Hararetli bir şekilde anlatırken donup kaldı

CNN Türk ekranların da yayınlanan Tarafsız Bölge programında ilginç anlar yaşandı. Mehmet Metiner, Mısır'ın Yeşilköy'e kadar geldiğini hararetli bir şekilde anlatırken Şaban Sevinç'ten düzeltme geldi. Yeşilköy'e gelen ülkenin Rusya olduğunu söyleyen Sevinç'in sözlerinin ardından stüdyoyu derin bir sessizlik kapladı.

This browser does not support the video element.

Mehmet Metiner, CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programında konuşurken, "Biz tarihten Mısır'ın Ayastefanos'a kadar Yeşilköy'e kadar geldiğini biliriz" dedi.

Gazeteci Şaban Sevinç araya girerek, "Mısır değil Rusya" demesiyle verdiği yanlış bilgi düzeltilen Metiner 10 saniye programda dondu kaldı.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

O anlar sosyal medyada yüzlerce kişi tarafından paylaşıldı. 'Mehmet Metiner' ismi Twitter Türkiye gündeminde üst sıralara yerleşti.

Çöken binanın enkazından önce köpeği Fıstık, ardından İnci kurtarıldı! "Buse biz buradayız... Sakın korkma" Alaçatı'da denizin çekilme anı! Bir bina böyle yerle bir oldu! Depremin ardından İzmir'de ürküten görüntüler! Yolcu otobüsü alevlere teslim oldu