Maltepe'de 'pes' dedirten olay! Yol boyunca kapısı açık gitti!

Maltepe'de yürekleri ağza getiren bir olay yaşandı. E-5 Karayolu'nda bir araç kapısı açık şekilde trafikte ilerledi. Arka kapıya koyduğu yük nedeniyle kapısının açık olduğu görülen otomobil, görenleri şaşkına çevirdi. O anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

This browser does not support the video element.

Olay, dün E-5 Karayolu Maltepe Zümrütevler mevkiinde Kadıköy istikametinde meydana geldi.

EŞYALARI SIĞDIRMAK İÇİN ARACIN KAPISI AÇIK GİTTİ

Edinilen bilgiye göre, arka koltuğunda eşya taşıyan otomobil sürücüsü eşyaları sığdırmak için karayolunda kapısı açık şekilde hareket etti.

TRAFİĞİ TEHLİKEYE ATTI

Kapısı açık şekilde hareket eden otomobil sürücüsü trafiği tehlikeye atarak yolda seyir halinde olmaya devam etti.

SANİYE SANİYE KAMERADA

Trafikte kapısı açık şekilde seyreden otomobil sürücüsü pes dedirtti. O anlar, karayolunda seyir halinde olan başka bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

Melih Gökçek: Mansur Yavaş'ın siyasi hayatı 3 ay içinde bitecek Irkçı Tanju Özcan’dan sığınmacılara: 'Artık istenmiyorsunuz, dönün ülkenize' ilanı SİHA'lar vurdu! Gara bölgesinde öldürülen terörist sayısı 5'e yükseldi CHP'li vekilden Aynur Doğan'a destek! Önce "Everyway That I Can", sonra Dar Hejiroke Tevfik Göksu'dan CHP'lilere: O ağaçlar, fidanlar sizi niye rahatsız ediyor? Sahte oturma izni düzenleyen yabancı uyruklu şüpheli yakalandı