Milli Piyango Yılbaşı Çekiliş Sonuçları 2022! Milli Piyango İkramiye kazanan numara sıralı tam liste

Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı. 2022 yılbaşı akşamı canlı yayında gerçekleşen Milli Piyango çekilişlerinde ikramiye kazanan numaralar ve biletler açıklandı. Amorti rakamlarının 4 ve 5 olduğu Milli Piyango Çekiliş sonuçları sıralı tam liste haberimizde.

Milli Piyango'da beklenen sonuçlar açıklandı. 2022 yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiye isabet eden biletler de belli oldu. Vatandaşların hayalini kurduğu 120 milyon TL'lik büyük ikramiye de sahibini buldu. Tam, Yarım ve çeyrek biletlerine ne kadar ikramiye isabet ettiğini merak eden vatandaşlar milli piyango sonuç sorgulama ekranlarına akın etti.

Müge Anlı Gelin Olmadan Anne Oluyor! Müge Anlı Şinasi Yüzbaşıoğlu'ndan hamile Müge Anlı'nın Kına Gecesi Videosunda Duygusal anlar! Zahide Yetiş ve Zuhal Topal da var Esra Erol Müge Anlı'nın Nikah Davetini Reddetti! Esra Erol'dan Müge Anlı'ya Evlilik mesajı Gözünüz kapalı Güvenebileceğiniz 4 burç Gratis Haziran 2022 indirim kataloğu! Gratis 21 Haziran indirimli ürünler... Müge Anlı ve Şinasi Yüzbaşıoğlu evlendi! Düğünden ilk kareyi Zuhal Topal paylaştı!