Metallica hem sahnede hem beyaz perdede!

Metallica, 1999’da Madison Square Garden’da Michael Kamen’ın şefliğindeki San Francisco Senfoni Orkestrası ile beraber gerçekleştirdiği konserin 20’nci yılı için klasik müzik orkestrasıyla tekrar bir araya gelecek.

Hatırlarsanız, Metallica‘nın 1999’da Madison Square Garden’da Michael Kamen’ın şefliğindeki San Francisco Senfoni Orkestrası ile beraber gerçekleştirdiği konserin yirminci yılı için klasik müzisyenlerle tekrar bir araya geleceğinin müjdesini vermiştik. Satışa çıktıktan dakikalar sonra tükenen 6 Eylül’deki S&M 2 konserinin biletlerini kaçıran hayranları neşelendirecek bir haberle, dünya çapında gerçekleşecek konser filmi gösterimleri açıklandı.

Playtusu'nda yer alan habere göre, sinema salonlarında sadece bir kereye mahsus 9 Ekim tarihinde izlenebilecek konser filminin biletleri 7 Ağustos’ta satışa çıkacak.

Michael Tilson Thomas yönetimindeki San Francisco Senfoni Orkestrası’nın eşlik edeceği konserde grup, orijinal 1999 performansında yer alan şarkıların yanı sıra yeni şarkılarının senfonik versiyonlarıyla da hayranlarıyla buluşacak.

Jennifer Lopez tacize uğradığını itiraf etti! O Ses Türkiye yarışmacısı tam 123 kilo verdi! Burnunun ucundaki noktayı ben sandı hayatı karardı 18 Kasım 2019 bugün hangi maçlar var? Çalışmadan da emekli olabilirsiniz! Kayıp Malezya uçağının yerini gösterdi! Müge Anlı'da iddia! 'Oğluna getirilen kıza...' Ünlü oyuncu itiraf etti: Ensest ilişkisi vardı! Kedi düşmanı, 75 milyon insanın ölümüne neden oldu