Çok kuvvetli geliyor!

Meteoroloji'den son dakika sağanak uyarısı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü son dakika duyurusu ile Doğu Karadeniz bölgesinde yaşayan vatandaşları uyardı. Meteoroloji'den yapılan uyarıda Rize, Artvin'in kıyı ilçeleri için yer yer çok kuvvetli, Giresun ve Trabzon'da ise yerel olarak kuvvetli sağanak yağış beklendiği, sel, su baskını, heyelan ve yıldırım düşmesine karşı dikkatli olunması istendi.

Meteoroloji'den yapılan açıklama şöyle:

"Yapılan son değerlendirmelere göre; bu gece saatlerinden sonra Doğu Karadeniz'de etkisini arttırması beklenen sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların, yarın (Pazar) akşam saatlerine kadar aralıklı ve yerel olarak Giresun ve Trabzon çevrelerinde kuvvetli (21-50 kg/m2) , Rize çevreleri ile Artvin'in kıyı ilçelerinde yer yer çok kuvvetli (51-75 kg/m2) olacağı tahmin edildiğinden, sel, su baskını, heyelan, yıldırım, ulaşımda aksamalar, yağış anında kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır."

Yapılan uyarıda çok kuvvetli yağışın bu gece yarısı 00.00'da başlayacağı 15 Eylül Pazar günü 20.00'a kadar devam edeceği belirtildi. 

Erken fark edilmezse öldürüyor! Senin için dağları delecek kişinin adı ne? Selin Ciğerci nişanlandı! 18 Ekim 2019 bugün hangi maçlar var? 19 Ekim bugün hangi diziler var? 19 Ekim FOX TV yayın akışı! Afyonkarahisar’da esrarengiz olay! 4 bin yıl sonra ortaya çıkan gerçek! Böyle bulundular...