, yanlarına gaz maskesi bırakıp gittim. Kurtulacaklarını biliyordum." dedi.

Müge Anlı, Ahmet Nur Pehlivan'ın üzerine gitmeye ve sorular yöneltmeye devam etti. Nereli olduğunu sorduğu Ahmet Nur Pehlivan'ın yanıtı ise oldukça ilginçti.

Daha önce 'Aliço' isimli şahısa kendisini Uygur Türkü olarak tanıtan Nur Ahmet Pehlivan şimdi ise Kayserili olduğunu söyledi. Ancak bununla da kalmadı...

"ÇİN'DE DOĞDUM"

Annesinin kendisini Çin'in Yarkent şehrinde doğurduğunu söyleyen Nur Ahmet Pehlivan'ın bu sözleri Müge Anlı'yı oldukça şaşırttı.

Müge Anlı, Ahmet Nur Pehlivan olayını incelemeye devam ederken, konu hakkında yeni ayrıntıların ortaya çıkması durumunda detaylar haberimizde yer alacaktır.

"SAHTE MEHDİ TUTUKLANDI"

Kendisini Mehdi olarak tanıtan ve yüzlerce insanı kandıran Nur Mehmet Pehlivan'ın, çok sayıda insanın ölümüne sebep olduğu ve birçok kanunsuz işe karıştığı ortaya çıktı.

Kendisini bir suç makinesi haline getiren özelliklerini övünerek anlatan Nur Mehmet Pehlivan, Müge Anlı başta olmak üzere tüm stüdyonun tepkisini çekmişti.

"BEN BİR UZMANIM"

Kendisini definecilik, kazı işlemleri, el yapımı bombalar ve insan psikoloji konusunda bir uzman olarak nitelendiren Nur Mehmet Pehlivan'ın rahat tavırları bunlarla da sınırlı kalmadı...

"MÜGE ANLI'YA CİNLERİMİ YOLLADIM"

Geçtiğimiz gün Müge Anlı'nın Silivri'de gerçekleşen bu usülsüz define kazısını incelemesi ve Nur Mehmet Pehlivan'ın üzerine gitmesi üzerine durumdan rahatsız olan 'Sahte Mehdi' Müge Anlı'yı alenen tehdit etmişti.

'Cinlerimi Müge Anlı'nın üzerine yolladım, bir daha program yapamayacak' sözleriyle tüm stüdyoda şaşkınlık yaratan Nur Mehmet Pehlivan hakkında ortaya atılan iddialar da bitmek bilmiyordu.

"BİZE KABE ÖRTÜSÜ DİYE BEZ PARÇASI GETİRDİ"

Nur Mehmet Pehlivan'ın din istismarına maruz kalan ve bir dönem kendisine inanan Aliço isimli vatandaş, Nur Mehmet Pehlivan hakkında korkunç iddialar ortaya atmıştı.

'Bana Kabe'nin örtüsü diye bir bez parçası getirdi. Ben inanmayıp örtüyü satın almayı kabul etmeyince bana bağırarak dönüp gitti' sözlerini kuran Aliço Bey'in bu açıklamaları programa damga vurmuştu.

NUR MEHMET PEHLİVAN İMAJ DEĞİŞTİRMİŞ!

Canlı yayına konuk olan Nur Mehmet Pehlivan'ın sık sık imaj değiştirdiği ve kendisini kılıktan kılığa soktuğu farkedilince stüdyoda şok yaşandı.

Tutuklanarak cezaevine gönderilen Nur Mehmet Pehlivan hakkında yeni gelişmeler yaşanması durumunda detaylar haberimizde yer alacaktır.

Müge Anlı'nın programındaki gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin...

SKANDAL SES KAYITLARI ORTAYA ÇIKTI

Müge Anlı canlı yayında Çin vatandaşı olan Uygur Türk'ü Nur Mehmet'in bütün yaptığı kanunsuz işleri ortaya çıkartarak yakalanmasını sağladı. Kendini Mehdi olarak tanıtan sahtekar Nuh Mehmet, polislerden kaçmak için imajını da değiştirdi. Müge Anlı canlı yayınında gündem olan sahte Mehdi Nur Mehmet, 5 kişiyi kandırarak define arattı. Nur Mehmet'in gözaltına alınarak tutuklanırken ses kayıtları da ortaya çıktı.

Adliye'den çıkartılırken, "Yarın açıklama yapacağım." diyen sözde Mehdi'nin pişkinliği ekip aracında da devam etti. Ekip aracının içinden el sallayan Nur Mehmet Pehlivanoğlu, 'izinsiz kazı yapmak' suçlamasıyla tutuklandı.Sözde Mehdi'nin Müge Anlı ve ekibini tehdit etmekten de çekinmedi. Nur Mehmet Pehlivan'ın bu pişkinlikleri ise canlı yayında herkesi şaşırttı.

Müge Anlı, 29 Mart canlı yayında sözde Mehdi'nin sözde müritlerine attığı sesli mesajı da ifşa etti. İşte sözde Mehdi'nin sözleri: "Adım Nur Mehmet Pehlivan. Kod adım Mehti, kod adım, üstad. Ben bir yola çıktım sizinle birlikte hayatta yalnız. Bu yolda ölmek var dönmek yok. İster benimle devam edebilirsiniz, ister etmeyebilirsiniz.

-Şu an anladığım kadarıyla Türkiye Cumhuriyeti ve Türkiye Cumhuriyeti'nin alt güçleri benim üzerime dosyaları yıkmaya çalışıyorlar. Ama ben buradan sapasağlam, dimdik çıkacağımı biliyorum. Bu sürede hiç kimseyle iletişime geçmeyeceğim, tamamıyla temizlenene kadar..

-Temizlendikten sonra, sırtımı doğrulttuktan sonra, istediğim yere ulaştıktan sonra her birinizle tek tek iletişime geçeceğim. Şimdiden ister haklarınızı helal edin, isterseniz de helal etmeyin, benim size diyeceklerim bu. Her şey için teşekkürler. Silivri'nin Gümüşyaka Mahallesi'nde 12 Mart gecesi define tüneli kazan Cemal Gülgör ve Enes Uçkan, yaşanan patlama sonucu kayboldu..."

Günlerdir çocukları Cemal Gülgör ve Enes Uçkan'dan haber alamayan iki madencinin ailesinin Müge Anlı'ya konuk olarak yardım istemesiye ortaya çıktı. Nur Mehmet Pehlivan adındaki bir şahsın, "Ben mehdiyim. Define görüyorum" diyerek iki arkadaşa 6 metre derinliğinde 120 metre uzunluğunda define tüneli kazdırdığı ortaya çıktığı anlaşılmıştı. Kaybolan Cemal Gülgör ve Enes Uçkan'ın akıbeti ise hala belli değil.

İSMAİL HIRÇIN OLAYI

ATV ekranlarının reyting rekortmeni programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'in bugünkü bölümünde yeni bir konu işlenmeye başlandı.

1 Şubat günü Bolu'nun Yeniçağa ilçesi, Eskiçağa Köyü'ndeki kızının evinden dönerken kayıplara karışan İsmail Hırçın'ın akıbeti inceleniyor.

İsmail Hırçın'ın eşi Yaşariye Hırçın ve çiftin oğulları Saffet Hırçın 68 yaşındaki adamı aramak için Müge Anlı'dan yardım istiyor.

Gözü yaşlı anne oğul, İsmail Hırçın'ın yol üzerindeki mobese kayıtlarında göründüğünü ancak 500 metre ilerideki mobese kaydının görüşüne girmediğini belirtiyor.

Yani yaşlı adama bu bölgede bir saldırı düzenlenmiş olabileceği düşünülürken, Müge Anlı aileye şüphelendikleri biri olup olmadığını sordu.

Saffet Hırçın ve Yaşariye Hırçın ise, İsmail Hırçın'ı öz kızları İlknur'un eşi Müjdat'ın öldürmüş olabileceğinden şüphelendiklerini belirtiyor.

Öte yandan bir diğer iddia ise, 'Toprakçılar' isimlerini verdikleri ve toprak işi yapan bir firmaya dayanıyor.

İsmail Hırçın'ın Toprakçıların mekanına gittiği ancak Toprakçıların yalan ifade vererek gelmediğini söylemelerine dayanan iddia hakkında araştırmalar sürecek.

Müge Anlı ve ekibi 68 yaşındaki İsmail Hırçın'ın öldürüp öldürülmediğini ve eğer öldürüldüyse bunun kim tarafından yapıldığını öğrenmek için konu hakkında araştırmalarını sürdürecek.

İsmail Hırçın cinayeti hakkında yeni gelişmeler yaşanması durumunda detaylar haberimizde yer alacaktır.

ŞABAN EROĞLU OLAYI

22 Mart Cuma günü yayına katılan Elif Eroğlu ve kayınpederi Selahattin Eroğlu, Şaban Eroğlu'yu arıyor.

Nerede olduğu hakkında hiçbir fikri olmayan aile, Şaban Bey'i bulmak için Müge Anlı'dan yardım istedi.

20 günlük bir oğlu bulunan ve onu hiç görmemiş olan Şaban Eroğlu, bir izleyicinin yardımıyla bulundu.

Stüdyoda gözyaşı döken aileye kıyasla oldukça rahat görülen Şaban Bey, yüzünün gösterilmesini istemeden röportaj verdi.

Sıkıntılı bir süreç geçirdiğini, polise ifade verdiğini söyleyen Şaban Eroğlu, Gaziosmanpaşa'da bir dükkan işlettiğini, oranın da taşlandığını söyledi.

Müge Anlı, olayın takibini sağladı ve Şaban Eroğlu'nun dükkan sahibine ulaşarak röportaj gerçekleştirdi.

Dükkan sahibi, Şaban Bey'in tüm söylediklerini yalanlarken, kendisinin keyfinin gayet yerinde olduğunu söyledi.

Şaban Eroğlu ise eşi ve babasını tanımadığını, onları yok saydığını söyledi.

Pazartesi günü Müge Anlı'nın stüdyosuna geleceğine dair söz veren Şaban Eroğlu, sözünü tutmadı.

Müge Anlı'da Şaban Eroğlu konusunda gelişmeler yaşandıkça haberimizde yer alacaktır.

SERPİL ŞAHİN KIZIYLA GÖRÜŞTÜ

Müge Anlı'nın 22 Mart 2019 tarihli bugünkü yayınında Serpil Şahin'in kızını araması konusu işleniyor.

Kızının kendisinden alındığını söyleyen Serpil Şahin gözyaşları döktü ve izleyicilere duygusal anlar yaşattı.

Serpil Şahin, annesinin kendisini sevmediğini ve görüşmediğini belirterek, kızını onun alıkoyduğunu iddia etti.

Ardından yayına bağlanan anne iddiaları yalanlasa da, Serpil Şahin'e 'Kızını sana ölene kadar göstermeyeceğim, onun nerede olduğunu biliyorum ama sana söylemeyeceğim' dediği öğrenildi.

Bu gelişmelerin ardından Müge Anlı'nın da çabasıyla Serpil Şahin'in kızı canlı yayına bağlandı.

İlk etapta annesi ile konuşmak istemeyen genç kadın, Müge Anlı ile iletişime geçti.

Müge Anlı'nın tatlı dilli yorumu ve anlattıklarıyla birlikte yumuşayan Serpil Şahin'in kızı, gerçekleri dinledi ve annesine hak verdi.

Annesiyle görüşmeyi kabul eden genç kadının bu açıklamaları büyük sevinç yarattı.

Müge Anlı'da Serpil Şahin ve kızının buluşması gerçekleştiği takdirde detaylar haberimizde yer alacaktır.

HÜSEYİN ASLAN CİNAYETİ

Müge Anlı'da yeni bir cinayet iddiası işlenmeye başladı. Bursa'da meydana gelen olayda Hüseyin Aslan isimli inşaat işçisinin yakın arkadaşı tarafından eşi için öldürüldüğünden şüpheleniyor.

Ailenin iddiaları bu yöndeyken, Hüseyin Aslan'ın eşi Emel Hanım tüm bu söylenenleri yalanlıyor ve kendisine iftira atıldığını öne sürüyor.

Aile Facebook ve WhatsApp üzerinden Emel Hanım'ın Adem Bey ile görüşmelerinin dökümünü alarak ikilinin Hüseyin Aslan'ın ölümünden önce konuşmaya başladıklarını iddia ediyor.

