"Temiz delirdi memlek-ET"

Metin Uca'dan o tabelaya ilginç yorum!

Manisa'da bir lokantanın tepki çeken "Muhammet" yazılı tabelası, zabıta ekiplerince söküldü. Metin Uca da o olaya sosyal medya hesabından komik bir tepki verdi.

Manisa'nın Kula ilçesinde lokanta işleten Muhammet Kurnaz'ın dükkanı için yaptırdığı tabela sosyal medyada tepki gördü.

İşletme sahibinin adına atıfla "Muhamm" bölümünü kırmızı, "et" bölümünü siyah renkte hazırlattığı tabelaya çok sayıda eleştiri geldi. Tepki çeken tabela dün sabah belediye zabıta ekiplerince kaldırıldı.

Sosyal medya hesabından bununla ilgili Twitter'dan bir paylaşım yapan Metin Uca, "Temiz delidi Memlek-ET. Sanıyor ki devir Fetr-ET tabi akıl olmayınca Fikr-ET kolay bulunmuyor muhabb-ET, nerede kaldı Letaf-ET nezak-ET badeci şeyh olsaydı iş kolaydı Oral-ET, tek çözüm en iyisi s*ktir-ET" ifadelerini kullandı.

Arda Turan-Berkay davasında karar! Olaylı maçta kural hatası iddiası! Festival başladı, her yer kırmızıya boyandı! Müge Anlı 17 Eylül canlı izle! Canlı yayında... 18 Eylül bugün hangi diziler var? Bim 17 Eylül 2019 kataloğu! İşte aktüel kataloğu Eski sevgilisini baştan çıkarmaya gidiyordu! Babası 11 yıl boyunca karanlık odaya hapsetti! Morgül Diyarbakır'a giden sanatçıları hedef aldı!