Merkez Bankası Başkan Yardımcılığına atanan Mustafa Duman kimdir?

Merkez Bankası yönetiminde bir değişiklik daha yapıldı. Son dakika ajanslara düşen habere göre Merkez Bankası Başkan yardımcılığına Mustafa Duman atandı. Peki Mustafa Duman kimdir, kaç yaşında?

Mustafa Duman kimdir? Geçtiğimiz günlerde Şahap Kavcıoğlu'nun Merkez Bankası Başkanlığına getirilmesinden sonra bu kez de başkan yardımclığı görevi için yeni bir isim atandı. Son dakika haberine göre Merkez Bankası Başkan Yardımcılığına Mustafa Duman atandı. Peki Mustafa Duman kimdir?

MUSTAFA DUMAN KİMDİR?

Merkez Bankası Başkan Yardımcısı Murat Çetinkaya görevden alındı, yerine Mustafa Duman atandı. Duman, Morgan Stanley Menkul Değerler AŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü'ydü.

Jandarma Genel Komutanlığı, subay ve astsubay adayı 912 öğrenci alacak Hepsiburada Premium Özellikleri Neler? Hepsiburada Premium Abonelik nedir, kaç Lira? Feci kazada can verdi! Yürek dağlayan detay ortaya çıktı: Meğer 7 yıl önce... Acun Ilıcalı'dan çarpıcı Nisa Bölükbaşı açıklaması: Hepsinde birinciydi Cumhurbaşkanı Erdoğan yurda döndü
Sonraki Haber