Adem Bey ise bunların gerçek olmadığını, Hüseyin'in ölümü ile hiçbir alakasının bulunmadığını ve Emel Hanım ile cenazede tanıştığını sonrasında ise yakınlaştıklarını ifade ediyor.

Emel Hanım'da yeni eşi Adem Bey ile aynı iddiaları öne sürerken, Hüseyin Aslan'ın akrabaları bu söylenenlere inanmıyor.

Emel ve Adem'in bir süredir ilişkisi olduğu hatta Hüseyin Aslan'ın cenazesi sırasında bile birbirleri ile kaçamak olarak mesajlaştıklarının görüldüğü öne sürülüyor.

Müge Anlı ve ekibi olayın aktörlerinin tamamını stüdyoya topladı ve olayın çözülmesi için uğraşıyor.

Telefondan mesajlaşmaları yakaladığını iddia eden Hüseyin Aslan'ın yeğeni, Emel Hanım'ı köşeye sıkıştırmak için sorularını arka arkaya sıralıyor.

Emel Hanım ortaya atılan iddiaların hepsine mantıklı bir açıklama yaparken Adem Bey'in sessiz ve tedirgin tavırları ise dikkat çekiyor.

Eşinin kaybının hemen ardından yakın arkadaşıyla evlenen ve bunu henüz Hüseyin Aslan hayattayken yaptığı düşünülen Emel Hanım ve Adem Bey'in bu cinayette parmakları olup olmadığı önümüzdeki bölümlerde aydınlatılmak için uğraşılacak.

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te Hüseyin Aslan cinayeti konusunda yeni gelişmeler yaşandığı taktirde detaylar haberimizde yer alacaktır.

"SABAH ABLA, AKŞAM AŞKIM!"

ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı'da yeni bir konu işleniyor. İnşaatta kaynak ustası olarak çalışan Hüseyin Aslan, inşaatın üçüncü katından düşerek hayatını kaybetti.

Ancak Hüseyin Aslan'ın vefatının ardından, aynı inşaatta çalıştığı Adem'in Hüseyin Aslan'ın eşi Emel ile evlenmesi ve Aslan'ın ailesinin henüz Hüseyin Aslan ölmemişken de gizli gizli görüştükleri ve mesajlaştıklarını iddia etmesi akıllara cinayet şüphesini getirdi.

Hüseyin Aslan'ın en son Adem ile görülmesi ve ikilinin yan yana olduğu sırada Hüseyin'in düşerek ölmesi, Adem'in Emel ise birlikte olabilmek için Hüseyin'i aşağı atabilmiş olacağı düşünülüyor.

İskelenin demirinin piminin gevşemiş ve açılmış olmasından kaynaklı Hüseyin Aslan'ın kazara düştüğünü ve öldüğünü anlatan Adem bugün ise dün söylediklerinin yalan olduğunu ve gerçeğin başka olduğunu söylüyor.

Müge Anlı ve ekibinin ATV binasının önüne iskele kurarak Adem'den olayı canlandırmasını istemelerinin ardından Adem çelişkili açıklamalarda bulundu.

Adem dün Hüseyin Aslan'ın merdivenlerden çıktığı ve bir anlık baş dönmesi sonucu dengesini kaybederek aşağı düştüğünü söylemişti.

Şimdi ise Adem'in merdivenlerden değil iskeleye tırmanarak çıktığını ve tutunduğu korkuluğun kopması sonucu hayatını kaybettiğini söyledi.

Neden yalan söylediği ve polise neden yanlış ifade verdiğini soran Müge Anlı, Adem'den mantıklı bir yanıt alamadı.

Korktuğunu ve o anın psikolojisiyle öyle bir ifade verdiğini söyleyen Adem'in bu cinayette rolü olup olmadığı araştırılıyor.

Müge Anlı'da Hüseyin Aslan cinayetinde yeni gelişmeler yaşanması halinde detaylar haberimizde yer alacaktır.

MEVLÜT AHISKALI CANLI YAYINA BAĞLANDI

Hüseyin Aslan'ın hayatını kaybettiği gün Adem ile birlikte orada olan bir diğer kişi olan Mevlüt Ahıskalı canlı yayına bağlandı.

Olayı anlatan Mevlüt Ahıskalı, Adem'i yalancılıkla suçladı.

Adem ve Hüseyin Aslan'ı olayın gerçekleştiği inşaatın iskelesine birlikte tırmanırken gördüğünü söyleyen Mevlüt Ahıskalı, Hüseyin'in önden Adem'in arkasından yukarıya tırmandığını belirtti.

"Hüseyin Aslan, merdivene doğru gidiyordu, birden bire düştü. 6 yaşında çocuğu o iskeleye bırak, oradan düşmez. Mümkün değil" dedi.

MÜGE ANLI CANLI YAYININDA BÜYÜK KAVGA!

Müge Anlı'da bir süredir işlenen konulardan biri olan inşaat işçisi Hüseyin Aslan, şüpheli bir şekilde hayatını kaybetti.

Aslan'ın ölümünden kısa bir süre sonra eşi Emel ile evlenen Hüseyin Aslan'ın arkadaşı Adem'in, Hüseyin Aslan'ı öldürmüş olabileceği düşünülüyor.

Aslan'ın hayatını kaybettiği sırada yanında olan tek kişi olan Adem Bey'in, Emel Hanım ile birlikte olabilmek için bu cinayeti işlemiş olabileceği düşünülüyor.

Hüseyin Aslan'ın ailesi Emel ve Adem çiftini suçlarken, tüm akrabalar oldukça öfkeli.

Defalarca Adem ve Emel'in üzerine yürüyen akrabalar zorlukla sakinleştirilmişti.

Daha önce Müge Anlı'nın inşaattan düşen Hüseyin Aslan'ın ölüm anını aydınlatmak adına stüdyonun dışına kurdurduğu iskelede olay anını canlandıran Adem'in çelişkili ifadeleri kafaları karıştırmıştı.

Olay anına tanıklık eden bir başka görgü tanığı da aynı inşaatta çalışan ve Hüseyin Aslan ile Adem Bey'in arkadaşı olan Mevlüt Bey'de canlı yayına katıldı.

Mevlüt Bey'in de açıklamalarının ardından oklar yeniden Adem'in üzerine çevrildi.

Stüdyoda git gide gerilim artarken, Hüseyin Aslan'ın Adem'in üzerine yürümesi ile birlikte alevlenen olayın ardından bir başka akrabanın sinirlerine hakim olamayarak küfürler yağdırmaya başlaması üzerine ortalık karıştı.

Küfür eden akraba zorlukla sakinleştirilirken, Müge Anlı'nın talimatıyla stüdyodan dışarı çıkarıldı.

Hüseyin Aslan cinayetinde yeni gelişmeler yaşanması durumunda detaylar haberimizde yer alacaktır.

"SEVGİLİSİYLE PLANLAYARAK EŞİNİ ÖLDÜRDÜ"

Hüseyin Aslan'ın anne ve babası Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılıp şok iddialarda bulundu. Hüseyin Aslan'ın ailesi, Hüseyin Bey'in eşi Emel Hanım'ın, eşinin katili Adem Çelik ile evlendiğini belirtti. Adem ve Emel'in Hüseyin Bey ölmeden önce birliktelik yaşadıklarını ve bu işi birlikte planladıklarını iddia ettiler.

"EŞİMİN KAZASINI KONUŞUYORDUM"

İddiaların ardından Adem Çelik ve Emel Hanım, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı ve sorulara cevap verdi. Emel Hanım, "Adem ile konuşmaya başladıktan bir kaç ay sonra evlendik. Ben onunla eşimin kazasını konuşuyordum. Nasıl oldu bu olay diye soruyordum. Telefonla görüştükten bir süre sonra benim evime geldi ve çocuklarla konuştu. 6 ay sonra da evlendik." dedi.

"KENDİ HATASIYLA DÜŞTÜ"

Müge Anlı canlı yayında Hüseyin Çelik'in inşaattan düşerken yanında bulunan Adem Çelik'e olayın nasıl olduğunu anlattırdı. İfadesini değiştiren Adem Çelik, "Hüseyin iskeleye tırmanırken kendi hatasıyla düştü. Ailesi ve patronlar bunu biliyor ve olayı benim üzerime yıkmaya çalışıyorlar. Tazminat almak için gizliyorlar. Hüseyin, iskeleye dışarıdan tırmanırken düştü." dedi.

"ÇOCUKLARINI AÇ BIRAKIYORDU"

Müge Anlı'daki Hüseyin Aslan'ın ailesinin bir başka iddiası da Emel Hanım'ın çocuklarına yönelik uyguladığı şiddetti. Aile, Emel Hanım'ın çocuklarını sürekli dövdüğünü ve aç bıraktığını iddia etti. Hüseyin Aslan'ın ölümünden 2 ay sonra, eşinin ölürken yanında bulunan iş arkadaşı Adem Çelik ile evlenen Emel Hanım için aile suç duyusunda bulundu.

"KOCAMIN MEZARINI AÇIN"

Eşi öldükten sonra eşinin en yakın arkadaşıyla evlenen Emel Hanım, eşinin ailesi tarafından cinayette rol üstlenmekle suçlanıyor. Adem'i korumak için yalan söylediğini iddia eden ailenin bu sözlerinin ardından Emel Hanım, eski eşi Hüseyin Aslan'ın mezarının açılmasını istedi. Müge Anlı canlı yayınında...

"ONLARI BİRLİKTE OLURKEN GÖRDÜM"

Müge Anlı'nın bugünkü bölümünde Hüseyin Aslan'ın cinayeti araştırılıyor.

İnşaattan iş kazası sonucu mu düştüğü yoksa eşi Emel'in gizli ilişki yaşadığı düşünülen Adem'in mi kendisini inşaattan aşağı ittiği bilinmiyor.

Bu konuyu aydınlatmaya çalışan Müge Anlı'nın önüne Emel Aslan hakkında sürekli yeni iddialar çıkıyor.

Emel Aslan'ın henüz Hüseyin Aslan ile evliyken Adem ile ilişki yaşadığını söyleyen Hüseyin Aslan'ın akrabaları, Emel'i suçluyor.

Hüseyin Aslan'ın kardeşlerinden birinin Emel Hanım'ın Ercan isimli bir başka adamla, ağabeyi ile evliyken ilişki yaşadığını iddia etmesinin ardından ortalık karıştı.

Yayına bağlanan Emel Hanım'ın bir komşusunun kız kardeşi ortaya kan donduran bir iddia attı.

"Ercan ile Emel'i ilişkiye girerken, perdenin arkasından gördüm" diyen ve bu sözleriyle Emel Hanım'dan büyük tepki çeken izleyicinin bu sözleri programa damgasını vurdu.

Müge Anlı'da Hüseyin Aslan'ın cinayeti konusunda herhangi bir gelişme yaşanması durumunda detaylar haberimizde yer alacaktır.

MÜGE ANLI GERÇEKLERİ ORTAYA ÇIKARDI

İnşaat işçisi Hüseyin Aslan ve Adem Çelik ile birlikte çalışan başka bir kişinin de Emel Çelik ile daha önceden sosyal medya hesaplarından konuştuğunu iddia edildi

Bu iddialar üzerine Müge Anlı, Adem Çelik ile Emel Çelik'in, Hüseyin Aslan'ın ölümünden önce mi yoksa sonra mı görüştüklerini öğrenmek için her iki kişinin de telefon kayıtlarını istedi.

Eşinin cenazesinde durmadan birileriyle mesajlaştığını söyleyen ailenin iddialarından sonra Hüseyin çelik'in ölümünün kaza değil cinayet olabileceği şüphesi ile Emel ve Adem Çelik'in telefon kayıtlarını öğrenen Müge Anlı'nın açıklamasıyla stüdyo karıştı.

Müge Anlı'nın ortaya çıkarttığı telefon kayıtlarına göre, inşaat işçisi Hüseyin Aslan'ın eşi Emel ve eşiyle evlenen iş arkadaşı Adem Çelik, Hüseyin Aslan hayattayken görüşmüyordu.

İnşaat işçisi Hüseyin Aslan, 9 nisan 2017 tarihinde düşerek hayatını kaybetmişti.

