Mahmut Gürcan Kimdir? Yeni Hazine Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan kaç yaşında, nereli?

16 Aralık Resmi Gazete kararlarına göre Hazine ve Maliye Bakan Yardımcıları değişti. Göreve gelen Mahmut Gürcan'ın hayatı hakkında araştırmalar başladı. Peki Mahmut Gürcan kimdir?

Hazine ve Maliye Bakan Yardımcıları Mahmut Gürcan ve Yunus Elitaş oldu. Resmi Gazete'de yer alan atama kararına göre Hazine ve Maliye Bakan yardımcıları Ercan Gül ve Mehmet Hamdi Yıldırım görevden alınarak yerlerine yeni isimlar atandı. Peki yeni Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Mahmut Ercan kimdir?

MAHMUT ERCAN KİMDİR?

09/10/1966 doğumlu olan Mahmut Gürcan evli ve 3 çocuk babasıdır. Zeytinburnu İmam Hatip Ortaokulu, Şehremini lisesi, Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler (iktisat bölümü) mezunu. İşadamı da olan Mahmut Gürcan, Doğanay Çorap ve Tic.Ldt.Şti Ortağı. Milli Görüş geleneğinden gelen Gürcan, 2001 yılından itibaren AK Parti İlçe yöneticiliği ve 2006/2014 3 dönem AK Parti Bakırköy ilçe başkanlığı yaptı. Bir çok STK (Sivil Toplum) örgütünde yöneticiliği ve üyeliği vardır.

Windows 98 yüklü 19 yıllık Mars Express uzay aracı güncelleme aldı Eski kız arkadaşı ve ev arkadaşını öldürmüştü: Katilin evinden uyuşturucu ve silah çıktı Near Protocol nedir? Mersin'de 'yan bakma' katliamı! 2 delikanlı öldü Denizli'de korkunç kaza: 10 aylık bebek hayatını kaybetti Mersin'de 'yan bakma' katliamı! Bir delikanlı, 2 delikanlıyı öldürdü
Sonraki Haber