"Bundan sonrası benim hayatım"

Minik Serçe'den kötü haber!

Usta sanatçı Sezen Aksu, Kanlıca'da bir mekandan çıkarken görüntülendi. Hayranlarına kötü haberi duyuran Minik Serçe, artık sahnelere dönmeyeceğini açıkladı.

Türk pop müziğinin efsane ismi Sezen Aksu, uzun bir aradan sonra Kanlıca'da bir mekandan çıkarken görüntülendi. Mekan çıkışında muhabirlerle konuşan Aksu, yaptığı açıklamayla hayranlarını üzdü.

Usta sanatçı, artık sahnelere dönmeyeceğinin altını çizdi.

"DÖNMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM!"

Minik Serçe, "Sahnelere geri döner misiniz?" sorusuna, "Ben böyle çok iyiyim hiç dönmeyi düşünmedim, düşünmüyorum. Bundan sonrası benim hayatım" diyerek sevenlerini üzen haberi verdi.

"İSTEDİĞİ ŞARKIMI ALABİLİR"

Aksu, Murat Boz'un yeni albümünde kendisinden şarkı alacağı haberlerini de, "Murat'ı çok severim istediği şarkımı alabilir" diyerek doğruladı.

Neden bu kadar mutsuzsun? 720 cinsel organı var, beyni yok! Sana kafayı kim yedirtti? Ağaçlar arasından çıkıp genç kıza dehşeti yaşattı! Eski karısını ve doktor arkadaşını öldürdü! 'Kötü ebeveyn' olarak nam salan ünlüler! Bu balığı gördüğünüz yerde öldürüp dondurun! Emine Bulut ölüme böyle gitti! İmamoğlu'ndan yakın arkadaşına 50 milyonluk ihale!