Adem Çelik ile Emel Çelik'in ise 3 Haziran 2017 tarihinde görüşmeye başladıkları ortaya çıktı. Ancak Emel Hanım'ın telefon konuşmalarında tek görüştüğü kişinin Adem Çelik olmadığı ortaya çıktı. Müge Anlı bu bilgiyi paylaşırken, "İnsanlar haklılarmış cenazede birisiyle mesajlaşıyor diyorlardı demekki doğruymuş." ifadelerini kullandı.

Adem Çelik, Emel Çelik ve inşaattakiler, Hüseyin Aslan'ın ölümüyle ilgili Kocaeli İl Emniyet Asayiş Şube Müdürlüğü'ne giderek yeniden ifade verecek.

SEMİRA ARSLAN CİNAYETİ

Hatay'ın Altınözü ilçesinde 2017 yılında kaybolan ve 22 şubatta su kuyusunda cesedi bulunan Semira Arslan cinayetinin ayrıntıları tek tek ortaya çıkmaya başladı. Bütün bilgiler ve iddialar ise Semira'nın yasak aşk kurbanı olduğu yönünde. Selin Çelenk ise canlı yayına bağlanıp 3 çocuk babası olduğunu ve Semira ile yaşadığı yasak aşkı doğrulamıştı.

Canlı yayına katılan Semira'nın babası da yasak aşkı bildiğini söyleyerek "Birlikte iş yaptığımız için Selin bize gidip geliyordu. Selin bana kızını seviyorum dedi ama ben kesinlikle olmaz dedim. Birlikte çalıştığımız için kızımı sevdiği halde gelip gitmesine izin verdim. Ayrıca para konusunda bize çok yardımcı oluyordu Selin o yüzden yok diyemiyordum" açıklamalarını yaptı.

22 Şubat 2019 tarihinde amcasının evinin yakınındaki su kuyusunda cesedi bulunan Semira'nın imam nikahlı eşi İbrahim Demir ise şu açıklamaları yaptı: "Evliliğimizin 10. gününde mesajı yakaladım. Annesi telefonunu bana getirdi Semira'nın ve artık telefon kullanmayacak dedi. O sırada telefon kilitlenmemişti mesaj geldi bende baktım. Mesajda 'Bende Seni seviyorum. Bende seni unutmayacağım gibi...' 7-8 tana mesaj vardı. Sonra telefonu Semira'ya götürdüm yere fırlattım yazıklar olsun sana dedim."

SELİM, HEM ANNE HEM KIZLA İLİŞKİ YAŞIYOR İDDİASI!

Asım Bayram cinayetini 50 günün sonunda açıklığa kavuşturan ve suçluların tutuklanmasını sağlayan Müge Anlı, Semira Arslan cinayetini incelemeye başladı.

Son derece karışık ilişkilerin ve birçok şüphelinin bulunduğu Semira Arslan cinayetinde bir de yasak aşk karmaşası yaşanıyor.

Henüz 14 yaşında evlendirilen ve 16 yaşında anne olan Semira Arslan'ın, görücü usulü evlendiriliği İbrahim ile mutlu olmadığı ve Selim'i sevdiği iddiasıyla köyde dedikodusu çıkartıldı.

Yengesinin (aynı zamanda teyzesi) evine oya örneği almak için yola çıkan Semira Arslan en son babaannesi tarafından görüldü, yengesinin evine gitti ve bir daha kendisinden haber alınamadı.

Uzun süre sonra kuyuda cesedi bulunan Semira Arslan'ı kim veya kimlerin öldürdüğü henüz net olarak bilinmiyor.

Semira'nın eşi İbrahim'den şüphe duyan Müge Anlı'nın haklı sebepleri var. İbrahim, defalarca Semira'nın Selim ile mesajlarını yakaladığını söylüyor.

Müge Anlı, İbrahim'in bu durumu namus meselesine getirmiş olabileceğini düşünüyor. Öte yandan Selim'den de şüphe duyan Müge Anlı, Semira'nın Selim'e aşık olduğu ve onu bırakmak istemediği, Selim'in ise evli olduğu için Semira'dan kurtulmak istemiş olabileceğini düşünüyor.

Müge Anlı ve ekibi Semira Arslan'ın cinayetini çözmek için tüm imkanları seferber ediyor.

SEMİRA ARSLAN OLAYI

Müge Anlı'nın 4 Mart tarihli bugünkü bölümünde yeni bir konu işlenmeye başladı.

31 Mayıs 2017 tarihinde kaybolan Semira Arslan'ın 22 Şubat 2019 tarihinde amcasının evinin bahçesinde bulunan kuyuda cesedi bulundu.

Müge Anlı'ya başvuran Semira Arslan'ın kardeşi Ayşegül Arslan ve annesi Adile Arslan, Semira Arslan'ın katillerini arıyor.

Daha önce 19 Haziran 2017 tarihinde de kızını aramak için Müge Anlı'ya katılan Adile Arslan eli boş dönmüştü.

Semira Arslan'ın amcasının anlattığına göre cinayetten bir haberi yok, evinin bahçesinde yer alan kuyudan cesedin çıkartılması kendisi için de büyük şok oldu.

Kuyudan çıkartılan cesedin kafası, kolları ve bacaklarının gövdeden ayrılmış olduğu belirtildi.

Semira Arslan'ı en son gören isim Semira'nın babaannesi. Yengesinden dantel oyası istemek için yengesinin evine, yani ölü bulunduğu kuyunun olduğu eve giderken babaannesinin evinin önünden geçiyor.

Babaanne, Semira'yı amcasının evine giderken gördüğünü, dönerken görmediğini belirtiyor.

Müge Anlı konunun detaylarını araştırırken, kuyunun kullanılmadığı ve taşla kapatıldığı, üzerindeki kapağı açabilmek için çok ciddi bir insan gücü gerektiğini belirtti.

Semira Arslan'ın kardeşi Ayşegül Arslan, kardeşi hakkında öldükten sonra dedikodular çıkartıldığını belirtti.

14 yaşındayken evlendirilen ve öldüğü dönemde 5 aylık bebek sahibi olan Semira Arslan hakkında başka bir erkekle aşk yaşadığı yönünde dedikodular çıkartılmış.

Semira'nın ailesi bu iddiaları ne kadar yalanlasa da köy halkına açıklayamadığını ve inandırmadıklarını belirtti.

Semira Arslan'ın kim tarafından, neden ve nasıl öldürüldüğü ise büyük bir merak konusu.

AMCADAN FLAŞ İFADELER

Semira'nın amcasının açıklamasına göre cesedin bir ayağı ve iki kolu yok. Cesedin üstünden çıkan kıyafetler ise Semira'nın kıyafetlerine çok benziyor.

Programa katılan Semira'nın annesi Adile Arslan ve kız kardeşi Ayşegül Arslan ise su kuyusundan çıkan cesedin Semira olabileceğini düşünüyor. Cesedin üstünden çıkan kıyafetlerin Semira'nın giydiği kıyafetlere benzetiyor anne.

Ama iddiaların ise ardı arkası kesilmiyor. Semira'nın imam nikahlı eşinden başka bir görüştüğü kişinin daha olduğu ortaya çıktı. İddialara göre ise bu görüşmeden rahatsız olan aile bireylerinden birinin Semira'yı öldürmüş olabileceği.

Annenin diğer bir şüphelendiği kişide daha önce kiracı olarak kalan Suriyeli bir aile. Yapılan DNA tesitinden sonra ise kesin sonuç açıklanacak.

Müge Anlı'da araştırılan Semira Arslan cinayetinde yeni gelişmeler yaşandığı takdirde haberimizde yer alacaktır.

SEMİRA ARSLAN'IN KATİLİ KİM?

31 Mayın 2017 tarihinde Hatay'dan kaybolduktan sonra amcasının evinin önündeki su kuyusunda cesedi bulunan Semira'nın, evli bir adamla hakkında çıkan dedikodular bitsin diye amcası tarafından imam nikahı ile başka biriyle evlendirildiği ortaya çıkıyor. Semira'nın bu evlilikten ise 1 çocuğu bulunuyor.

31 Mayıs 2017'de ortadan kaybolan 17 yaşındaki Semira Arslan'ın cesedi amcasının evinin yakınındaki su kuyusunda bulundu. Müge Anlı, 17 yaşında öldürülen Semira Arslan'ın katilini bulmak için şüphelilerle görüşmeye ve araştırmaya devam ediyor.

YASAK AŞK KURBANI MI OLDU?

Amca Abdulrezzak Semira'nın yasak aşkını yengesi ve amcasının bildiğini ve buna izin verdiğini canlı yayında açıkladı. Ayrıca Semira'nın imam nikahlı eşi İbrahim'in de yasak aşkından haber olduğu öğrenildi. Bu iddialar Semira'nın yasak aşk kurbanı mı sorusu akıllara getirdi.

Bütün yasak aşk iddialarını da canlı yayına telefon ile bağlanan Selin Çelenk kabul etti. Selin evli olduğunu da kabul ederken Semira ile olan ilişkisini de normal karşılanmasını söyledi. Bu ilişkiyi de normal karşılaması canlı yayındaki herkesin tepkisini çekti.

Semira'nın annesi ise canlı yayına çıkmaktan vazgeçti ve Semira'yı aramaya amcası ve hem amcasını eşi hemde teyzesi olan aramaya devam ediyor.

ASIM BAYRAM'IN KATİLİ MURAT GÜNEŞ'İ KİM KİRALADI?

Müge Anlı canlı yayında ortaya çıkan Asım Bayram cinayetiyle ilgili son gelişmeleri aktarırken, katil zanlısı Murat Güneş'in emniyet güçlerine verdiği ifadeyi de paylaştı. Hafta içi her gün Atv ekranlarında faili meçhul kayıp ve cinayetleri büyük bir titizlikle araştıran Müge Anlı'da bu kez Türkiye'yi sarsan bir iddia ortaya atıldı.

Antalya Kepez'in varsak bölgesindeki piknik alanında 8 parçaya ayrılmış bir şekilde cesedi bulunan 82 yaşındaki Asım Bayram cinayetinin katil zanlıları Medeni Öztaş ve Murat Güneş, kıskıvrak yakalandı. Katil zanlıları cinayeti itiraf ederken Murat Güneş, 14 yıl önce işlediği cinayet hakkında emniyet güçlerine bilgi verdi.

Müge Anlı 15 Mart Cuma günü canlı yayında Murat Güneş'in ifadesini şöyle paylaştı:

"Gözaltındaki sorgulama sırasında Emniyet yetkilileri çok önemli bir bilgiye daha ulaştı. Şimdi bu bilginin içeriğini emniyetten almadım, çünkü bize de daha önce anlatmıştı.

Zanlı Murat daha önce de bir cinayetten cezaevinde yatmıştı. Hatta bizimle yaptığı röportajda 'Ben cinayet işledim hapisten çıktım ama artık bir oğlum var bir daha cezaevine girmek istemiyorum, suça bulaşmadım' demişti. Murat'a emniyet yetkilileri daha önce işlediği cinayet ile ilgili de birtakım sorular soruyorlar. Murat o cinayeti de anlatıyor ve diyor ki, 'Ben o cinayetin kiralık katiliydim. Bir azmettiricim vardı. Üstelik o cinayetin ardında tam 12 milyon yatıyor. Azmettiricim ise Türkiye'nin çok yakından tanıdığı çok ünlü biri."

ASIM BAYRAM OLAYI

KAN DONDURAN İFADELER ORTAYA ÇIKIYOR

Müge Anlı'da 82 yaşındaki Asım Yıldırım'ın 21 Ocak 2019 tarihinden beri kayıp olması konusu işleniyor.

Gayrimenkul zengini olduğu bilinen ve bunu her yerde herkese anlattığı iddia edilen Asım Yıldırım, en son bir emlakçı ile bir araya geldi ve ardından aracına binerek yola çıktı.

Asım Bayram'ın en son birlikte olduğu hanımefendi Ferude, Asım Bayram'ın kaybolmasının ardından kapıya birilerinin geldiğini ve kapıyı zorladığını iddia etti.

Ardından olay günü kendisine bir telefon geldiğini ve telefonda Asım Yıldırım'ın hamamda olduğu temiz kıyafetler gerektiğini söylediğini iddia etti.

Geçen zaman içerisinde Asım Yıldırım'dan hiçbir iz bulunamazken, 35 gün sonunda arama kurtarma çalışmaları başlatıldı.

