Vedat Milor fitili ateşledi...

Menemen anketinden sonra yeni bomba!

Geçen hafta 'menemen' ve 'soğan' sorusuyla gündem yaratan dünyaca tanınan lezzet ve mekan ustası Vedat Milor, bu kez de ''İlk buluşmada hesabı kim ödemeli?'' diyerek yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

Türk mutfağının hem pratik hem de leziz yemeği menemen, geçen hafta Vedat Milor'un bir sorusuyla sosyal medyada gündeme oturdu.

Vedat Milor'un Twitter'da sorduğu, "Menemen soğanlı mı olur soğansız mı?" sorusuyla yaptığı ankete 24 saatte 437 bin kişi katıldı.

Sonuç mu? 'Soğanlı' diyenler % 51, 'Soğansız' olur diyenler % 49 çıktı.

Sonucun ardından Vedat Milor, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Oy veren herkese teşekkür ederim. Bu kadar ilgi beklemiyordum. Sene boyunca mesaj atıp bunu soranlar vardı. Boşuna değilmiş. Kendime gelince video ile fikrimi açıklayacağım" dedi.

Vedat Milor dediğini yaptı ve Youtube'da yayınladığı video ile tercihinin soğandan yana olduğunu açıkladı.

''İLK BULUŞMADA HESABI KADIN MI YOKSA ERKEK Mİ ÖDEMELİ?''
Vedat Milor bu kez de ''İlk buluşmada hesabı kim ödemeli?'' tweet'i ile yeni bir tartışma başlattı.

Vedat Milor'un ''Sürekli menemen mesajları ve anketleri geliyor. Sanırım istemeden bir canavar yarattım. İlk buluşmada gelen hesabı kadın mı yoksa erkek mi ödemeli şeklinde bir anket açarak menemeni unutturmayı düşünüyorum(!)'' tweet'ine kısa sürede çok sayıda yorum yapıldı.

''ERKEK ÖDEMELİ''
Yorum yapanlardan biri de eski manken Ebru Destan oldu. Ebru Destan'ın Vedat Milor'a cevabı ''Erkek ödemeli'' oldu.

Suikast emri verdi, uyuşturucu işine girdi Mumyalanan yamyam seri katilin cesedi yakıldı İkizler aynı adamdan aynı anda hamile kalacak! Liseler boş kontenjanlar listesi 2020 LGS taban puanları yüzdelik dilimleri PTT personel alımı ne zaman? PTT personel alımı başvuru şartları Sen Çal Kapımı 5. bölüm fragmanı! Sen Çal Kapımı 12 Ağustos var mı? Tıp fakülteleri taban puanları 2020! Tıp başarı sıralamaları kontenjanlar Haftalık burç yorumları 10 Ağustos - 16 Ağustos Yol kenarına atılmış 7 erkek cesedi bulundu