MHP'li Büyükataman: CHP; her türlü terör örgütünün ve Türkiye düşmanlarının borazanıdır

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, İBB'de terör irtibatlı/iltisaklı kişilerin tespiti için müfettiş görevlendirilmesine CHP'li Seyit Torun'un itirazlarını değerlendirdi. Büyükataman, "Herkesten çok Seyit Torun’u telaşlandıran bu incelemenin neticesini aziz milletimiz sabırla beklemektedir." derken CHP'nin 'FETÖ’sünden PKK’sına dek her türlü terör örgütünün ve Türkiye’nin düşmanlarının borazanı' olduğunu söyledi.

İçişleri Bakanlığı tarafından İBB'de terör irtibatlı/iltisaklı kişilerin tespiti için müfettiş görevlendirilmişti. Bu gelişme üzerine CHP ve CHP'lilerden itirazlar gelmişti.MHP'li İsmet Büyükataman, bu durumun ilk olmadığını söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet Büyükataman'ın sosyal medyadaki açıklaması şöyle;

"CHP ZİHNİYETİNİN SUÇA MEYLİ VE SUÇLUYA AŞKI İLK DEĞİLDİR"

"İstanbul Büyükşehir Belediyesinde terör irtibatlı/iltisaklı kişiler için müfettiş görevlendirilmesine yönelik CHP’li Seyit Torun’un itirazları devam etmekte. Herkesten çok Seyit Torun’u telaşlandıran bu incelemenin neticesini aziz milletimiz sabırla beklemektedir. Telaşın verdiği panikle akli melekelerini yitiren Torun’un Sayın Genel Başkanımıza yönelik sözleri, teftişi siyasi arenaya çekme gayretinden başka bir şey değildir. Laf kalabalığı ile teftişi sulandırmak isteyen CHP zihniyetinin suça meyli ve suçluya aşkı ilk değildir. Terör örgütü PKK’nın HDP üzerinden belediyelerde oluşturduğu kayyım yönetimlerin görevden el çektirilmesine HDP’den bile önce tepki veren Torun ve diğer CHP’lilerin o günkü itirazlarının bugün başlarına geleceklerden kaynaklandığı şüphesi, her geçen gün kuvvetlenmektedir.

Sayın Genel Başkanımızın İstanbul’a attığı mitili hâlâ göremediğini söyleyen Torun, başını terör örgütlerinin taleplerinden kaldırıp millete ve İstanbul’a bakacak olursa mitili de, İstanbullunun mecbur edildiği keşmekeşi de görecektir. CHP; her türlü terör örgütünün ve Türkiye’nin düşmanlarının borazanıdır. FETÖ’sünden PKK’sına dek Türkiye ve büyük Türk milletiyle meselesi olan kim varsa ilk önce bu borazana üflemektedir. CHP’den çıkan milletten kopuk seslerin sebebi de bu gayrimillî üfleyişlerdir."

Askerleri ‘görünmez’ hale getiren yeni kamuflaj teknolojisi! Survivor 2022'de Dörtlü Final İfşa Oldu! Survivor All Star'da Sürpriz Final Tozluyaka Dizisi Kaan Miraç Sezen Kimdir, Kaç yaşında? Kaan Miraç Sezen Hangi Dizilerde Rol Aldı? BAYKAR duyurdu! Bayraktar SİHA kampanyası başarıyla tamamlandı Ürdün'de tanker faciası: 10 kişi öldü, 251 kişi yaralandı BAYKAR duyurdu! Ukrayna'ya Bayraktar SİHA kampanyası başarıyla tamamlandı: Sanatçılar, futbolcular bağış yaptı
Sonraki Haber