Metin Uca'dan o tabelaya ilginç yorum!

Manisa'da bir lokantanın tepki çeken "Muhammet" yazılı tabelası, zabıta ekiplerince söküldü. Metin Uca da o olaya sosyal medya hesabından komik bir tepki verdi.

Manisa'nın Kula ilçesinde lokanta işleten Muhammet Kurnaz'ın dükkanı için yaptırdığı tabela sosyal medyada tepki gördü.

İşletme sahibinin adına atıfla "Muhamm" bölümünü kırmızı, "et" bölümünü siyah renkte hazırlattığı tabelaya çok sayıda eleştiri geldi. Tepki çeken tabela dün sabah belediye zabıta ekiplerince kaldırıldı.

Sosyal medya hesabından bununla ilgili Twitter'dan bir paylaşım yapan Metin Uca, "Temiz delidi Memlek-ET. Sanıyor ki devir Fetr-ET tabi akıl olmayınca Fikr-ET kolay bulunmuyor muhabb-ET, nerede kaldı Letaf-ET nezak-ET badeci şeyh olsaydı iş kolaydı Oral-ET, tek çözüm en iyisi s*ktir-ET" ifadelerini kullandı.

Küçük kızın büyük dramı! Ağaca dönüşüyor... Ronaldo'nun sevgilisinden olay dans Asla cinsel ilişkiye girmeyen topluluk! Hollywood şokta! Eski sevgilisi öldürdü... Yasak Elma 69. bölüm izle! Yıldız ile Nadir... Sefirin Kızı 9. bölüm izle! Sancar iz sürüyor! CHP'li Erdem Gül hakkında yasak aşk iddiası Elazığ'da korkutan deprem Van'da art, arda korkutan depremler!