MİT'ten Kandil'de operasyon! 2 terörist öldürüldü!

Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) tarafından Kandil'de düzenlenen operasyonda 2 PKK/KCK’lı terörist etkisiz hale getirildi.

Türkiye'nin Irak'ta yürüttüğü operasyonlar sonucu bu bölgede sıkışan ve Kandil alanında faaliyetlerini devam ettirmeye çalışan örgüte yönelik MİT tarafından operasyon düzenlendi. Kandil bölgesinde dün gerçekleştirilen operasyonda 2 PKK/KCK mensubu terörist etkisiz hale getirildi.

Terör örgütünün Türkiye'nin kararlı operasyonları sonucu Irak alanında sıkıştığı ve bölgedeki hakimiyetini kaybetmemek adına Kandil bölgesinde faaliyetlerini sürdürmeye çalıştığı belirtildi.

3 Haziran BİM Aktüel teknoloji ürünleri: XDrive oyuncu koltuğu ve daha fazlası Mehmet Akif Üstündağ: FIVB Milletler Ligi’nin final etabı ilk defa Türkiye’de yapılacak Akciğer kanseriyle mücadele eden Billur Kalkavan ile Buğra Bahadırlı ayrıldı mı? Erdoğan'dan Diyarbakır annelerine mesaj: Bu mücadele tarihe altın harflerle yazıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yeni operasyon mesajı: Bir gece ansızın onların da tepelerine ineriz Dükkana girdi, börek yiyen adamın kulağını kesti, çıktı
Sonraki Haber