Antalya'nın Kepez ilçesinde polis ekipleri tarafından yürütülen araştırmada Asım Yıldırım'ın cesedi aranıyor.

DERENİN İÇİNDE SİLAH BULUNDU!

Canlı yayında süren eş zamanlı arama kurtarma çalışmalarında Asım Yıldırım'ın öldürüldüğü ve atıldığı düşünülen Kepez deresinde bir silah bulundu.

Kan donduran olayda yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Asım Yıldırım'ın oğlu Mevlüt, konuyu araştırıyor ve babasının katillerinin ortaya çıkartılmasını istiyor.

Ferude Hanım, Asım Yıldırım ile tanışma hikayelerinin sorulması üzerine çelişkili yanıtlar verirken, bir türlü söylemek istemedi ve en sonunda 'Başıma iş açacaksınız' dedi.

Müge Anlı'yı kuşkulandıran bu gelişmenin ardından Ferude Hanım'ın üzerine gidilmeye başladı.

Asım Yıldırım ile kiracı fotoğrafçının annesi vasitesiyle tanıştıklarını itiraf eden Ferude Hanım, Asım Yıldırım'ın çok fazla parası olduğu fakat kendisinin para peşinde olmadığını belirtti.

Müge Anlı'da süren Asım Yıldırım davasında yeni gelişmeler yaşanması halinde detaylar haberimizde yer alacaktır...

EMEKLİ POLİS MEMURUNDAN ŞOK İDDİALAR

Müge Anlı ile Tatlı Sert bugünkü canlı yayına telefonla bağlanan emekli polis memuru şok iddialarda bulundu. Asım beyin ev almak istediği İnşaat’ın kendi sokaklarında olduğunu söyleyen emekli polis memuru Servet Bey, 23 Ocak günü saat 11.00 sıralarında Asım bey, Ferluga Hanım ve Murat Bey’i birlikte gördüğünü iddia etti. Murat Bey ve Ferluga Hanım ise bu iddiaları kesinlikle yalanladı. Murat Bey bu kadını hiçbir şekilde tanımadığını söylerken, Ferluga hanım ise O gün kendisinin Evden dışarıya çıkmadığını iddia etti.

FERLUGA HANIM AZERBAYCAN’A MI GİDECEK?

Müge Anlı 25 Şubat 2019 son bölümünde yaşanan diğer bir gelişme ise Asım beyin oğlunun iddiası oldu. Ferluga hanımın, Azerbaycan’a gitmek için bilet aldığını iddia eden Asım beyin oğlu, Antalya Emniyet Müdürlüğü ekiplerine seslenerek, bu olay çözümlenene kadar kadına yurt dışına çıkmaması için önlem alınmasını istedi.

MÜGE ANLI İŞİN PEŞİNİ BIRAKMIYOR

82 yaşındaki Asım Bayram'ın öldürülmüş olduğundan neredeyse emin olan Müge Anlı, yaşlı adamı kimin veya kimlerin, ne sebeple öldürdüğünü araştırıyor. Ferluge Hanım'ın çelişkili ifadeleri onu da bir şüpheli haline getirirken, emlakçı olduğunu ve arama yapılan bölgeye hiç gitmediğini söyleyen Murat'ın yalanlarının ortaya çıkması onu da bir katil zanlısı haline getirdi. Yaşlı adam para için mi, toprak için mi yoksa zevk için mi öldürüldü? Yakında ortaya çıkacak...

MURAT BEYİN ESKİ KAYIN ENİŞTESİ TELEFONDA

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında telefonla bağlanan diğer bir isim ise Murat Bey’in eski eniştesi oldu. Murat beyin daha önce kendisini de dolandırdığını söyleyen enişte, Kendisinin Bunu bir türlü kanıtlayamadığını dile getirdi. Hatta enişte telefonda Murat Bey yüzünden eşinden ayrıldığını da söyledi. Gölgede dolandırmadığı kimsenin kalmadığını iddia eden enişte, Evlenmek için birilerine birileri ile tanıştırıp tanıştırmadığın ise bilmediğini söyledi. Enişte Murat Bey için, Para için her şeyi yapacağını söyledi. Murat Bey ise eniştesinin ablasına ihanet ettiğini ve bu nedenle boşandıklarını öne sürdü. Eniştesinin kendisi hakkındaki iddiaları kabul etmeyen Murat Bey her şeyi yalanladı.

ARAMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Asım Bayram 22 Ocak günü Emlakçı Murat olarak bilinen biriyle evlerinden çıktı ve ev bakmak üzere Konyaaltı'na gitti. Ondan sonra haber alınamayan Asım Bayram'ın kayıp aracı 2 gün sonra Antalya'nın Varsak bölgesinde görüldü. ATV'de yayınlanan Müge Anlı'nın programa kayıp olarak aranan Asım Bayram gelen ihbarlar ve şüpheler ile öldürülmüş olabileceği ağır bastığı için aracın en son görüldüğü bölgede arama çalışmaları sürüyor.

"ASIM BAYRAM'IN ÖLÜSÜNÜ ARIYORUZ!"

Müge Anlı'nın kendi ağzıyla söylediğine göre Asım Bayram kesin olarak öldü. Yaşlı adamın yalnızca cesedini aradıklarını belirten Müge Anlı, polis ve jandarmanın yakın zamanda cesedi bulacağını düşündüğünü söyledi.

ASIM BAYRAM'IN İZİ SÜRÜLÜYOR

Son günlerde Müge Anlı'da Antalya Kepez'de kaybolan Asım Bayram konusu işleniyor.

Yaşlı adamın 21 Ocak'tan bu yana kayıp olduğu, nerede ve kimlerle olduğu bilinmiyordu. Bu gerekçelerle programa gelen Asım Bayram'ın oğlu Mevlüt, babasını arıyor.

Müge Anlı ise zaman içerisinde bunun bir kayıp vakası olmadığını ve ortada bir cinayet olduğunu kabul etti. Ortada çok fazla senaryo ve katil zanlısı pozisyonunda isim varken, Asım Yıldırım'ı arama çalışmaları sürüyor.

Müge Anlı'nın ekibinin olay yerinde incelemeler gerçekleştiriyor. Hem Asım Bayram aranıyor hem de katilden bir iz aranıyor.

Asım Bayram'ın birlikte yaşadığı Ferluge Hanım'da şüpheliler arasında yer alıyor ve çelişkili ifadeler veriyor. Azeri olan Ferluge Hanım'ın, Asım Bayram'ın paralarına göz koymuş olabileceği iddia ediliyor.

Oldukça zengin olduğu söylenen, bankada ve evindeki kasasında yüksek miktarda nakit parası bulunduğu, ziynet eşyalarının bulunduğu ve birçok evin ve dükkanın sahip olduğu söyleniyor.

Asım Bayram'ın da bunu sık sık dile getirdiği ve en son emlakçı olduğu iddia edilen Murat Bey ile görüştüğü, onun yardımıyla bir ev almaya çalıştığı biliniyor. Katil zanlısı konumunda bulunan Murat Yıldırım'ın, Asım Bayram'ı öldürdüğü düşünülüyor.

Söylediği yalanlar bir bir ortaya çıkıyor ve çelişkili ifadeleri Müge Anlı tarafından tespit edilerek köşeye sıkıştırılıyor.

Asım Bayram'ın en son görüldüğü ve öldürülerek cesedinin bırakıldığı düşünülen bölgeye gitmedim dediği halde defalarca gittiği ve saatlerce o bölgelerde vakit geçirdiği kiralık aracındaki GPRS sistemi sayesinde tespit edildi.

Müge Anlı ve ekibinin canlı yayında karış karış gezdiği ve emlakçı Murat'ın rotasyonunu birebir takip ettiği bu bölümde, cinayet çözülmeye çok yakın duruyor.

Murat Yıldırım'ın bir arkadaşı olan ve oldukça yakın olduğu bilinen Medeni Bey, Müge Anlı'da canlı yayına bağlandı ve Asım Bayram'ın, Murat ile Önder isminde bir kişi vasıtasıyla tanıştırıldığını iddia etti.

Medeni Bey, Murat'ın Asım Bayram'a emlakçılık yapmadığı, onların dost olduğunu belirtti.

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te cinayet hakkında gelişmeler olduğu takdirde haberimize eklenecektir. Peki Asım Bayram'ın cesedi bulundu mu? Emlakçı Murat mı öldürdü?

ŞOKE EDEN İTİRAFLAR

Çevresinde emlak zengini olarak kendini tanıdan Asım beyin ev almak için evden çıktığı ve bir daha da geri gelmediği açıkladı. Asım beyin 2 senedir beraber yaşadığı imam nikahlı eşi Ferluga Karatuğ çelişkili konuşmaları dikkatlerden kaçmazken dün ise programa Asım Bayram'ın en son görüştüğü kişi olan Emlakçı Murat ile ilgili ortaya atılan iddialar gündeme bomba gibi düştü.

Diğer bir iddia ise Emlakcı Murat ile Ferluga Karatuğ tanışıyor olabileceği yönünde.

Antalya'da yaşayan 82 yaşındaki Asım Bayram 22 Ocak gününden sonra ortalıktan kayboldu. İki yıldır Ferluga Karatuğ ile birlikte yaşayan Asım Bayram oğlu ile telefonda en son 20 Ocak günü konuştu.

Feride Karatuğ'dan alınan bilgiye göre de Asım Bayram 22 Ocak günü Emlakçı Murat olarak bilinen biriyle evlerinden çıktı ve ev bakmak üzere Konyaaltı'na gitti. Ondan sonra haber alınamayan Asım Bayram'ın kayıp olan arabası 2 gün sonra Antalya'nın Varsak bölgesinde görüldü.

Canlı yayına gelen ihbarlar ise cinayetin boyutunu farklı yönlere çekti. Programı arayan bir beyefendi "Murat'ın bir bayan arkadaşı benim bayan arkadaşıma (Eskorltuk yapıyormuş bu kişi) 80 yaşındaki bir adam var kasası var kasasını patlatacağız" dediğini iddia etti.

KORKUNÇ GERÇEK ORTAYA ÇIKTI! FERLUGE HANIM...

ATV ekranlarının reyting rekortmeni programı Müge Anlı, her gün saat 10:00'da izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Müge Anlı'nın bugün kendi ağzıyla yayında ifade ettiğine göre artık umut kalmadı ve Asım Bayram'ın cesedi aranıyor...

Son günlere damgasını vuran olay, Antalya'nın Kepez ilçesinde yaşandı. Oldukça karmaşık bir hal alan kayıp vakası, zaman içerisinde cinayet davasına döndü.

Asım Bayram'ın iki yıldır birlikte yaşadığı Ferluge Hanım, verdiği çelişkili ifadelerle kafaları karıştırmaya devam ediyor. İlk başta sakladığı şeyleri zamanla itiraf etmeye başlayan ve bir söylediği bir söylediğini tutmayan Ferluge Hanım, bu cinayette oldukça kritik bir noktada yer alıyor

Asım Bayram'ın oğlu Mevlüt bugüne kadar sakinliğini korumuştu. Bugün daha fazla dayanamayan ve deyim yerindeyse patlayan Mevlüt Bey, büyük tepki gösterdi.

Asım Bayram 22 Ocak'tan beri kayıp ve bugün 38. gün... Cinayet hala çözülmeye çalışılıyor fakat henüz bir gelişme yok.

Yayına telefonla bağlanan ve kadın satıcısı olduğu iddia edilen Emlakçı Murat'ın arkadaşı olan Medeni Bey, Asım Bayram'ın satın alacağı evin hemen yan dairesinde oturuyor.

Medeni Bey'in tam olarak orada bulunması ve Murat Yıldırım'ı koruyor olması, onu da bu işin içinde bir konuma sokarken kendisi tüm iddiaları reddediyor.

Bugün yayına bağlanan Medeni Bey'in komşuları, geçen gün Medeni Bey'in evinde bu cinayetin işlendiğinin iddia edilmesinin üstüne, Müge Anlı ile konuşmayı sonlandırdıktan sonra Medeni Bey'in tüm apartmanı saatlerce temizlediği belirtildi.

Müge Anlı'nın söylediğine göre, tüm işleri kiralık araç bozdu. Müge Anlı'nın izini sürdüğü ve ulaştığı, GPRS verileri üzerinden aracın rotasını takip eden Müge Anlı, aracın Asım Bayram'ın son görüldüğü yer, evi ve satın almak istediği evin yolları üzerinde defalarca dolaştığı ve oralarda saatlerce durduğunu ortaya çıkarmıştı.

