Kritik bir hafta bizi bekliyor

Merkür yeniden devrede!

15 Haziran Pazartesi günü, hem Merkür retrosunun hem de Güneş tutulmasının yaşanacağı kritik bir haftaya giriş yapıyoruz. SuperHaber Astroloji yazarı Mine Ayman, 15-21 Haziran haftası burç yorumunda Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını nelerin beklediğini anlattı...

15 Haziran haftasına enerji ve cesur bir başlangıç yapabiliriz. 18 Haziran Perşembe günü Yengeç burcunda gerçekleşecek Merkür retrosunun etkilerini hafta başından itibaren hissetmeye başlayacağız. Bu süreçte iletişim ve teknolojiyle ilgili her konuya dikkat etmekte fayda var. Bu hafta boyunca, Yengeç burcunda hafta sonu gerçekleşecek Güneş tutulmasının etkilerini de yoğun bir şekilde hissetmeye başlayabiliriz.

18 Haziran Perşembe günü, Yengeç burcunda Merkür retrosu gerçekleşecek. Merkür retrosundan en çok Yengeç, Oğlak, Koç ve Terazi burçları etkilenecek. Merkür retrosuyla birlikte iletişim sorunları yaşanabilir. Eski insanlarla yeniden hesaplaşmalar yaşanabilir ve eski sorunlar yeniden karşımıza çıkabilir.

21 Haziran Pazar günü, Yengeç burcunda Güneş tutulması gerçekleşecek. Herkesin hayatında ev, aile, evlilik ve vatan ile ilgili konular gündeme gelebilir. Güneş tutulması en çok Yengeç, Oğlak, Koç ve Terazi burçlarını etkilenecek. Bu süreçte ani ve sürpriz gelişmeler yaşanırken büyük bir bitiş ya da yepyeni bir başlangıç yaşanabilir.

Mine Ayman, 15-21 Haziran haftası burç yorumunun tamamı SuperHaber YouTube kanalında yayında...

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN!

İpsala'daki rüşvet skandalının ses kaydı! TSK'da 'düğün ve nikah' uyarısı Gırtlak kanseri kadın, kendisini kurtaracak doktoru ... Eylül ayı sektörel güven endeksleri açıklandı Gigi Hadid anne oldu! İşte ilk kareler... İmalatta kapasite kullanımı arttı A101 24 Eylül 2020 aktüel ürünler 2 Ekim BİM aktüel ürünler! BİM katalog fiyat listesi Lise boş kontenjanlar! Hangi liselerde boş kontenjan var? BİM 2 Ekim 2020 aktüel ürünler Sen Çal Kapımı Ceren Başar neden yok? Melisa Döngel diziden ayrıldı mı? A101 1 Ekim 2020 aktüel ürünler