Moto kuryeye kafa atıp, silahıyla defalarca başına vurdu

Ankara'da bir kişi, moto kuryeye çarpıp yoluna devam etti. Kendisiyle konuşmak isteyen moto kuryenin peşinden geldiğini gören sürücü otomobilden aşaüı inip kuryeye kafa attı. Daha sonra silahını moto kuryeye doğrultan sürücü, kabzasıyla defalarca kuryenin başına vurdu. Vatandaşlar, sürücüyü sakinleştirmeye çalışırken, o anlar telefonla kaydedildi.

This browser does not support the video element.

Ankara’da bir sürücü, moto kuryeye çarptıktan sonra yoluna devam etti. Otomobilin arkasından giden moto kurye vatandaşla konuşmak istedi.

O esnada moto kuryenin peşinden geldiğini fark eden otomobil sürücüsü araçtan indi ve tartışma başladı. Tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüşmesi sonucunda otomobil sürücüsü yanında bulundurduğu silahı moto kuryeye doğrulttu.

Vatandaş kamerasına yansıyan görüntülerde sürücünün, moto kuryeye önce kafa attığı daha sonra ise silahın dipçiği ile defalarca vurduğu görülüyor.

Olayı gören çevredeki vatandaşlar, "Sakin ol kardeşim" diye araya girmeye çalışırken, sürücüye silahı kullanmaması konusunda adeta yalvardı. Araya giren vatandaşlar moto kuryeyi olay yerinden uzaklaştırırken o anlar bir vatandaş tarafından kayda alındı.

(İHA)

Bariyerlere çarpan otomobil 100 metreden şarampole uçtu Otomobil, yan dönen kamyona ok gibi saplandı: 1 ölü, 4 yaralı Söke'deki orman yangını kontrol altına alındı Ayıdan sonra 2. deli bal vakası! Baldan fenalaşan şoför tur otobüsüyle kaza yaptı Kira zammı kavgasında silahlar konuştu: 13 yaralı, 8 gözaltı Kopan elektrik teli evin önünde oturan kadınların üzerine düştü