Sadece Erdoğan biliyor

Meclis Başkanı ve kabinede değişiklik! Sadece Erdoğan biliyor

AK Parti kulislerinde TBMM Başkanlığı ve kabine değişikliği söylentileri iyice konuşulmaya başladı. Meclis Başkanlığı ve kabine değişikliğinin eşzamanlı yapılması beklenirken, isimleri Erdoğan dışında henüz bilen yok.

Hürrriyet Gazetesi Köşe Yazarı Abdulkadir Selvi, bugünkü köşesinde bugün TBMM'de kabine değişikliği heyecana yer verdi. 

Meclis bahçesinde milletvekilleriyle sohbet ettiğini belirten Selvi köşesinde şu ifadelere yer verdi.

AK Parti cephesinde çifte heyecan yaşanıyor. Meclis Başkanlığı seçimi ve kabine değişikliği söylentileri... Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın birkaç gün Ankara dışında olması, Bakanlar Kurulu’nun değişeceği yönündeki beklentileri artırmış. Erdoğan’ın Meclis Başkanlığı ve kabine değişikliğini eşzamanlı olarak yapacağını tahmin ediyorlar.

SADECE ERDOĞAN BİLİYOR

Kabine değişikliğine gelince, Cumhurbaşkanı yardımcılarının sayısının arttırılacağı ve değişimin sınırlı tutulacağı dışında bir bilgi yok. İsim isim hangi bakanların değişeceğini Erdoğan dışında kimse bilmiyor.

KABİNEDE DEĞİŞİKLİĞİ

Ha bu arada, Erdoğan Ankara’ya döner, Meclis Başkanlığı seçimi yapılır ama kabineye dokunmazsa hayal kırıklığına uğrayan az olmaz. Ama sürpriz olmamalı.' 

Yazını tamamını okumak için tıklayınız...

Akılalmaz kaza! Evin çatısına düştü Harika Avcı için ağlayarak yardım istedi İstanbul da PKK operasyonu: 7 gözaltı Gökçeada'da bazı feribot seferleri iptal edildi Ünlü oyuncu mutlu haberi böyle duyurdu Köpeğe işkence yaptı, savunmasıyla pes dedirtti A101 1 Ekim 2020 aktüel ürünler 2 Ekim BİM aktüel ürünler! BİM katalog fiyat listesi BİM 2 Ekim 2020 aktüel ürünler Sen Çal Kapımı Selin gözleri lens mi? Bige Önal göz rengi nedir? 2020 Eylül zamlı alkol fiyatları! Bira, Viski, Rakı ne kadar kaç TL oldu? PTT personel alımı ne zaman? PTT personel alımı başvuru şartları nelerdir?