"Bundan sonrası benim hayatım"

Minik Serçe'den kötü haber!

Usta sanatçı Sezen Aksu, Kanlıca'da bir mekandan çıkarken görüntülendi. Hayranlarına kötü haberi duyuran Minik Serçe, artık sahnelere dönmeyeceğini açıkladı.

Türk pop müziğinin efsane ismi Sezen Aksu, uzun bir aradan sonra Kanlıca'da bir mekandan çıkarken görüntülendi. Mekan çıkışında muhabirlerle konuşan Aksu, yaptığı açıklamayla hayranlarını üzdü.

Usta sanatçı, artık sahnelere dönmeyeceğinin altını çizdi.

"DÖNMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM!"

Minik Serçe, "Sahnelere geri döner misiniz?" sorusuna, "Ben böyle çok iyiyim hiç dönmeyi düşünmedim, düşünmüyorum. Bundan sonrası benim hayatım" diyerek sevenlerini üzen haberi verdi.

"İSTEDİĞİ ŞARKIMI ALABİLİR"

Aksu, Murat Boz'un yeni albümünde kendisinden şarkı alacağı haberlerini de, "Murat'ı çok severim istediği şarkımı alabilir" diyerek doğruladı.

Kızgın kadın, sevgilisini bu hale getirdi! İç çamaşırıyla tedavi yapan hemşirenin kimliği belli oldu Zevk için para harcıyordu! Şimdi sokakta dileniyor 15 ilde seyahat yasağının kalkacağı tarih belli oldu! Yasin Suresinin okunuşu! Arapça-Türkçe meali! MİT tespit etti, Erdoğan uyardı, kanlı darbe önlendi! Bakan Koca'dan 20 yaş altı ile 65 yaş üstü için yeni düzenleme müjdesi... Korkutan korona raporu! Çabalar boşa mı? Engellemiyor mu? Çarpıcı rapor: Virüsün yayılmasını engellemiyor!