Medyanın etkin kalemlerinden

Merve Şebnem Oruç SuperHaber'de...

Türkiye'nin en etkili yazarlarından Merve Şebnem Oruç köşe yazılarıyla SuperHaber'de..

Hâlihazırda Daily Sabah gazetesi için İngilizce siyasi makaleler kaleme alan ünlü gazeteci Merve Şebnem Oruç, Türkçe köşe yazıları ile yarından itibaren sadece SuperHaber'de olacak.

Merve Şebnem Oruç, Türkiye'nin sıcak gündemine ilişkin yazı ve yorumları ile SuperHaber okuyucularının yanı sıra SuperHaber Youtube izleyicileri ile de buluşacak...

Merve Şebnem Oruç'un ilk köşe yazısı yarın SuperHaber'de...

-Merve Şebnem Oruç kimdir?

Merve Şebnem Oruç, 1980 yılında Lüleburgaz'da doğdu. Mimarlık, fizik ve felsefe eğitimi alan Oruç, 10 yıl boyunca özel sektörde, uluslararası şirketlerde çalıştı.

Bilişim alanında üst düzey yöneticilik, genel müdürlük ve danışmanlık yapan Oruç, 2013 yılından bu yana medya sektöründe faaliyet göstermektedir.

Oruç, TRT'nin İngilizce haber kanalı TRT World'ün kuruluşunda yer aldı ve online departmanını kurdu.

Yeni Şafak gazetesinin yanı sıra çeşitli yerli ve yabancı gazete ve platformlarda köşe yazıları ve analizleri yayınlandı.

Oruç, TVNet televizyonunda “Karşı Karşıya” ismini taşıyan tartışma programını da hazırladı ve sunuculuğunu üstlendi.

Ünlülerin gerçek isimlerini biliyor musunuz? Bu mankenlerden hangisi daha yaşlı? Artık sizi ısıramayacaklar! 19 Eylül 2019 bugün hangi maçlar var? 20 Eylül bugün hangi diziler var? Ünlü sunucuya müstehcen fotoğraf şoku! ABD'nin Patriotlarını madara eden saldırı! Müge Anlı'da açıkladı! İzmir'de bir kadınla... Bu fotoğraftaki bir başbakan!