Emlakçı Murat ise iddiaya göre, "Cesedi mi buldular ki benim üzerime bu kadar geliyorlar?" sözlerini sarfetti.

Medeni Bey, Murat Bey ve Ferluge Hanım cinayetin katil zanlıları durumundayken Asım Bayram'ın nasıl ve kimler tarafından öldürüldüğü ise hala merak konusu.

Müge Anlı'da Asım Bayram cinayetinde yeni gelişmeler olması durumunda detaylar haberimizde yer alacaktır. Emlakçı Murat kadın mı pazarlıyormuş?

"FERLUGE HANIM CİNAYETİN TAM KALBİNDE!"

Müge Anlı'nın bugünkü bölümünde, her şey standart seyrinde ilerlerken son dakika gelişmesiyle skandal bir gerçek ortaya çıktı.

Asım Bayram cinayetinin katil zanlılarının en başında gelen Emlakçı Murat ile aynı apartmanda oturduğunu belirten ve ismini vermek istemeyen bir izleyici, Ferluge Hanım'ın Murat'ın evine daha önce geldiğini belirtti.

Ağızları açık bırakan bu iddianın ardından Ferluge Hanım iddiaları reddetse de, ismini vermek izlemeyen seyirci Ferluge Hanım'ın yalan söylediğini, kamera kayıtlarının mevcut olduğunu söyledi.

Kameraları incelerseniz Ferluge Hanım'ın apartmana, Murat Bey'in evine net bir şekilde girip çıktığını görebilirsiniz diyen seyirci, kapıyı bizzat kendisinin açtığını belirtti.

Yaşanan bu sıcak gelişmenin ardından, Müge Anlı, Ferluge Hanım'ın üzerine giderek itiraf ettirmeye çalıştı.

Müge Anlı'da yeni gelişmeler yaşanması durumunda tüm detaylar haberimizde yer alacaktır...

"KAPIYI ONA BEN AÇTIM"

İsim vermek istemeyen bir izleyici canlı yayına telefonla bağlanarak "Ferluge hanım Murat beyi tanımadığını söylüyor ama Murat beyin evine geldiği zaman kapıyı ona ben açtım. Kapı şifresini bilmediği için kapıda bekliyordu bende kapıda şifreyi bildiğim için açtım Ferluge hanımda arkamdan girdi.

-Tahminen ocak ayının sonlarında bir tarihti. Ferluge hanım gördüğüm an tanıdığım için eminim" açıklamalarını yaptı. Ferluge Karatuğ ise bütün bu iddialara ve söylemleri kabul etmedi ve ben o eve gitmedim dedi.

Medeni bey "Murat alkol alan birisi.Başka şeyler var.Oturduğu mahalle başka şeylere uygun mahalle o yüzden de gitmiş olabilir. Murat bey kendisi anlatsın. Ben 2 yıldır Kepez'e gidiyorum. Oradaki hayvanlara yem atmak için gidiyorum" diyerek kendisi ile ilgili tüm iddiaları canlı yayında reddediyor. Asım Bayram'ı Ferluge Hanım mı öldürdü?

HAYVANLARI KORUMA DERNEĞİ'NDEN FLAŞ İDDİA!

Müge Anlı canlı yayınında bugün şok bir telefon bağlantısı yaşandı. Medeni Beyi Hayvanları Koruma Derneği'nden tanıdığını söyleyen bir kadın canlı yayına telefonla bağlandı ve Medeni Beyin derneğe ilk geldiği zaman şirket sahibi olduğunu ve bir kaç tane evi olduğunu söylediğini aktardı. Derneğe para yardımı yapmak istediğini söyleyen Medeni Beyin bir süre sonra dernek üyelerinden para yardımı istemeye başladığını anlattı..

ASIM BAYRAM DOLANDIRICILIK ÇETESİNİN ELİNE Mİ DÜŞTÜ?

Emlak zengini 82 yaşındaki Asım Bayram 39 gündür ortada yok. Asım Bayram’ın son olarak kendisine emlakçı olarak tanıtan Murat Bey ile görüştüğü ortaya çıkmıştı. Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibi Murat Bey hakkında yaptığı araştırmalar sonucunda açtığı ofise ulaştı. Murat Bey daha önce Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayında katılmış ve emlakçılık yapmadığını iddia etmişti. Ancak, canlı yayına telefonla bağlanan birçok kişi Murat Bey’in emlakçılık yapmaya devam ettiğini söyledi.

FERLUGA HANIM BİLDİKLERİNİ SAKLIYOR MU?

Müge Anlı ile Tatlı Sert bugünkü canlı yayında yepyeni gelişmeler ortaya çıkıyor. Asım Bey'in birlikte yaşadığı Azeri asıllı Ferluga Hanım, bugün daha Önce bahsetmediği bir konuyu canlı yayında açıkladı. Asım beyin kaybolduğu günün akşamı telefonla kendisinin aradığını söyleyen Ferluga Hanım, telefondaki sesin Asım Bey olmadığını anlayınca sorduğunu fakat telefonun suratına kapatıldığını iddia etti. Ayrıca canlı yayında Ferluga hanımdan başka iddialarda geldi. Asım beyi torununun öldürmüş olabileceğini söyleyen Ferluga hanım, daha önce torununun tehdit ettiğini dile getirdi.

BİR GÖRGÜ TANIĞI DAHA ORTAYA ÇIKTI

Daha önce emekli bir polis memuru Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayında katılmış ve Ferluga Hanım ile Murat Bey’i birlikte gördüğünü söylemişti. Bugün de Yasemin Hanım isimli bir kişiye televizyona bağlanarak Ferluga Hanım, Asım Bey ve yanlarında bir kişiyi daha Satılık evin yakınlarında gördüğünü söyledi. Bu kişiler olduğundan emin olduğunu söyleyen Yasemin Hanım’ın iddiaları yine Ferluga Hanım tarafından yalanlandı.

FERLUGA HANIM, ASIM BEY İLE EV BAKTI MI?

Herkesin Merak ettiği soru Ferluga Hanım, Asım Bey ile ev baktı mı? Müge Anlı Bu sorunun yanıtını öğrenmek için Hanımefendiyi canlı yayında Bir Hayli sıkıştırıyor ancak Ferluga Hanım, iddiaların yalan olduğunu söylüyor. Asım bayramın bulunması için araştırmalar devam ediyor.

ASIM BAYRAM'I FERLUGE HANIM MI ÖLDÜRDÜ?

Asım Bayram'ın oğlu Mevlüt Bayram babasının bilerek ve isteyerek Ferluge Karatuğ ile tanıştırıldığını söyledi. Bu tanışma olayının tesadüf olmadığını söyleyen Mevlüt bey Ferluge hanımın da bildiklerini söylemesini istedi. Ferluge hanım ise tanışma olayı dahil bir çok soruya tam ve net bir cevap veremedi.

Diğer bir şüpheli ise ısrarla emlakçılık yapmadığını söyleyen Murat Yıldırım. Murat beyin Antalya Konyaaltın'daki şirketi ortaya çıktı. Tabelası bulunan şirketin son 3 ay kirayıda ödemedikleri ve bir anda daire boşaltıp çıktıkları gelen ihbarlar arasında.

Polis ve jandarmanın aramalarına rağmen henüz bir ize ulaşılamayan Asım Bayram'ın son görüştüğü kişi olan ve emlakçılık yaptığı söylenen Murat Yıldırım'ın ilişkileri de mercek altına alındı. 

Medeni bey canlı yayında bağlandığında verdiği çelişkili ifadelerle dikkatleri üzerine çekerken evinden gelen kötü kokular ise mahalleliyi korkuttu. Yapılan araştırmalarda evinden gelen kötü kokuların ölmüş kedi olduğu anlaşılsa da oda Asım beyin kaybıyla bir ilgisi olduğu düşündürülüyor.

Asım Bey'in kaybıyla ilgili eksik parçaları birleştiren asıl iddia ise telefonla bağlanan bir görgü tanıdığından geldi. İsim vermeyen görgü tanığı "Ferluge Hanım Murat Bey'i tanımadığını söylüyor ama Murat Bey'in evine geldiği zaman kapıyı ona ben açtım." açıklamalarını yaptı. Ferluge Karatuğ ise bütün bu iddialara kabul etmedi ve ben o eve gitmedim dedi.

Antalya polisi ise yayına gelen bu iddiayı ihbar kabul etti ve Ferluge hanımın gittiği söylenen mahallenin kamera görüntüleri incelemeye aldı.

En büyük iddiayı programa telefonla bağlanan Yasemin hanım söyledi.Yasemin hanım "SSK'ya gitmiştim dönüşte Asım Bey'in ev almak istediği mahalleden geçtim. Hatta evlerin fiyatını da sordum. Bu hanımefendiyi (Ferluge Hanım'ı) üzerinde siyah bir mont,ayağında normal bir ayakkabı vardı. Hanımefendi ve beyefendiden yüzde yüz eminim bu satılık binanın önündelerdi. Gerekirse emniyete de bu konuda ifade veririm." dedi.

Canlı yayına gelen bütün bu ihbarlar ise okları Ferluge Hanım'a çevirmiş durumda. Peki Emlakçı Murat ile Ferluge Karatuğ tanışıyor mu? Eğer ortada bir cinayet varsa bir işbirliği içinde olabilirler mi? Bütün bu ve buna benzer iddiaların ardı arkası kesilmiyor.

Müge Anlı ve ekibi programa gelen bilgiler ile Asım Bayram'ın öldürülmüş olabileceği yönünde. Asım Yıldırım'ın aracının en son görüldüğü Varsak Bölgesinde arama çalışmaları da hala devam ediyor.

ASIM BAYRAM'IN PARA KASASINA NE OLDU?

Yaşlı adamın Isparta Şarkikarağaç'taki eviyle ilgili ilginç bir iddia daha ortaya atıldı. Asım Bayram'ın Isparta'daki evinde bulunan para kasasının ortada olmadığı ve bir gece yarısı eve birkaç kişinin girip çıktığı belirtildi.

ASIM BAYRAM'IN BAŞINA GELENLERİ EŞİ BİLİYOR MU?

Öte yandan canlı yayına Asım Bayram'ın komşusu bağlandı. Rıza Öcan ismindeki kişi, "Asım Bey'i çok severdim. Bana eşi Ferluge Hanımın kendisinden para çaldığını söylerdi" dedi. Ferluge Hanım ise, iddiaları yalanları. Bayram'ın çocukları ise, babalarının kaybıyla ilgili ipuçlarının ikkinci eşi Ferluge Hanım'ı işaret ettiğini söyledi.

POLİS O ARACI İNCELEDİ

Emlakçı Murat diye tanınan fakat emlakçı olmadığını söyleyen kişinin aracının kiralık olduğu ortaya çıktı. Araçtaki GPS takip sistemi sayesinde Emlakçı Murat'ın arama çalışmaları yapılan bölgeye daha önce inkar etmesine rağmen gittiği ortaya çıktı.

Polis ekipleri o aracı en ince ayrıntısına kadar inceledi. Buna koltuğun bir parçasının sökülmesi de dahil.

TÜM GÖZLER FERLUGE HANIM'DA

Öte yandan bir son dakika gelişmesi daha yaşandı. Murat Bey ve Asım Bayram'ı ev bakmaya geldiği sırada gören görgü tanıklarının anlattıklarına göre yanlarında bir kadın bulunuyordu.

Görgü tanıklarının ifadelerinde yer alan o kadın ise Feluge Hanım. Ferluga Hanım ise tüm suçlamaları reddetti.

MURAT BEY'İN ARACININ GİTTİĞİ HER YER İNCELENDİ

Asım Bayram'ın kaybolduğu esnada yanında bulunduğu iddia edilen Muray Bey'e ait kiralık aracın navigasyon bilgilerine ulaşıldı.

Kayıtlarda bazı ayrıntılar dikkatlerden kaçmadı.

Murat Bey'in, Asım Bayram kaybolmadan önce arkadaşı Medeni Bey'in evine geldiği görülüyor.

20 Ocak tarihinde ise gidiş geliş trafiğinin yoğunlaştığı tespit edildi.

22 Ocak tarihinden itibaren ise (yani Asım Bayram'dan son kez haber alınan gün) Murat Bey'in geliş gidişleri ise son buluyor.

