Minik öğrenciden Macron'a şoke eden soru: Tokat nasıldı?

Geçtiğimiz haftalarda bir etkinlikte tokatlı saldırıya uğrayan Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ziyaret ettiği bir okulda hiç beklemediği bir soruyla karşılaştı. Macron, küçük çocuğun "Tokat nasıldı?" sorusu karşısında afalladı. Kısa sürede kendisini toplayan Macron, öğrenciye "Hoş değildi. Birine vurmak hiçbir zaman iyi değil" yanıtını verdi.

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'a,  geçtiğimiz haftalarda bir ziyaret sırasında atılan tokat tüm dünyada manşet olmuştu.

Kalabalıkta bulunan bir kişiye yaklaştığı sırada ani bir hareketle tokadı suratında hisseden Fransız Cumhurbaşkanı, bu sefer de yaptığı bir ilkokul ziyaretinde küçük bir ilkokul öğrencisinin "Tokat nasıldı?" sorusu karşısında şok oldu. Kısa süre sessizliğe gömülen Macron, soruya "Hoş değildi. Birine vurmak hiçbir zaman iyi değil." diye yanıt verdi.

NE OLMUŞTU?

Fransa Cumhurbaşkanı, Tain-l'Hermitage kentinde turizm otelcilik lisesini ziyareti sonrasında bariyerlerin arkasında kendisini bekleyen kalabalığa tokalaşmak için yaklaşmış, bu sırada alabalıktan bir kişi bir eliyle kolunu tuttuğu Macron'a diğer eliyle tokat atmıştı.

Maskeli bir kişinin "Kahrolsun Macron" diye bağırarak Fransız Cumhurbaşkanı'na tokat attığı görüntüler, sosyal medyada da viral olmuştu.

DÖVÜŞ SANATLARI USTASI ÇIKMIŞTI

Saldırı nedeniyle şoke olan Macron neye uğradığını şaşırırken, korumalar olaya anında müdahale etmiş, yere yatırılarak etkisiz hale getirilen saldırganın 28 yaşındaki Avrupa Tarihi Dövüş Sanatları (HEMA) ustası Damien T. olduğu belirlenmişti.

Abdülhamid Han için bugün büyük gün: Erdoğan ilk seferine uğurlayacak! Tahıl koridorundan sonra sırada enerji var: Türkiye enerji koridoruna dönüşebilir! Halk TV'den Erdoğan'ın cemevi ziyareti hakkında provokatif haber! Meteoroloji uyardı! 5 gün boyunca... FBI, eski ABD Başkanı Donald Trump'ın Florida'daki evine baskın düzenledi Fabrikada şok ölüm! Hareketsiz şekilde yerde görenler ihbar etti
Sonraki Haber