MHP'den Babacan'a zehir zemberek sözler: Utanç vesikası!

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'a yönelik zehir zemberek ifadeler kullandı. Yönter, Babacan'ı 'Türk siyasetinin utanç vesikası' olarak tanımladı.

HDP'li Ömer Faruk Gergerlioğlu'nun TBMM'ye dönmesiyle ilgili açıklama yapan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli "Anayasa Mahkemesi’nin, HDP’li Gergerlioğlu hakkında vermiş olduğu karar terörizme örtülü destektir” dedi.

Bahçeli'nin bu açıklamasını eleştiren DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Twitter hesabından bir paylaşımda bulunarak "Krizlerin ortağı, Anayasa Mahkemesi’ni yine tehdit etti. Ben de bir kere daha hatırlatıyorum" diyerek 8 Temmuz'da yaptığı bir paylaşımı yeniden gündeme getirdi.

"Anayasa Mahkemesi’nin kararları herkes için bağlayıcıdır, istisnası yok. Hele hele anayasada ‘Bahçeli hariç’ diye bir hüküm de yok.” sözlerinin yer aldığı paylaşıma MHP cephesinden yanıt geldi.

MHP'Lİ YÖNTER: HAYDİ BAŞKA KAPIYA!

Babacan'a zehir zemberek sözlerle cevap veren MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter, "Kriz yok ki ortak olalım...Seni kandırmışlar, kafeslemişler, iyi keklemişler!" dedi.

Yönter, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Selamsız Babacan aynı anda iki tarafı idare eden çok yüzlü, itibarsız ve güvenilmez yabancı dokumasıdır...Türk siyasetinin utanç vesikası, satış ustası, dönüş uzmanıdır...Haydi başka kapıya!"

Windows 98 yüklü 19 yıllık Mars Express uzay aracı güncelleme aldı Nazlı Kayı ile evlenen Hacı Sabancı kılıçla pasta kesti, sosyal medyada gündem oldu! Tüp patlaması sonrası alevler metrelerce yükseldi: O anlar kamerada Adana'da sahte içki operasyonunda 7 şüpheli yakalandı Eski kız arkadaşı ve ev arkadaşını öldürmüştü: Katilin evinden uyuşturucu ve silah çıktı Mersin'de 'yan bakma' katliamı! 2 delikanlı öldü
Sonraki Haber