ASIM BAYRAM ISPARTA'DAKİ EVİNDE Mİ?

Dün Müge Anlı'da, Asım Bayram'ın para kasasının bulunduğu Isparta'daki evine birkaç kişinin girdiği ve torbalarla para çıkardığı görüldüğü iddia edilmişti. Bügün polis ekipleri Asım Bayram'ın evinde inceleme yapacak.

İPUÇLARI FERLUGA HANIMI GÖSTERİYOR!

Öte yandan dün canlı yayına Asım Bayram'ın komşusu bağlandı. Rıza Özcan ismindeki kişi, "Asım Bey'i çok severdim. Bana eşi Ferluga Hanımın kendisinden para çaldığını söylerdi" dedi. Ferluga Hanım ise, iddiaları yalanladı. Bayram'ın çocukları ise, babalarının kaybıyla ilgili ipuçlarının ikinci eşi Ferluga Hanım'ı işaret ettiğini söyledi.

ASIM BAYRAM'IN KASASINDAN BAKIN NE ÇIKTI!

Müge Anlı'da 22 Ocak tarihinde Antalya'da kaybolan 82 yaşındaki Asım Bayram'ın akıbetinin ne olduğu araştırılmaya devam ediliyor.

Emlakçı Murat, Medeni Bey, Ferluga Hanım gibi kişilere şüpheli gözüyle bakılırken, cinayeti kimin ve kimlerin işlediği halen bilinmiyor.

Bunun bir organize cinayet suçu olduğunu düşünen Müge Anlı, Asım Bayram'ın Isparta'da bulunan evinde araştırma yapılmasını istedi.

Emniyet Müdürlüğü'ne başvuru yapıldı ve ekipler Asım Bayram'ın para kasasının bulunduğu evde inceleme başlattı.

Daha önce o apartmandan elinde para çuvallarıyla birilerinin çıktığını gördüğünü söyleyen komşuların iddiaları ise bu evde Asım Bayram'ın cesedinin bulunabileceğini ve para kasasının içinden paraların çıkabileceğini akıllara getirmişti.

Evde gerçekleştirilen incelemeler sonunda ise kasayı açan polis ekiplere büyük bir şok yaşadı.

Kasanın içinden hiçbir şey çıkmadı... Tüm kasa boşaltılmıştı ve içinde en ufak bir kırıntı dahi kalmamıştı.

Evin diğer hiçbir bölümünde dağınıklık olmaması ise akıllara buraya bilen birinin gelmiş olduğunu veya Asım Bayram'ın zorla getirilmiş olduğunu getirdi.

Öte yandan bir sitenin güvenlik görevlisi ise, Asım Bayram, Emlakçı Murat, Ferluga Hanım ve

Şoke etkisi yaratan bu iddianın ardından Ferluga Hanım iddiaları yalanlarken Murat ve Filiz isimli kimseyi tanımadığını, Asım Bayram ile hiç ev bakmaya gitmediğini iddia etti.

Müge Anlı'da Asım Bayram konusunda yeni gelişmeler yaşanması durumunda tüm detaylar haberimizde yer alacaktır.

'İKİNCİ BİR KADIN DAHA İSTEDİ'

Asım Bayram hakkında birbirinden şoke eden gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Asım Bayram'ın Isparta'da bulunan kiracılarından kendisine yardım edecek bir kadın bulmalarını istediği ortaya çıktı.

Asım Bayram'ın kiracısı Hüseyin Bey, Asım Bayram'ın kendisinden yardım istediğini ve tüm bunlar olurken Ferluga Hanımın da hala yanında olduğunu söyledi.

'FERLUGA HANIM'DAN SÜREKLİ ŞİKAYET EDİYORDU'

Hüseyin Bey açıklamalarında Asım Bayram'ın Ferluga Hanım'dan sürekli şikayet ettiğini ve onu istemediğini söylediğini iddia etti.

Ayrıca bir kaç kadınlar tanıştırıldığı verilen bilgiler arasında.

TÜM İDDİALARI REDDEDİYOR

Öte yandan telefona Antalya'dan bağlanan Ramazan Bey'in açıklamaları olayın akışını değiştirecek cinsten.

SIR KAYIPTA SÜRPRİZ TANIK

Telefona bağlanan Ramazan Bey Asım Bayram, Murat Bey, Ferluga Hanım ve Filiz Cesur adlı bir kadının, 2 Ocak tarihinde birlikte ev bakmaya geldiklerini söyledi.

Ramazan Bey, Ferluga Hanım, Murat Bey ve Filiz Cesur'un beyaz bir araçla birlikte geldiklerini ve hemen arkalarından Asım Bayram'ın tek başına geldiğini söyledi.

Ferluga Hanım'ın iddiaları reddetmesi üzerine Ramazan Bey, görüştüğü isimleri kaydettiği defterin görüntülerini paylaştı.

Tüm dikkatleri üzerine çeken Ferluga, balkondan yardım istemek için bağırmaya çalıştığını ancak camın açılmadığını söyledi.

"Müge Anlı'nın sağ taraftaki camlardan yardım isteseydiniz" sözlerine karşılık ise Ferluga hanım "Aklıma gelmedi" şeklinde cevap verdi.

Ferluga Hanım'ın sözleri karşısında şaşkına dönen Müge Anlı, "Ben bir şebekeden şüpheleniyorum" dedi.

CANLI YAYINDA İTİRAF

Yaşlı adamın arabasında bulunan para dolu çantaya ne olduğu ise hala belirsizliğini koruyor. Programa gelen bilgiler ve belgeler sonucunda ise en büyük iki şüpheli ise Ferluga Karatuğ ve Emlakçı Murat. Asım Bayram'ın çocuklarının hedefinde de olan Ferluga hanım bu gün canlı yayında verdiği bilgi ise şok etkisi yaptı.

Ferluga hanım "Asım beyi devamlı biri tarafından tehdit ediliyordu. Cezaevinden çıkmış biri para istiyordu bende korkuyordum. Asım beyde korkuyordu. Cezaevinden çıkmış iş kurmak için Asım beyden para istemiş biri kim olduğunu bilmiyorum." açıklamalarını yaptı.

Müge Anlı ise evden çıkan kasa ile ilgili "Kasanın içinden ne çıktı? Kasanın içinde hiç bir şey yok. Kasa tamamen boşaltılmış. Evin içinde üstelik dikkat çekici bir dağınıklıta gözükmüyor. Bu nedenle oradan 2 çuval 3 çuvalla çıkanların çuvalında ne vardı sorunun cevabı yani elleriyle koydukları bir şey almış olmaları lazım.

Kasa boş ise içeri bir şey varsa girenler geri kalanını mı aldılar? Yoksa Asım amca gerçekten kasayı boşaltıp dedikodulara göre 600 bin TL ile Antalya'ya mı gitti? Her açıdan da bir muamma" açıklamalarını yaptı. Olay ile ilgili soruşturma ise devam ediyor.

KASAYA EL KONDU

22 Ocaktan beri kayıp Asım Bayram'ı arama çalışmalarına devam ediliyor. ATV ekranların yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında oğlu Mevlüt Bayram'ın istediği ile kayıp olarak aranan Asım beyi arama çalışması canlı yayına gelen ihbar ve iddialar neticesinde cinayet soruşturulmasına dönüştü.

Asım beyi Antalya'nın kepez bölgesinde arama çalışması başlatılmış bir sonuca ulaşılamamıştı. Dün ise Antalya polisi Asım beyin Isparta'daki evlerinde inceleme yaptı. Yapılan incelemeler sonucu polis ekipleri Asım beyin evinden çıkan kasaya el koydu.

Ayrıca polis verdiği çelişkili ifadelerle dikkatleri üzerine çeken Asım beyin en son görüştüğü kişi olan Emlakçı Murat'ın kullandığı kiralık araç üzerinde de incelemede bulundu. Asım beyin beraber yaşadığı Ferluga hanım hakkında canlı yayına gelen ihbarlar ise devam ediyor.

Antalya'da kaybolan Asım Bayram'ın öldürüldüğü şüphesi gün geçtikçe dahada artıyor. Asım beyin son kez görüldüğü satılık evin sokağında yanında kim vardı? İşte bu soruya ortaya çıkan görgü tanıkları her defasında Ferluga hanım yanıtını veriyor.

Şimdiye kadar gelen ihbarlar ise Ferluga hanım ve Emlakçı Murat'ın Asım beyin kaybıyla ilgili olduğu yönündeydi. Şuan ise Asım beyin evinden çıkan kasadaki parmak izleri olayın arkasında 5-6 kişilik bir ekip olduğu yönünde.

BİR CESET BULUNDU! BU CESET ASIM BAYRAM'A MI AİT?

Antalya'nın Kepez ilçesinde ikamet eden gayrimenkul zengini Asım Bayram, 22 Ocak 2019 tarihinde ev bakmak gerekçesiyle Emlakçı Murat olarak bilinen bir şahısla arabaya binerek yola çıktı ve kendisinden bir daha haber alınamadı.

49 gündür kayıp olan yaşlı adamı arama çalışmaları sürerken, kayıp vakası bir süre sonra cinayet davasına dönüştü.

Müge Anlı'nın çabaları sonucu Asım Bayram'ın en son aracına bindiği Emlakçı Murat'ın kiralık aracının GPRS verilerine ulaşıldı.

Takip edilen aracın Asım Bayram'ın evi, en son görüldüğü Varsak Ormanı bölgesi ve kiralık evi etrafında çok kez görülmesiyle birlikte en büyük katil zanlısı haline geldi.

Varsak Ormanı bölgesinde piknik yaparken kazılmış bir toprağa rastlayan bir vatandaş, Müge Anlı ekibine haber verdi.

Olay yerine gelen ve kazı çalışmalarına başlayan polis görevlileri, kazı çalışmalarını ilerlettikçe çukurun içinde siyah torba içinde bir cesede rastladı.

Henüz kime ait olduğu tanımlanamayan cesedin bir hayvana da ait olabileceği konuşuluyor.

Cesedin Asım Bayram'a ait olması durumunda katilin Emlakçı Murat olduğu net bir şekilde ortaya çıkacak. Çünkü GPRS kayıtlarında şu an kazı yapılan bölgenin 300 metre ilerisinde Emlakçı Murat'ın aracının saatlerce durduğu biliniyor.

Öte yandan Asım Bayram'ı arama çalışmaları Ekşili Gölü'nde de devam ediyor.

Polise göre, bu çevrede gerçekleştirilmiş bir cinayet durumunda cesedin atılacağı en olası nokta burası.

Polis Asım Bayram'ın yol kenarından gölün içerisine atıldığını düşünüyor.

Müge Anlı'da Asım Bayram cinayetinde yeni bir gelişme yaşanması halinde detaylar haberimizde yer alacaktır.

ASIM BAYRAM'IN CESEDİ BULUNDU!

Antalya'da yaşayan ve çok sayıda gayrimenkulü bulunan Asım Bayram (82), geçen 22 Ocak'ta kayboldu. Almanya'da yaşayan oğlu, babasına ulaşamayınca polisi arayarak kayıp başvurusunda bulundu. Polis yaptığı araştırmada, yeni bir ev almak isteyen Bayram'ın, emlakçıyla buluşmak üzere üzerinde 600 bin lira ve özel otomobiliyle evden çıktığını ve son olarak Kepez'e bağlı Varsak Mahallesi'ndeki ormanlıkta görüldüğünü belirledi. Bölgede detaylı arama yapan polis bir sonuç elde edemedi. Bu arada ailenin başvurusu üzerine ATV'de yayınlanan "Müge Anlı İli Tatlı Sert Programı", Bayram'ın izini sürmeye başladı. Müge Anlı'nın konuyu günlerdir işlemesiyle, önceki gün piknik yapmak için Varsak bölgesindeki ormanlık alana giden bir vatandaş, yeni kazılmış bir alan görünce, programı aradı. Müge Anlı Ekibi de bölgeye gitti. Bu sırada yapılan ihbarla bölgeye gelen polis ekipleri, yaptıkları kazıda, 9 parçaya bölünmüş ve büyük oranda çürümüş erkek cesedi buldu. Ceset, otopsi için Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

ASIM BAYRAM TEŞHİS EDİLDİ

ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te yaşanan son dakika gelişmeyi stüdyoya büyük üzüntüye yol açtı.

