Milli Piyango Büyük ikramiye hangi bilete çıktı 2022? (Tam, Yarım, Çeyrek)

Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklanmaya devam ediyor. 2022 yılbaşı 120 milyon TL olarak açıklanan Milli Piyango büyük ikramiyesi çeyrek, tam, yarım hangi bilete çıktı?

Milyonlarca vatandaşın gözü kulağı 31 Aralık saat 23:00'da başlayacak olan Milli Piyango Büyük ikramiye çekilişinde olacak. 120 milyon TL olarak belirlenen ve toplam ikramiye tutarı 670 milyon 760 bin TL olan Milli Piyango Yılbaşı çekilişinde biletler elde hazır bekliyor.

Milli Piyango 2022 yılbaşı özel çekilişi büyük ikramiye çeyrek bilete çıktı.

BÜYÜK İKRAMİYE HANGİ BİLETE ÇIKTI 2022?

31 Aralık günü saat 17:00'da başlayan Milli Piyango çekilişi halen devam ediyor. Saat 23:00 itibariyle başlayacak olan büyük ikramiye çekilişi sonrası kazanan numaralar da belli olacak.

Milli Piyango büyük ikramiye çeyrek bilet, yarım bilet ve Tam biletlerden birisine isabet edecek. Sonuçlar açıklandığında haberimizde olacak.

Jandarma Genel Komutanlığı'na subay ve astsubay adayı 912 öğrenci alınacak Hepsiburada Premium Özellikleri Neler? Hepsiburada Premium Abonelik nedir, kaç Lira? Feci kazada can verdi! Yürek dağlayan detay ortaya çıktı: Meğer 7 yıl önce... Acun Ilıcalı'dan çarpıcı Nisa Bölükbaşı açıklaması: Hepsinde birinciydi Cumhurbaşkanı Erdoğan yurda döndü
Sonraki Haber