Antalya Kepez'de yaşayan 82 yaşındaki gayrimenkul zengini Asım Bayram, 22 Ocak'ta emlakçı Murat ile ev bakmak için arabaya binmiş ve kendisinden bir daha haber alınamamıştı.

Oğlu Mevlüt Bayram'ın Müge Anlı'ya katıldığı ve babasını aramak için yardım istediği kayıp davası zamanla cinayet dosyasına dönüştü.

Dün, Asım Bayram'ın kaybolmasının 49. gününde bir vatandaşın Varsak Ormanı'nda yeni kazılmış bir alanı görmesi ve Müge Anlı'ya haber vermesinin üzerine olay yerinde inceleme başlatıldı.

Polis ekiplerinin yaptığı araştırmalar sonucu kazılan bölgeden bir erkek cesedi bulunmuş ve %99 Asım Bayram'a ait olduğu düşünülmüştü.

Bugün, Asım Bayram'ın kaybolmasının üzerinden 50 gün geçmişken, Asım Bayram'ın cesedi kızı tarafından teşhis edildi ve vahşice öldürülen kişinin Asım Bayram olduğu netlik kazandı.

Asım Bayram'ın öldürülmesinin yanı sıra, vahşice öldürülmüş olması daha da büyük bir üzüntü yarattı.

8 parçaya bölünmüş ve tanınmaz hale gelmiş olan cesedi teşhis etmekte bile zorlanan kızı sinir krizi geçirdi.

Şimdi ise Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibi ve emniyet güçleri katilin kim olduğunu araştırıyor.

GPRS üzerinden aracı takip edilen ve Asım Bayram'ın cesedinin bulunduğu bölgenin 300 metre yakınında saatlerce durduğu tespit edilen emlakçı Murat, bir numaralı katil zanlısı durumunda.

Müge Anlı'da Asım Bayram cinayetinde yeni gelişmeler yaşanması ve katilin ortaya çıkması durumunda detaylar haberimizde yer alacaktır.

49 GÜNÜN SONUNDA...

Müge Anlı'da aranan Asım Bayram, 49. günde Antalya Kepez'de piknik yapan dikkatli bir izleyicinin Müge Anlı ihbar hattını aramasıyla bulundu.

Ancak 82 yaşındaki yaşlı adamın cansız bedenine ulaşıldı. İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Kepez ilçesi Varsak Mahallesi'ndeki ormanlık arazide ceset olabileceği ihbarı üzerine harekete geçti. Bölgede koku yayılan alanda yapılan aramada, 8 parçaya ayrıldıktan sonra gömülmüş bir ceset bulundu.

Ceset, yapılan incelemenin ardından Antalya Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü. Cesedin 49 gün önce kayıp başvurusu yapılan ve ailesinin Müge Anlı'nın programına katılarak aradığı iş adamı 82 yaşındaki Asım Bayram'a ait olduğu anlaşıldı.

82 yaşındaki Asım Bayram Ocak ayında ev almak için para dolu bir çantayla ev almak için evden çıkmış fakat bir daha eve geri dönmemişti. Bayram'ın Almanya'da yaşayan çocukları Türkiye'ye gelerek babaları hakkında kayıp ihbarında bulunmuştu.

MÜGE ANLI: BU NASIL VAHŞET!

Anlı "Oradan bulunan ceset Asım Bayram'a ait çıktı. Ayrıntılar ortaya çıkınca vahşi bir cinayete kurban gittiği anlaşıldı. Ceset bütün değildi ceset 8 parçaya ayrılarak oraya gömülmüştü. Hakikaten bu durum bizi şoke etti. Yani 82 yaşındaki bir adamı bu şekilde öldürmenin anlamı nedir nasıl vahşettir. Nasıl bir akıl nasıl bir vicdan nasıl ruh bunu yapar.Bizim ilk aklımıza gelen uyuşturucu etkisi altında cinayetin işlendiğini düşündük. Çünkü gerek yok yani ne gibi bir gerekçe olabilir. Daha önce böyle bir şey gördük ama manasız bir şekilde anlamsız bir şekilde ceset bütünlüğü olduğunu öğrendik. Söylerken bile nefesim tıkanıyor ne söyleyeceğimi bilmiyorum ama şoke olduk" açıklamalarını yaptı.

SIR PERDESİ ARALANDI

Asım Bayram cinayeti Müge Anlı ve ekibinin detaylı çalışmaları sonrasında sır perdesini araladı. Antalya Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı cinayet büro ekibinin de çalışmasıyla Asım Bayram cinayetindeki tüm gerçekler ortaya çıktı.

Müge Anlı, parası için öldürülen Asım Bayram'ın katil zanlıları nasıl yakalandığını anlattı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının WhatsApp hattına bir mesaj geldiğini söyleyen Müge Anlı, "Medeni Öztaş ile konuşuyorum, gelin" haberi üzerine harekete geçildiğini belirtti.

Yapılan takip sonrası bir kafede oturan Medeniz Öztaş ve daha sonra da Murat Güneş yakalandı.

Asım Bayram cinayetinin şüphelileri Murat Güneş ve Medeni Öztaş'ın yakalanmasının ardından Mevlüt Sağlam ve bir kişi daha yakalandı.

Müge Anlı anlı Asım Bayram cinayetinde gözaltına alınan 4 kişinin de tutuklandığını açıkladı.

ASIM BAYRAM CİNAYETİ NASIL GELİŞTİ?

Asım Bayram'ın parası olduğunu öğrenen bir kişi söz konusu 4 zanlıyı durumdan haberdar ediyor. Bir şekilde Asım Bayram'ın telefon numarasını bulan Murat Güneş devreye giriyor.

Murat Güneş, Asım Bayram'ı arayarak "Beni tanımadın mı? Ben Murat" şeklindeki konuşmasıyla bir samimiyet kurarak görüşüyor.

Daha sonra parasının yeri öğrenilene kadar bir süre Asım Bayram ile samimi sohbetler ediliyor.

Kasasında parası olduğu öğrenilen Asım Bayram öldürülten sonra ormanlık alana atılıyor. Kasa boşaltılıyor ve katiller kayıplara karışıyor.

Gerçeklerin ortaya çıkmasının ardından 4 kişinin peşine düşen ekip gözaltına aldı.

Emniyet ekipleri tarafından sorguya alınan katil zanlıları 20 dakikada her şeyi itiraf etti.

FERLUGA KARATUĞ KELEPÇELERLE GÖTÜRÜLDÜ

Asım Bayram'ın birlikte yaşadığı Ferluga Hanım da canlı yayında gözaltına alındı!

Asım Bayram'ın öldürülmesiyle ilgili Medeni Öztaş ve Murat Güneş'in evine eş zamanlı olarak operasyon düzenlendi. İki şüpheli de polisten kaçtı; sabah saatlerine kadar süren operasyonlarda şüphelilerin evlerinden delil toplandı. Medeni Öztaş ve Murat Güneş sabaha karşı yakalandı.

Medeni Öztaş'ın arkadaşı Eda Uysal'ın polise verdiği ifadeler iki kişinin gözaltına alınmasına neden oldu. Bu arada Asım Bayram'ın içi para dolu çantası da hala bulunamadı.

Asım Bayram'ın beraber yaşadığı Ferluga Karatuğ hakkında da tutuklama kararı çıkarıldı! Ferluga Hanım'ın Asım Bayram'ın kaybolduğu gün bir eşyasını Isparta'da Azeri bir kişiye bıraktığı ileri sürüldü.

Cesetten aldıkları örnekleri Ankara'daki kriminal daire başkanlığına gönderdi. Burada yapılan DNA eşleştirmesi sonucunda cesedin 49 gün önce kayıp başvurusu yapılan iş adamı 82 yaşındaki Asım Bayram'a ait olduğu belirlendi.

Polis ekipleri, emlak zengini olduğu tespit edilen Bayram'ın öldürülmesiyle ilgili 4 şüpheliyi gözaltına aldı.

EDA HANIM SAYESİNDE YAKALANDILAR!

Medeni Öztaş ve Murat Güneş'in evine eş zamanlı düzenlenen operasyonda, şüphelilerin evden kaçtığı tespit edildi. Ekipler iki şüphelinin evinde buldukları her şeyi delil kabul ederek incelemeye aldılar. Bu sırada Eda Uysal adında bir Müge Anlı izleyicisi Müge Anlı ile Tatlı Sert ihbar hattına mesaj attı.

Eda Uysal, Medeni Öztaş ile daha önceden tanıştığını ancak kendisini subay olarak tanıttığını ifade etti. Medeni Öztaş ile yazıştığını belirten Eda Hanım, 82 yaşındaki merhum Asım Bayram'ın katil zanlılarının kıskıvrak yakalanmasını sağladı.

Medeni Öztaş, birliktecinayeti işlediği Murat Güneş ile birlikte Eda Hanım ile buluşmaya gitti. Gittikleri büfede polis ekipleri tarafından gözaltına alınan katil zanlıları ayrı ayrı araçlarda Asım bayram'ı öldürdüklerini itiraf ettiler.

"GÖRMEDİM, DUYMADIM, BİLMİYORUM"

Soruşturmanın detayları açısından Ferluga Karatuğ'un anlatacakları oldukça merak ediliyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına bağlanan bir izleyici, Ferluga Hanım'ın bir çantayı arkadaşına bıraktığı ifade edildi.

ASIM BAYRAM'IN ANTALYA'DAKİ EVİ ARAŞTIRILDI

Asım Bayram'ın öldürülmesiyle ilgili olayların başlangıcından itibaren başrolde olan Murat Güneş, Medeni Öztaş, Mevlüt Sağlam ve Ferluga Karatuğ gözaltına alındı. Bu isimler haricinde 5 kişi daha gözaltına alındı. Asım Bayram'ın ortadan kaybolduğu günkü arabası da parçalanmış halde bulundu. Arabanın tamamen parçalandığı parçalarının satıldığı, şase numarasına kadar söküldüğü belirlendi.

Gözaltına alınan Ferluga Karatuğ, kayıp para çantasıyla ilgili polisler tarafından hala sorgu altında tutuluyor. Müge Anlı, Asım Bayram cinayetiyle ile şu ifadeleri kullandı: "Bu cinayetin detayları bir dizide olsa senariste eleştiride bulunuruz, çok abartmışsınız diye..." Asım Bayram cinayeti hakkında toplam 9 kişi gözaltına alındı. Katil zanlıları Murat Güneş, Medeni Öztaş ve Mevlüt Sağlam'ın sorgusu sürüyor.

ASIM BAYRAM'IN KAYIP ARACI PARAMPARÇA BULUNDU!

Asım Bayram'ın 22 Ocak günü buluşmaya gittiği araç Akdeniz Sanayi Sitesi'nde parçalanmış halde bulundu. Asım Bayram'ın kaybolduğunda para dolu çantasının da bulunduğu aracı da polis ekipleri tarafından bulundu. Katil zanlıları aracın içinde bulunması gereken şase numarasını da sökmüşler; arabanın her yeri parçalanmış.

Katil zanlılar, araba parçalama işi yapan kişiye arabayı verdikten sonra arabanın her parçası farklı kişilere satılmış. Arabanın parçalanmasını sağlayan kişi de gözaltında polis tarafından sorgulanıyor. Aracı parçalayan kişi, aracı satan kişinin Murat Güneş olduğu bilgisini verdi.

"KADINLARLA TANIŞTIRILMA VAADİYLE KANDIRILDI!"

Müge Anlı'nın 5 Mart 2019 tarihli bugünkü bölümünde Asım Bayram'ın cinayetinin üstündeki sis perdesi aralanmaya çalışılıyor.

Asım Bayram'ın öldürüldüğünün düşünüldüğü gün, yaşlı adamın Şarkikaraağaç'taki evinden, omzunda çuvallarla gece yarısı şüpheli şahısların çıktığının görüldüğü iddia ediliyordu.

O günden bu yana o eve herhangi biri girmezken Müge Anlı'nın ısrarları sonucu Emniyet Müdürlüğü'nün eşliğinde o eve girilecek.

Asım Bayram'ın paralarının peşinde olanların bu eve gelmiş olabileceği ve para kasasını soymuş olabileceği, hatta Asım Bayram'ın cesedinin bile bu evde olabileceği düşünülüyor.

Bu gelişme stüdyoda büyük bir heyecana yol açarken, Müge Anlı'nın ekibi muhabir Gökhan Bey'in önderliğinde Şarkikaraağaç'taki eve gitti.

Asım Bayram'ın akıbetinin ne olduğu yönündeki soru işaretlerini ortadan kaldıracak en büyük düğümün bu olduğu düşünülüyor.

Öte yandan Ferluga Hanım'ın üzerine çevrilen bakışlarla birlikte Azeri kadın soru yağmuruna tutuldu.

Yalan söylediği düşünülen ve Asım Bayram'ın çocukları tarafından suçlu olarak görülen ve bu işin içinde olduğu düşünülen Ferluga Hanım'ın bu olayın neresinde olduğu anlaşılmaya çalışılıyor.

Hakkındaki tüm suçlamaları reddeden Ferluga Hanım, Asım Bayram'ın cinayeti ile bir ilgisi olmadığını ve yalan söylemediğini öne sürüyor.

Asım Bayram'ın akıbeti hakkında yeni gelişmeler yaşanması durumunda detaylar haberimizde yer alacaktır.

SAVCI FETÖ SORUŞTURMASINDAN TUTUKLU

Müge Anlı, "Ben o kişiyi açıklayamayacağım, ancak sayın savcı iddianamesini açıkladığı zaman Türkiye çok uzun bir süre konuşacaktır diye düşünüyorum. O dönem yargının bir kısmını ele geçiren terörist güçler de vardı. Murat o dönemde savcıya anlattığını ama savcının bunu hasıraltı ettiği iddiasında bulunmuş. Daha önceki savcı ise şu anda tutuklu" olduğunu söyledi.

FERİDE ERCAN'IN KATİLİNDEN FLAŞ İTİRAFLAR

Kırıkkale’de yalnız yaşayan Feride Ercan, Ocak 2019’da kaybolmuş, bir TV programına da konu olan kayıp arayışı sonunda Türkiye cinayeti öğrenmişti. Ercan’ın son olarak Ankara’da Hikmet Yalçınkaya ile buluştuğu tespit edilmişti. Polisler olayı araştırırken, iki gün bir TV programına konuk olan Yalçınkaya’nın, Ercan’ı öldürdüğü ortaya çıkmıştı. Tutuklanan katil zanlısının ifadesine Milliyet ulaştı.

'İNTERNETTE TANIŞTIK'

Yalçınkaya ifadesinde, Feride Ercan ile sosyal medyada tanışıp, telefonda görüştüklerini ve Ankara’da birkaç kez görüştüklerini söyledi. Geçinemediğini söyleyerek kendisinden yardım isteyen Ercan’a birkaç kez para verdiğini ileri süren zanlı, daha sonra görüşmek istemediği Ercan’ın kendisini ailesiyle ve çocuklarıyla tehdit etmeye başladığını iddia etti. İfadesinde, olay günü Mamak’ta buluşarak bir pastanede kahvaltı yaptıklarını anlatan Yalçınkaya, Ercan’a, “kendisiyle bir daha görüşmek istemediğini” söylediğini ileri sürdü. Yalçınkaya, bunun üzerine Ercan’ın kendisine yönelik agresif tavırlar sergilediğini ifade etti. Ercan’a hakkında şikayetçi olmak için karakola gideceğini söyledikten sonra otomobile bindiklerinde tartışmanın büyüdüğünü ileri süren Yalçınkaya ifadesinde, arbede yaşadıklarını ve Feride Ercan’a yumruk attığını aktardı.

'SOBAYI ÇÖPE ATTIM'

Ercan’ın bayılmış olabileceğini düşünerek babadan kalma evine götürdüğünü söyleyen zanlı, garajda araç kapısını açınca Ercan’ın yere düştüğünü ifade etti. Zanlı ifadesinde, Ercan’ın öldüğünü anladıktan sonra cesedi yok etmek için elektrikli testereyle parçalayıp sobada yaktığını anlattı. Yalçınkaya ardından sobayı çuvala koyarak evinin önündeki konteynıra bıraktığını, sobayı hurda toplayıcıların aldığını söyledi.

'BENİ DAVET ETTİLER'

Katil zanlısı ifadesinde, Ercan’ın yeğeni E.E.’nin kendisini arayarak halasının kayıp olduğunu belirttiğini söyledi. Bunun üzerine lehine bilgileri tespit etmek için teslim olmayı bir süre ertelediğini kaydeden zanlının ifadesinde, “Telefonla yapılan davet üzerine iki gün TV programına katıldım. Program süresince Feride’nin benden başka şantaj yaptığı şahısları öğrenmeye ve lehime olan hususları öğrenmeye çalıştım” dediği kaydedildi. Ercan’ı öldürmek gibi bir niyetinin olmadığını belirten katil zanlısının, “Bana saldırıp tehdit ve hakaret edince öfkelenerek kendisine vurdum. Olay kazayla oldu” dediği ifade edildi. Zanlının programdan sonra Ankara’ya döndüğü, ailesine cinayet işlediğini söyleyerek polise teslim olduğu öğrenildi.

MÜGE ANLI KİMDİR?

Müge Anlı, 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Babası İhsan Anlı'dır.

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı.2008'de gazeteci Burhan Akdağ'dan boşandı. Bu evlilikten 1 kızı oldu.Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yapmıştır. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Düdek Cenk Eren'le FOX'ta, Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etmiştir.Dobra Dobra'daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp tam anlamıyla sunuculuğa geçti; atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin hâlâ bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaktadır.Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu.Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

45.ALTIN KELEBEK
EN İYİ KADIN SUNUCU : MÜGE ANLI
ÖDÜLÜ İLKER YASİN VERDİ

ATV

Genç kuşağın çocukluk çağından beri gayet iyi bildiği, Türkiye’nin önde gelen kanallarından olan ATV, 12 Temmuz 1993 yılında test yayınına başlayarak kurulmuştur. Kanal, normal yayın hayatına ise birkaç ay sonra; 9 Eylül 1993 yılında başlamıştır. ATV’nin kurucusu Dinç Bilgin olsa da; günümüze gelinceye kadar sık sık el değiştirmiş ve çeşitli değişikliklere uğramıştır.

Aslına bakarsak; en başta ATV’nin kuruluşuna öncü olan üç grup vardı. Dinç Bilgin (Bilgin Grubu), Hüznü Özyeğin (Fiba) ve Mehmet Emin Karamehmet (Çukurova Grubu).. Bu üç oluşumun meydana getirdiği Satel adlı şirket ile ATV’nin kuruluşu gerçekleştirilmiştir. Fakat daha sonra Özyeğin; hisselerini iki ortağa devrederek ATV’den ayrıldı. Çünkü tüm zamanını ve enerjisini Finansbank’ın büyümesine vermek istiyordu. Böylece Satel grubunu Bilgin ve Çukurova olmak üzere iki grup yönetmeye başladı. İlerleyen zamanda bu iki grup arasında ortaya çıkan anlaşmazlıklar sonucunda Dinç Bilgin bir şekilde ATV’de kontrolü eline aldı, tüm isim haklarını Merkez Yayıncılık’a devretti ve kanal bu şekilde yayın hayatına devam etti.

2002 yılında ise kanal Ciner Grubu’na devredilmiş ve yayın hayatına bu şekilde devam etmiştir. 2007 yılında da Çalık Holding’in şirketlerinden biri olan Turkuvaz AŞ’ye satılmıştır. Sabah gazetesi ile sürekli aynı kaderi paylaşan ATV’nin bu gazeteyle aynı sahipleri olduğunu zaten hepimiz biliyoruz.

Diziler dışında ATV; “Kim Milyoner Olmak İster?”, “Müge Anlı ile Tatlı Sert”, “Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru” gibi programlarla da izleyicisine hizmet etmiştir. Ayrıca son birkaç yıldır Ramazan ayında Nihar Hatipoğlu’nun iftar ve sahur programlarının yayınlanmasıyla da kanal değerini ve izlenme oranını epey arttırmıştır..:)

Yeni dizilerden ve programlardan arta kalan vakitlerde ise Adanalı, Alemin Kralı, Yahşi Cazibe ve Bugünün Saraylısı adlı dizilerin tekrar bölümleri yayınlanmaktadır.

Yayına başlamasından günümze kadar ATV’de toplam 270 cıvarında dizi yayınlanmıştır. (Bitirilen ve yarım kalanlar beraber) . 70’ten fazla da yarışma ve komedi programı da bu kanalda emek vermiştir.

2015 yılına geldiğimizde ATV; Turkuvaz Medya Grubu’nun himayesinde Türkiye, Azerbaycan, Avustralya, Romanya, ABD ve birçok Avrupa bölgesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Genel merkezi Beşiktaş’tadır. ATV Avrupa, a Haber, a Spor, Minika çocuk, Minika Go gibi kanallarla farklı kitlelere hitaben de yayın yapmaktadır.

ATV frekansı:

–Türksat 4A: 12054 H 27500 5/6 (SD/HD)

–DFH network: 1. Kanal

–Türksat TKGS: 2. Kanal (HD), 670. Kanal (SD)

–D-Smart: 25. Kanal (SD/HD)

–Digitürk: 25. Kanal (SD), 325. Kanal (HD)

–Filbox: 12054 H 27500 5/6 (SD/HD)

–Kablo TV: S 7 (SD)

Teledünya: 7. Kanal (SD), 24. Kanal (SD)

Merkez ATV, Merkez Yayın Holding A.Ş. tarafından görsel medya sektöründe faaliyet göstermek amacıyla 2002 yılında kurulmuştur. Şirketin sermayesinin tamamı kurucu şirkete aittir.

ATV televizyonu, ülkemizde sürdürmüş olduğu seviyeli, ilkeli, tarafsız, saygılı ve tüm aile bireylerini hedef alan yayıncılık politikası ile en çok izlenen TV kanalı olmuştur.

Pek çok ilklerin adresi olan ATV, Türk televizyon tarihine "Kaliteden ödün vermeden zirvedeyiz" sloganıyla paralel yayıncılık anlayışıyla ve yarattığı trendlerle damgasını vurmuştur. Bugüne kadar ulaşılan en yüksek reytingli dizilerin çoğu ATV'nin imzasını taşımaktadır.

Kaliteli çizgisinden ödün vermeyen ATV'nin amacı sansasyonel değil, kalıcı ve nitelikli reyting olmuştur. 10 bin metrekarelik kapalı alanıyla Avrupa'nın sayılı büyük stüdyolarından birine sahip olan ATV, nitelikli kadroları, başarılı yönetimi, yaratıcılığı, çağdaş, batıya dönük yüzü, kalitesi, değişmeyen felsefesi, yüksek izlenme ve reklam taşıma kapasitesi ile sektörün lideri konumundadır.

ATV Televizyonu, karasal vericiler, Kablolu TV ve digital platformlar vasıtası ile Türkiye nüfusunun %99'una, doğrudan uydu yayınları ve antenler yardımıyla da tüm Avrupa'ya, Kuzey Afrika'ya, Avustralya'ya, Amerika'ya ve Türki Cumhuriyetleri'ne erişim sağlamaktadır.

Merkez ATV, faaliyetlerini İstanbul Balmumcu'daki tesislerinden ve yatırımına 2003 yılının başında başlayıp tamamladığı İstanbul Sefaköy'de yer alan ve en büyüğü 1.720 metrekare olan toplam 12 stüdyonun, kontrol odalarının ve çalışma ofislerinin de yer aldığı medya kompleksinde yürütmektedir.

Merkez ATV sahibi olduğu Radio City markası ile yayıncılık yapan radyo kanalının faaliyetlerini de yürütmektedir.

HD Yayınlanan Programlar
Diziler
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Salı 20.00)
Sen Anlat Karadeniz (Çarşamba 20.00)
Bir Zamanlar Çukurova (Perşembe 20.00)
Şahin Tepesi (Cuma 20.00)
Ağlama Anne (Pazar 20.00)

Ünlü oyuncu, fit halini köpük banyosu pozuyla sergiledi Yetenek Sizsiniz'in jüri üyesinden itiraf: Bilerek gösterdim Kocasını üvey oğlu ile aldattı! İlişkisini savundu 1 Haziran 2020 bugün hangi maçlar var? Van'da neler oluyor? 480 vaka, 18 bin karantina! Polis ilk kez müdahalede bulundu Yasin Suresinin okunuşu! Arapça-Türkçe meali! Trendyol siparişi ne zaman gelir? Bayram karantinaya döndü!